למי שדאג ל AMD - הם בשלבי סיום לקראת הדור הבא שלהם ( 0.65) - עמוד 9 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי שדאג ל AMD - הם בשלבי סיום לקראת הדור הבא שלהם ( 0.65)

hairpiss

Recommended Posts

כן, ברור לי שיש הבדל, אבל לא רציתי להיכנס לסמנטיקה הזו, כי הבחור עוד לא מבין את הבסיס.... יש כמובן גם כל מני שיטות שונות בגדול, אבל עדיין מערכת ההפעלה משחקת תפקיד חשוב, ולא איזה בקר על...

ואם כבר FOX התכוון לבקר, זה לקטע של ה SUPERSCALAR ולא ל PIPELINING

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן, מישהו חפר פה שטויות מספיק לבכלל... הזהות נובעת מה SYMETRIC ב SMP. טכנולוגיה שקיימת שנים כפי שאמרתי, ולכן יש לה כבר תמיכה ישירה במערכות NT החדשות (XP/2000) ו ו MACOSX ומה לא... בגלל שהממשק של SMP וכפול ליבה זהה כלפי מערכת ההפעלה, אין לה בעיה לזהות את היחידות הנוספות ולהשתמש בהם כשאפשר.

וכל הסיבה ש HT ב 4/D עובד גם על המערכות הפעלה האלו הוא בגלל התמיכה שלהם ב SMP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קראת את זה, מה גורם לך לחשוב שבמערכת SMP ישנו בקר אשר מחלק את העבודה? :nixweiss:

אין שום דבר בהיסטוריה של מערכות (וסביר להניח שגם במערכות אחרות - אולם אני לא יכול לאמר כי אני לא מכיר את רובן) שאפילו דומה לזה. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבקר הוא ברמת המעבד היחיד היום, והוא נמצא בארכיטקטורות של X86 מאז ימי ה PENTIUM

http://en.wikipedia.org/wiki/Pentium

למי שמעניין, בגדול התפקיד שלו הוא לדאוג שהמעבד יקרא בו זמנית כמה פקודות אסמבלי (שפת מכונה), ויחלק את המשימות השונות ליחידות העיבוד המרובות שיש היום בתוך המעבד, תוך כדי שמירה על עקביות החישובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז במערכת SMP או במערכת עם כפול ליבה אין איזשהו רכיב שמאפשר OOE בין המעבדים.

אם אני מבין נכון מהסלט ואתה מציע את מה שהציע sdfzxc בהתחלת הדיון, עניתי לו בקצרה מדוע אני חושב שזה לא ישים בקלות, וספקן לגבי התוצאות של מערכת כזאת בהתחשב ב latency הגבוה.

היה ת'רד אחד קודם לכן שמישהו פתח בנושא, עם הסבר קצת יותר פרטני מדוע אני חושב שארכיטקטורה כזו קשה לביצוע בצורה מחרידה, וקשה לי להאמין שהם יתכננו אותה בהתחשב בכך שרוב הדברים הדורשים כח עיבוד מסיבי עושים שימוש ב TLP.

מה עוד אתה רוצה ש "ינצל מספר ליבות" מעבר למה שקיים? חוץ ממשחקים. מה חסר לך?

עריכה:

הנה הדיון:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=176377.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שלך אתה צריך תמיכה בחוש הומור ושנינות ביחד, כי כמו שזה נראה כרגע זה לא ממש עובד לך ::)

לא יפה.

ניהלו איתך דיון נחמד, קצת יבשו אותך ואתה נכנס מתחת לחגורה... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי משחק אחד שתומך בריבוי ליבות...

תוכנה אחת חוץ מכמה תוכנות גרפיקה בודדות שתומכות בריובי ליבות...

וזה מספיק !

רוב האנשים שדורשים את הכוח הזה הוא בשביל משחקים, ואלו שדורשים אותו בשביל גרפיקא, אין להם בעיה כי שם התמיכה כבר נמצאת בהרבה תוכנות, כי הבינו את זה בפיתוח.

אבל יש קהל מאד גדול שכרגע לא מרוויח כמעט ממעבדים בעלי כפולה, וזה פשוט סתם ביזבוז.

כיום למעבדים יש 2 ליבות, אבל מה יקרה כשיהיהו 4 ליבות, ו 8 ?

ההשוואת ל 2 מעבדים בעלי בודדת מגיעות מהסיבה הפשוטה שהפיצ'ר הזה יהיה שקול ל 2 , לפחות מבחינת הכוח עיבוד, אתה לא מבין ?

עכשיו, אם אתה יכול לבחור בביוס באיזה שיטה לעבוד, אזי, הרווחת משתי העולמות.

אני דווקא חושב שהוא יבש אותכם!

והתאוריה שלו מאוד מציאותית, כמו שכבר כתבתי בעבר, לגיימר יותר כלכלי כרגע להשקיע בחד- חזק,

מאשר מכפול- מהסיבה הפשוטה שאין מספיק משחקים בשוק שתומכים.

HT הפוך יכול להיות החבר הכי טוב של הגיימר! בגלל ההסברים של "the-fox", מסכים איתך. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הבעיה שהסיכוי לממש HT הפוך, די קלוש... כפי שנאמר (אם כי אשמח שהדבר יקרה)

(אנשים, בבקשה אל תגיבו לFANBOY הזה שוב, זה רק יעודד אותו ויגרור את הדיון למקומות לא רצויים, וראינו כבר שהוא סתם הורס, אז אם אין לכם תגובה עניינית אליו, אל תרשמו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הבעיה שהסיכוי לממש HT הפוך, די קלוש... כפי שנאמר (אם כי אשמח שהדבר יקרה)

(אנשים, בבקשה אל תגיבו לFANBOY הזה שוב, זה רק יעודד אותו ויגרור את הדיון למקומות לא רצויים, וראינו כבר שהוא סתם הורס, אז אם אין לכם תגובה עניינית אליו, אל תרשמו).

מה הקטע שלך! :screwy:

כתבתי משהו רע, מה... בגלל שכתבתי בדיונים שאינטל והקונרו יש מסביבם המון "הייפ" אז זהו אני פאן-בוי עכשיו!

הבנאדם כתב משהו מעניין, והדעה שלי דומה לשלו, אז מה הבעיה שלך?

אתה רוצה מצידי אל תקרא את ההודעות שלי, אבל אל תכתוב בשם כולם, כי לכל בנאדם יש דעה משלו, כפיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...