למי שדאג ל AMD - הם בשלבי סיום לקראת הדור הבא שלהם ( 0.65) - עמוד 10 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי שדאג ל AMD - הם בשלבי סיום לקראת הדור הבא שלהם ( 0.65)

hairpiss

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואלה, אחרי צאת UT07 הולכים להשתנות כל החוקים, חד הליבתיים יהיו בתחתית מהסיבה שהUT בנוי לכפולי .

כל המשחקים וכל המפתחים ילכו בעקבותם, מהסיבה הפשוטה שזה העתיד..

לא משנה מה תגידו אי אפשר לעצור את הקדמה, ולהמציא פטנטים שיעזרו לנו בעצם לחזור אחורה, גם יהיה טיפשי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שזה העתיד, אף אחד לא אמר שלא, אבל עד 2007 יש זמן, בנתיים היצרנים מנסים להיות יצירתיים.

המזעור מגיע לקצה גבול היכולת הפיזית, לכן הוספת ליבות הוא הפתרון היחידי כרגע שיכול לתת עוד קצת חיים לטכנולוגיה הנוכחית של טרזיסטורים.

בשלב מסוים אני מניח שכבר לא יהיה מקום להוסיף עוד ליבות על המעבד, מה שיחייב החלפה של הטכנולוגיה בסופו של דבר.

נתקלנו בעבר במעבדים אופטים ודברים בסגנון, כמו הרבה דברים בעולם המחשבים, זה סביר להניח יתחיל ב FBI/אוניברסיטאות ומקומות בסגנון עד שזה יחלחל לאט לאט לשרתים ואז ל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדע לך ש2007 לא מאוד רחוקה, ורוב האנשים קונים מחשב שיחזיק שנתיים שלוש, ורוצים שנה וחצי בלי שדרוגים ואז בא UT2007 ובום המחשב נופל לקרשים. ואז מה? לא עשינו כלום נכון? ואז צריך לשדרג הכל. אבל רגע, רוצים חד AMD? תצטרך גם לשדרג לוח וזיכרונות. בקיצור - לא שווה לקנות חד כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם השועל , הוספת ליבות היא הזנחת הבעיה האמיתית

כמו מנוע : במקום להוסיף צילינדרים אפשר לשנות את אופן הפעולה ע"י שינוי

הטכנולוגיה בו הדלק נשרף ראה ערך מנוע וואנקל , אבל בחזרה לנושא:

אי אפשר להוסיף ליבות חייבים לגשת לבעיה בדרך הרבה יותר בוגרת ולפתור אותה מהבסיס

בערך כמו שאינטל עשתה עם הקונרו שינתה לגמרי , ככה צריך לעשות ששנגיע למיצוי

השלב של הוספת ליבות מה שיקרה עוד שנתיים לדעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא טוב, זה לא אני שבחרתי לרדת לפסים אישיים :nono:

קראתי כל פסיק ונקודה מהעמוד הראשון של הדיון עד האחרון...

לא ראיתי שום ירידה לפסים אישיים... :nixweiss: אולי תתן לי כמה ציטוטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שזה העתיד, אף אחד לא אמר שלא, אבל עד 2007 יש זמן, בנתיים היצרנים מנסים להיות יצירתיים.המזעור מגיע לקצה גבול היכולת הפיזית, לכן הוספת ליבות הוא הפתרון היחידי כרגע שיכול לתת עוד קצת חיים לטכנולוגיה הנוכחית של טרזיסטורים.

בשלב מסוים אני מניח שכבר לא יהיה מקום להוסיף עוד ליבות על המעבד, מה שיחייב החלפה של הטכנולוגיה בסופו של דבר.

נתקלנו בעבר במעבדים אופטים ודברים בסגנון, כמו הרבה דברים בעולם המחשבים, זה סביר להניח יתחיל ב FBI/אוניברסיטאות ומקומות בסגנון עד שזה יחלחל לאט לאט לשרתים ואז ל .

אתה מודע לכך שאם משלבת את זה במעבדים שלה אז זה יצא רק ב2007 עם מעבדי ה65 ננו הראשונים שלה?

עד אז השוק יתבסס יותר ובמשך 2007 כבר יצא הויסטה...

בקיצור, אם זה יוצא, זה לא יתרום הרבה כי זה הגיע מאוחר מידי. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב משחקי ה UT יוצאים שנה לפני (אם אני זוכר נכון?), אז UT2007 צפוי לצאת בחודשים הקרובים / קרוב לסוף השנה ? (או שגם הוא מחכה לויסטה).

הוספת היא לא הזנחה הבעיה האמיתית, הבעיה היא שאנחנו מתקרבים בצעדי ענק למגבלות הטכנולוגיה הקיימת של IC, וכמות ההשקעה שצריך בפתרונות אחרים כדי להגדיל את הביצועים (שינוי ארכיטרטורה, שינוי שיטת ייצור וכו') פשוט לא כדאיים כלקלית מול האופציה של פשוט להעתיק את הטכנולוגיה לכמה ליבות ולפצל את העומס (וזה לא שלא מנסים, זה גם לוקח הרבה יותר זמן). אז כרגע כשנתקעים, זה מה שעושים... ומגבלית ליבות ? ברגע שיצטרכו יותר מ 4, ישימו במידת הצורך פשוט 2 , כל אחד עם 4 ליבות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולק עליך.

45nm לא כ"כ קרוב במונחים טכנולוגיים,כשנגיע לשם הטכנולוגיה די תמצה את עצמה.ואם היית שואל אותי הלוואי שגם הטריק הטפשי הזה של הכפלת מספר הליבות יגיע לקיצו בקרוב(כן אני מודע ליתרונות הברורים במעבדים מרובי ליבות וברור לכולנו שחוק מור לא היה השיקול העיקרי.אבל גם בעצם ה"פתרון" הזה הוא בעיה בפני עצמה.רדוקציה גוינג ווילד :silly:.אני שומע חוק מור II בקהל? :P)

וכמו שאומרים - כשנגיע לגשר נחצה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על יצור יציב ותקין של מעבדים מסוג PENTIUM 4 (שזה התכנון המקורי...).

המיטוס של 7.2 על מעבד אחד עם קירור מטורף ומעלה רק לא מעניין אף אחד יותר מדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...