שאלה דחופה בנוגע ללוחות אם תומכי קונרו - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה דחופה בנוגע ללוחות אם תומכי קונרו

סער_שי

Recommended Posts

אני רוצה לקנות תומך קונרו.

אייבורי הציעו לי את ה:

MSI 975x Platinum CrossFire

ואמרו שזה תומך, אבל אני לא סומך עליהם. האמנם?

בנוסף קיבלתי הצעה על לוח:

INTEL Glenwood D975XBXLKR

האם הוא תומך?

מה זה הBAD AXE? האם אלו הלוחות היחידים התומכים בקונרו?

האם קיים כבר BAD AXE 2? ואם לא, האם כדאי לקנות את 1?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראיתי בפורום:

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=101408

את הלוחות התומכים בקונרו...

D975XBX "Bad Axe" rev304 - ATX - Available but not all are rev 304

975X Platinum H PCB v2.0 - ATX - Available but not rev 2.B

הם בין היחידים התומכים בו (וקיימים למכירה כרגע), לפי הרשימה.

אז מה הקטע של הREV? מה זה אומר? אני צריך את זה? הרי הלוח מופיע ברשימה ולכן תומך בקונרו, אבל כתוב שהוא לא REV. אז מה הקטע?

ולגבי האינטל שציינתי Glenwook. הוא בטוח תומך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האינטל תומך רק אם הוא REV 304, כמה פעמים צריך לאמר את זה?

לכל לוח יש כמה REVים, ואם הלוח של הוא לא בREV 304 הוא פשוט לא יתמוך נקודה.

הלוח השני שהבאת יתמוך רק אם הוא לא בREV 2.B.

מובן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי להבהיר לך מה זה REV:

זו הוצאה מחודשת של לוח מסויים או פריט מסויים. כמו מהדורה 2 או משהו כזה. אם ה-BAD AXE במקור לא תומך, הוציאו לו גירסה מעודכנת, REV 304, שכן תומכת. אז אתה אמור לחפש שהלוח שלך יהיה ממהדורה 304 (=REV304) ולא משהו ישן יותר או שונה.

ייתכן שאחת המהדורות של הלוח של עודכנה ובעידכון אבדה לה היכולת לתמוך בקונרו, ולכן אתה אמור להימנע מ-REV מסויים, במקרה זה REV 2.B.

ואנחנו לא מתעצבנים. בערך. :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוחות האלה מספיק טובים כדי להשתמש בפוטנציאל של הקונרו?

אמנם אני מעוניין לשדרג בעתיד לקונרו אבל אני לא רוצה שזה יהיה חסר טעם כי הלוח איטי מדי. (מצטער אם השאלה מטומטמת אבל אני לא יודע בדיוק איך זה עובד).

כלומר - האם המהירות של הלוח תתמוך במהירות של הקונרו, ולא רק מתאים לו מבחינת התושבת?

והאם בלוחות אלו אהיה מסוגל לשדרג לזיכרון יותר מהיר (800 או 1000) וזה יהיה כדאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנו אותו אם הוא טועה. :)

יש לוחות שכן תומכים בזיכרון כזה? זה לא יגביל אותי בהמשך? כלומר, קונרו ינצל את היכולות שלו גם עם 667? או שאולי עדיף לי לקחת היום לוח שתומך ב-800 או 1000, אבל לא תומך בקונרו, כי בכל מקרה אני לא אנצל את הקונרו עם שבעתיד יהיה "איטי"?

מה דעתך?

אני פשוט חושש שאמנם אני מכין את עצמי לעתיד (קונרו), אבל אולי לא מכסה את עצמי מכל הכיוונים. כלומר שבסופו של דבר יהיה לי מעבד חזק מאוד אבל צוואר בקבוק של . אז אני שוב מחפש עצה - איזה לקנות כדי שבעתיד אני אשדרג (זיכרון ו\או מעבד) במחיר נמוך יחסית, ואז אקבל ביצועים מצויינים ואאריך את "חייו" של המחשב שלי בלי לקנות חדש (כלומר - בלי להחליף לוח אם). האם המהירות של הזיכרון כל כך משנה כאן? מה האופציות שלי?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנו אותו אם הוא טועה. :)

יש לוחות שכן תומכים בזיכרון כזה? זה לא יגביל אותי בהמשך? כלומר, קונרו ינצל את היכולות שלו גם עם 667? או שאולי עדיף לי לקחת היום לוח שתומך ב-800 או 1000, אבל לא תומך בקונרו, כי בכל מקרה אני לא אנצל את הקונרו עם שבעתיד יהיה "איטי"?

מה דעתך?

