ליברמן:"צריך להרוג את חברי הכנסת הערבים" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברמן:"צריך להרוג את חברי הכנסת הערבים"

ex_

Recommended Posts

מדינת הדמוקרטית מרשה לעצמה להכניס לכנסת אנשים שדעתם ומטרתם היא להשמיד את מדינת רק מה, למזלנו אין להם את הכוח כרגע לעשות זאת אז הם עושים ככול שביכולתם ליפגוע בנו באמצעים העומדים לרשותם ובאמצעות פרצות בחוק הישראלי. אם לחברי הכנסת הערבים היה את הכוח לעשות יותר הם היו עושים זאת .

חברי הכנסת הערבים נפגשים עם אנשים שמטרתם המוצהרת היא השמדת מדינת בין אם זה חמאס או נסראללה בסורייה אבל האמת היא שלא צריך ללכת כול כך רחוק כי הם בעצמם כבר הצהירו שרצונם שתהיה כאן מדינה תחת שילטון מוסלמי וכול הזמן מדברים כנגד הציונות, נגד ריבוי אוכלוסין של יהודים בירושליים ועוד.

אז מה קרה כאן בסך הכול. בן אדם אחד אמר את מה שצריך היה להגיד זה הכול, לא פחות ולא יותר. רק חבל שמה שאמר לא יכול להיות ממומש. לדעתי אנשים שתומכים בהשמדת מדינת , דינם יכול להיות רק מוות או לחילופין העפתם מחוץ לשטחי המדינה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבנאדם הזה מייצג את כל מה שישראלים מרצון מרגישים וחושבים, רק הדרך שבה הוא מציע לממש את אותם הרעיונות לא מקובלת על כולם. אבל גם אלה שלא מסכימים איתו יבינו יום אחד שאין ברירה אחרת...

מבחינה אידיאולוגית (מדינית) הוא הממשיך של גאנדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה..

מי שטוען שהם לא בוגדים שרוצים להשמיד את - מעורער בנפשו. :screwy:

מי שטוען שלא צריך להעמיד בוגדים שרוצים להשמיד את לדין - הוא בוגד בדיוק כמוהם. :pissed:

מי שטוען שלא צריך לתת גזר דין מוות לבוגדים שרוצים להשמיד את לדין - שיציע פתרון אחר שימגר את התופעה והאנשים האלה.. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עונש מוות בהחלט לגיטימי במקרים מסויימים.

לא ראיתי אף אחד מתקומם נגד החלטת הרשות הפלסטינית כשעראפת עצמו גזר מוות על משתפי פעולה עם שעזרו לחשוף טרור.

ולמרות שזו דעתי האישית אני מסכים שבמדד של מדינה דמוקרטית מתוקנת האיש דיי פאנאט.

נ.ב

יש לו בת (מיכל) שווהההההההההההההההה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה..

מי שטוען שהם לא בוגדים שרוצים להשמיד את - מעורער בנפשו. :screwy:

מי שטוען שלא צריך להעמיד בוגדים שרוצים להשמיד את לדין - הוא בוגד בדיוק כמוהם. :pissed:

מי שטוען שלא צריך לתת גזר דין מוות לבוגדים שרוצים להשמיד את לדין - שיציע פתרון אחר שימגר את התופעה והאנשים האלה.. :s07:

מי שלומד בשבת מצליח בבוחן שביום ראשון :smile1:

עונש מוות בהחלט לגיטימי במקרים מסויימים.

לא ראיתי אף אחד מתקומם נגד החלטת הרשות הפלסטינית כשעראפת עצמו גזר מוות על משתפי פעולה עם שעזרו לחשוף טרור.

ולמרות שזו דעתי האישית אני מסכים שבמדד של מדינה דמוקרטית מתוקנת האיש דיי פאנאט.

נ.ב

יש לו בת (מיכל) שווהההההההההההההההה.

מה פאנט? ולאיזה מדינה מערבית אתה משווה אותנו? בארה"ב יש ריפובליקאנים הרבה יותר קיצונים, וגם באירופה יש מפלגות עם אנשים הרבה יותר משוגעים...

