סיפורי תמיכה שקרו באמת - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיפורי תמיכה שקרו באמת

Kidney_stonE
 Share

Recommended Posts

היעדתם : רוסים מבוגרים קוראים ל @ = כלב .

אל תשאלו אותי למה , אבל ששאלתי פעם את הלקוח מה היוזר שלו , אז ברור שהוא לא יודע , אבל את כתובת המייל הוא יודע :) . (קטע מטורף) אז הוא מאיית לי את הכתובת ובמקום @ אומר לי כלב , לקח לי חצי דקה לעכל , אבל , עיכלתי .

יש עוד מלא

אני כול כך שמח שזה מאחורי , כבר את הרוב שכחתי

אההה . עוד אחד : בחור מתקשר להתלונן שהוא לא מצליח להשתמש במייל שלו , הוא תקוע והרסנו לו את המחשב ,

אז שאלתי כמה המייל שוקל , והוא עונה 2000000KB בתמימות רבה ואומר שזה תמיד עובד ,

אנסה להזכר בעוד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

דיברתי עם לקוחה שהייתה לה בעיה כלשהי להתחבר לאינטרנט (WIN98)

היא אמרה שהמחשב שלה מכובה, ביקשתי שתדליק אותו, אז היא אמרה שזה לא רעיון טוב... כי זה לוקח זמן.

אמרתי לה שזה בסדר גם אם זה לוקח קצת זמן, והפעלתי סטופר.

לאחר 11:24 דקות (אני זוכר בדיוק את המספר) המחשב עלה. היה צריך לעשות לה רענון רכיבי , שכולל בערך 3 ריסטרטים. היא וויתרה על הרעיון....

מישהו פה שבר את השיא?

אחי

היתה תקופה שהפנטיום 1 שלי פעם היה עולה רק אחרי חצי שעה, הייתי צריך להמתין עם סרט מצוייר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היעדתם : רוסים מבוגרים קוראים ל @ = כלב .

אל תשאלו אותי למה , אבל ששאלתי פעם את הלקוח מה היוזר שלו , אז ברור שהוא לא יודע , אבל את כתובת המייל הוא יודע :) . (קטע מטורף) אז הוא מאיית לי את הכתובת ובמקום @ אומר לי כלב , לקח לי חצי דקה לעכל , אבל , עיכלתי .

http://en.wikipedia.org/wiki/%40

In Russian sobaka (собака) (dog) or sometimes sobachka (собачка) (doggy)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דיבאג חמוד היה לי עכשיו

עכשיו (הרגע) קיבלתי שיחה על בעיית התנתקויות, איזה גברת נחמדה, סובלת בימים האחרונים מבעיית התנתקויות כל כמה דקות, וזה ממש מעצבן אותה והיא רוצה להתנתק מאיתנו בגלל זה כמובן, כי זה אנחנו אשמים, אין מצב שזה משהו אצלה, מחשב חדש והכל, כמו תמיד.

תוך כדי השיחה, אני שומע מהרמקולים של הגברת, צליל של "דואר נכנס" באווטלוק אקספרס, ופתאום היא אומרת לי : "הנה אתה רואה, שוב זה התנתק"

אסימון נופל מהר :)

20 שניות של שיחה ומצאנו ביחד את ההגדרה "נתק לאחר שליחה וקבלה", נגמר הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחחחח איך שאני שונא שירות לקוחות... :pissed: במיוחד למכור לישראלים משהו זה כל כך מרגיז!!! בעבודה שלי הקונים יעשו הכל העיקר שתוריד להם 20 שקל... הישראלים הם כאלה שחקנים שזה מעצבן!!! ישנה עדה מסוימת שתמיד מבקשים הנחות וגורמים לך להרגיש עם עצמך כל כך חרא שמכרת להם את זה בלי הנחה, כי אח"כ אתה תצטער אם הם יחזרו אליך עם בעיות במוצר...

לרוסים זה הכי תענוג למכור, הם כבר באים אליך עם ידע מוכן מראש ואתה לא צריך להסביר להם כלום חוץ מלבדוק שהמוצר תקין כמו שצריך, ואז משלמים והולכים כמו שצריך ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...