אני פשוט חושש שאמנם אני מכין את עצמי לעתיד (קונרו), אבל אולי לא מכסה את עצמי מכל הכיוונים. כלומר שבסופו של דבר יהיה לי מעבד חזק מאוד אבל צוואר בקבוק של . אז אני שוב מחפש עצה - איזה לקנות כדי שבעתיד אני אשדרג (זיכרון ו\או מעבד) במחיר נמוך יחסית, ואז אקבל ביצועים מצויינים ואאריך את "חייו" של המחשב שלי בלי לקנות חדש (כלומר - בלי להחליף לוח אם). האם המהירות של הזיכרון כל כך משנה כאן? מה האופציות שלי?

תודה.

תראה, גם אם הלוחות לא תומכים בזכרון במהירות 800+,הקונרו אמור להיות סוס OC יותר מסדרת P-D,אז בסטוק הזכרונות יפעלו על תדר יותר נמוך[ואם אני לא טועה הלוח כן תומך ב800]ופשוט תעשה OC יחד עם הFSB..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה מאוד: תמתין. רק היום התפרסמה במדור החדשות כתבה על הלוחות החדשים שיתמכו בקונרו, וכל אחד מהם יותר מוצלח מהלוח הזה. חכה קצת... ברצינות, זה יהיה לך שווה.

זכרונות 800 הם מופקעים לגמרי במחיר שלהם. חיפשתי כמה, אני יודע. יש לך קיטים של 2GB בתזמונים סבירים רק ב-1800 שקל. שזה המון. קונרו יסתדר עם 667 למרות שבשביל מלוא הדרו והפוטנציאל שלו יש צורך בזכרונות 800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול להמתין, לצערי.

מצד שני אני לא מחפש לקנות את הכי הכי טוב ולהיות תמיד בחזית הטכנולוגיה. אני מחפש פיתרון טוב שייתן לי ביצועים מעולים לאורך זמן. זו הסיבה שאני לוקח היום שיתמוך בקונרו ועוד חצי שנה אחליף מעבד (לקונרו) ואשדרג את הזיכרון (שהמחיר שלו יירד, מן הסתם) בלי להכניס את המחשב למעבדה, וכך המחשב הזה יספיק לי ליותר זמן וגם ייתן לי ביצועים מצויינים בשביל יישומי גרפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בשורה התחתונה אתה מתכוון לקנות מעבד (ולוח?) שתזרוק לפח חצי שנה מעכשיו ::)

אני לא יודע מה איתך, אבל זה נשמע לי טפשי :nixweiss:

תמתין קצת... אל תמהר :nono:

סבתא שלי הייתה תמיד אומרת: "המהירות מן השטן" :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה היא לקנות מעבד 805 סביר ולהחליף תוך חצי שנה לקונרו.

לגבי הזיכרונות - אני קונה כרגע 667, ואני מקווה שאפילו לא אצטרך להחליף אותם גם עוד חצי שנה. השאלה של ה"נושא" הזה היא האם זה מהלך נכון - האם זיכרונות 667 יהיו רלוונטיים לקונרו. האם אני לא מגביל את עצמי בתחומים אחרים (מבחינת המעבד אני מתרכז ביכולת לשדרג, מבחינת הזיכרונות ומהירות ה-BUS, אין לי מושג). האם אני לא אתקע עם מעבד קונרו שלא ינצל את יכולותיו בגלל צוואר בקבוק.

מצד שני, אם הלוח תומך ב-800 אז עוד חצי שנה זיכרונות כאלה יעלו הרבה פחות מהיום ואז אני אשדרג גם את הזיכרון.

לא נשמע כמו תוכנית טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה היא לקנות מעבד 805 סביר ולהחליף תוך חצי שנה לקונרו. ולהשתמש בדרך בלוח לא מוצלח

לגבי הזיכרונות - אני קונה כרגע 667, ואני מקווה שאפילו לא אצטרך להחליף אותם גם עוד חצי שנה. השאלה של ה"נושא" הזה היא האם זה מהלך נכון - האם זיכרונות 667 יהיו רלוונטיים לקונרו. הם יהיו רלוונטיים, אבל הם טיפה יתקעו אותך ב-OC למשל האם אני לא מגביל את עצמי בתחומים אחרים (מבחינת המעבד אני מתרכז ביכולת לשדרג, מבחינת הזיכרונות ומהירות ה-BUS, אין לי מושג). האם אני לא אתקע עם מעבד קונרו שלא ינצל את יכולותיו בגלל צוואר בקבוק.

מצד שני, אם הלוח תומך ב-800 אז עוד חצי שנה זיכרונות כאלה יעלו הרבה פחות מהיום ואז אני אשדרג גם את הזיכרון. says who?

לא נשמע כמו תוכנית טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...