ותביא של מיכל ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה..

מה שטוען שהם לא בוגדים שרוצים להשמיד את - מעורער בנפשו. :screwy:

תומך בכל מילה אף מדינה שפויה לא מכניסה אנשים שכאלה לכנסת ,מצד אחד הם נשבעים לכבד את חוקי המדינה ומצד שני חותרים ללא הפסקה תחתיה ,ולא איכפת לי אם הם ערבים יהודים או אבמ"ים ,בוגד הוא בוגד ולא משנה מה ציבעו דתו או גזעו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה פוליטיקאים קיצוניים עם שפם/זקן לא עושים לי את זה.

עדיין אני חושב שיש צורך באישור הממשלה לכלל חברי הכנסת בכל מגע עם גורם זר שהוא.

מפגשים עם גורמים בסוריה ולבנון ? מי שמע! זה כמו שמתנחל יהיה חלק ממשלת החמאס וינהל מגעים עם ראשי ההתנחלויות (מה שכנראה לא יקרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליברמן אדם מסוכן, מסוכן לקיומה של מדינת במבנה הנוכחי שלה.

ענין חברי הכנסת הערבים לא רלוונטי כלל. לא הם מענינים אותי, הרבה יותר מענינים אותי אלו שכותבים "הוא אומר מה שכל ישראלי מרצון חושב" ודברים בסגנון דומה. מענינים אותי הרבה יותר אלו האומרים: "מי שיהודי אמיתי לא יכול לחשוב אחרת" ועוד ביטויים כאלו. מדאיגים אותי אלו המנכסים לעצמם את הזכות לחוות דעת על "יהודי טוב" או "ישראלי אמיתי".

הפטריוטיות, אמר אדם חכם, היא מפלטו של הנבל. רבים הדיקטטורים ואנשי העוולה שעשו דרכם לצמרת ארצותיהם על גלי הפטריוטיות, כשהחלו לחלק את האנשים ל"נאמנים" או ל"בוגדים", תוך שבאופן יהיר הגובל (ואף עובר הגבול) במחלת נפש מסוימת מחליטים כי דרך חשיבתם היא היחידה היכולה להיות נכונה וטובה לכלל, וכל מי שאומר אחרת הרי שהוא בוגד ומשתף פעולה עם האויב שיש לתלותו בככר העיר.

אני נזכר באמרה שמקורה דווקא במחוזות ילדותו של הליברמן, אותה הוא מכיר היטב: враг народа ובשימוש שנעשה באמרה הזו אז ושם. שאלו כל מי שהיה בברה"מ בשנות השלושים והארבעים של המאה הקודמת או כל מי שלמד קצת ההיסטוריה של תקופה זו. למאותגרי השפה הזו אתרגם : אוייב העם.

ככה זה תמיד מתחיל, לפעמים זה נגמר בקמצ'טקה או בקולימה (מרכזי מחנות מאסר ל"אויבי העם" בסיביר) , לפעמים זה נגמר בבוכנוואלד או בדכאו.

הקיצוניות של ההחלטיות, היוהרה והגדלות שיש בקביעות הללו הן המדאיגות אותי הכי הרבה.

לא מחברי הכנסת הערביים נשקפת הסכנה למדינת , אלא מאלו המנצלים את עקרונות הדמוקרטיה כדי להוביל לחיסולה (ולחיסול המדינה) תוך שימוש בפטריוטיות מעושה. יש טעם בדברים בדבר הצורך לשנות את החוק על מנת שתופעות כאלו לא תוכלנה להתרחש בלא מענה מתאים. את החוק יש לשנות וזה במסגרת תפקיד חברי הכנסת שלא עושים דבר בענין זה. דברי ליברמן אינם יוזמה לשינוי חוק במסגרת הליכים מקובלים במשטר דמוקרטי, אלא הסתה לשמה לצורך קבלת שטח פירסום מתאים בחלק של הכותרות בעיתונים היומיים.

ברור וידוע מדוע דווקא כעת הפיח הליברמן את נפיחתו זו. ברור הרי כי לא יתכן שהוא לא נכנס לממשלה וזה יעבור בשקט, בלא כותרות ראשיות. ברור גם שכל עוד היה מתנהל המשא ומתן והיו מתנהלים הדיונים על מה שיוכל לקבל לצורך כניסתו לממשלה הרי שלא היה פסול גם באימרות בסגנון של "ברור שנצטרך להגיע לפשרות, אבל קודם כל צריך להלחם בפשע בישראל ולכן אני רוצה להיות שר לבטחון פנים". כעת הוא הפך פתאום לפטריוט גדול, כאשר למעשה דרכו תוביל לחיסול מדינת . ומי שחושב שאנו יכולים להתקיים כאן לאורך זמן כמדינה מוקצית מחמת המיאוס בידי כל העולם המערבי בלא קיום קשרי מדינה ומסחר - שיקום. בל נשכח כי דרום אפריקה הגדולה, העשירה, חסרת האויבים מבחוץ, אחרי כמה עשרות שנות אפרטהייד וחרם כלכלי של רוב העולם המערבי הרימה דגל לבן גם בענין זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהההה................ ושימו לב שלא טענתי כי ליברמן רוצה ברע למדינה,

רוצה בפגיעה בה, בוגד או ישראלי לא טוב. חלילה לי מלקבוע קביעות כאלו

לכאן או לכאן, אלא אני חושב רק על התוצאות ארוכות הטווח של שיטתו.

ציינתי רק את מה שאני צופה אם דבריו יתממשו, גם אם כוונתו מן הסתם אחרת לגמרי.

למעט בודדים מאד (כמו כמה מחברי הכנסת הערביים וכמו כמה מעטים מבין היהודים בישראל) בטוחני שכולם כולם כולם רוצים רק בטוב ובשגשוג המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתול זקן, אני קורא את ההודעה שלך וכל מה שאני שומע זה "אוי אוי אוי.. ליברמן ותומכיו הם גזענים.. אוי אוי אוי.."

חבל שאתה לא מקשיב באמת למה שהוא אומר.

אבל זה בסדר, כנראה שאתה פשוט מושפע מהתקשורת (כמו רבים וטובים) שבחרה לכתוב כותרות כמו "ליברמן רוצה להוציא להורג את חברי הכנסת הערבים", למרות שלמעשה כל מה שהוא אמר היה:

"גורל משתפי הפעולה בכנסת צריך להיות זהה לגורל משתפי הפעולה של הנאצים"

והוסיף:

"אנחנו דרשנו שבקווי היסוד יהיה כתוב מפורשות - כל אותם מסיתים ומשתפי פעולה עם הטרור שיושבים בבית הזה - שישאו בכל העונש. כל אלה שממשיכים להיפגש חופשי עם חמאס, ועם חיזבאללה, ונוסעים חדשות לבקרים ללבנון. אלה שרק לפני יומיים הכריזו על יום העצמאות של מדינת כעל יום הנכבה והרימו דגלים שחורים. יש פקודת הטרור, לפי פקודת הטרור יש למצות את הדין עם כל משתפי הפעולה"

הוא אפילו פעם אחת לא הזכיר ערבים. הוא דיבר על משתפי פעולה עם ארגוני הטרור.

אם אפילו אתה, שלא מסכים איתו, אוטומטית הנחת שמדובר בחברי הכנסת הערבים.. well.. כנראה שיש דברים בגו. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תומך בקיום מגעים בין חברי כנסת לאירגונים עויינים למדינה?

שלא לצורך דיונים על הפסקות אש והסכמי שלום?

מבחינתך כל מי שלא תומך בעונש מוות רוצה לשחרר את כל הרוצחים?

יש דרגות ענישה.

לליברמן הכי קל הוא יודע ששום דבר ממה שהוא אומר לא יתממש.

כמו שתחת נתניהו הוא אמר שצריך להפציץ את סכר אסוואן.

הבעיה היא שהוא ואנשים בפורום קוראים לאנשים בוגדים במידה קלה מדי - פשיזם טהור.

פעם אחרונה שבדקתי אנחנו בדמוקרטיה. וכמו שלדעתך (ובמקרה הזה גם דעתי) טיבי לא צריך לפגוש את החמאס, לדעתי ח"כ מהימין לא צריכים ללכת לריב עם שוטרים בהתנחלויות. בדומקרטיה אבל לחבר כנסת מותר לעשות מה שהוא רוצה כי יש לו חסינות.

אני לא חושב שטיבי צריך להיות ח"כ. אני גם לא חושב שאפשר לנסח חוק, שימנע ממנו להיות ח"כ. אם אפשר והחוק הוא דמוקרטי אני הראשון שיתייצב למענו.

אני לא חושב שהתבטאות הזאת של ליברמן עוזרת לנו לדו-קיום, או בזירה המדינית-העולמית. אני חושב שההתבטאות הזאת היא חלק משורה מעציבה של התבטאויות/מעשים מצד הימין שפוגעות בזכר השואה.

הרי ליברמן שונא את כל הערבים, רק בגלל שהם ערבים. זכורה ההתבטאות גם על סכנין שהוא אמר שלא מגיע להם לשחק בליגה הישראלית. עד שיש סמל גדול של דו קיום במדינה הזו, גם את זה לרמוס?! דא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה מישהו שלא תומך בלהוציא להורג משתפי פעולה על האוייב?(או ליפי נפש לפחות כמה מאסירי עולם חופפים בלי חנינה)

אם יש פה מי שמתנגד עצוב לי עליו ועל ההבנה של איפה הוא חיי

יוצא(מענין למה ::)) שלרוב מדובר בערבים שמה לא עשות לא "בא" להם על והם אוהבים לראות את הישראלים איפה שהוא בים או בקבינימט

ליברמן אומר מה שהרוב השפוי חושב, מה שהוא לא "פוליטקלי קורט" אבל הוא מציאותי ונוגע לחיים של כולנו פה

"עשבים שוטים" עם ת"ז כחולה שעוזרים לפיגועים

"עשבים שוטים" עם ת"ז כחולה שמרגלים עבור החיזבאאלה

"עשבים שוטים" עם ת"ז כחולה ומשרה ציבורית שנואמים בדמשק

חלאס כבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למילפורד (סליחה על העברית)

הערה מענינת. כמובן שהתקשורת אשמה, ויש הרי מיד לסגור אותה ולהכניס כל העורכים לכלא.

מה שאני שומע מתשובתך הוא שליברמן בכלל לא דיבר על ערבים, אלו שהבינו כך הם הגזענים, ליברמן בכלל דיבר באופן עלום ותיאורטי על אנשים לא מוגדרים, ובכל אשמה התקשורת ששוטפת מוחות האנשים נגד ליברמן.

יש אמרה באנגלית: אם זה מגעגע כמו ברווז, הולך כמו ברווז, נראה כמו ברווז, הרי שזה ברווז גם אם לא נאמר כך במפורש.

כאשר ליברמן מדבר על אנשים "היושבים בבית הזה" בהקשר לפעילות מאד מוגדרת, וכאשר הפעילות הזו נעשתה ע"י א' ב' וגם ג', וכאשר נגד אותה הפעילות יצא גם בעבר, הרי שצריך להיות תמים באופן מיוחד כדי לטעון שהפעם לא הזכיר "ערבים" לכן כל הקשר וקונוטאציה הם פרי שטיפת המוח של התקשורת.

אבל מצד שני, יש משהו בדבריך. ליברמן הרי הגדיל עשות ודיבר על כלל משתפי הפעולה עם ארגוני הטירור והערבים. בכלל זה כבר הוגדרו בעבר גם אנשי מר"צ, אנשי המערך לגווניו ואופניו, ובהזדמנות אחרת גם אולמרט ומספר חברי כנסת מתנועתו הנוכחית, שלא לדבר על עוד אחרים שאינם חברי כנסת ועיקר חטאם הוא בכך שאינם מחזיקים בדעותיו של ליברמן.

אני מבין ממך כי כוונתו היתה גם להם, נכון?

מה שמחזק את הטיעון שלי על הנזק הקיומי למדינה שיש בשיטתו של ליברמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...