הטרוריסטים בירוק(צה"ל) - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטרוריסטים בירוק(צה"ל)

Wind

Recommended Posts

בכל פעם לאחר שבחורינו המצוינים מצליחים לבצע שוב איזו זוועה קטנה - לחורר ילדה לא חמושה, להוריד משפחה שלמה עם פגז ממהרים דוברים רשמיים לומר שמדובר בטעות, אי הבנה, ובכל מקרה, אין שום דמיון בין ארגוני הטרור ובין צה"ל: הטרוריסטים מכוונים למותם של אזרחים במודע, לצה"ל זה פשוט נפלט.

ניח עכשיו לשאלה למה להאמין לדוברים שהתעקשו במשך עשרה ימים שאלונקה היא רקטת קסאם; נניח עכשיו לשאלה האם להרוגים זה באמת משנה, שהם נהרגו בטעות ולא בכוונה; נניח בינתיים לשאלה מדוע הצבא אינו מפצה את משפחות ההרוגים; נתמקד רק בנושא עצמו: האם הצבא צודק כשהוא טוען שהוא לא מנסה לפגוע באזרחים?

התשובה ברורה: צה"ל משקר, כהרגלו.

מספר ימים קודם למותה של ילדה בת שמונה ולפציעת כל משפחתה מפגז ישראלי, הודיעו בכירים בצה"ל כי הם "מצמצמים את טווח הבטחון". משמעות המילים המכובסות הללו היא שהתותחנים יורים קרוב יותר לריכוזי אוכלוסיה. ירי ארטילרי לכיוון אוכלוסיה יגרום, כמעט בהכרח, להרוגים בקרבה.

שטויות.

למה להאמין לצה"ל? משתי סיבות: ראשית, רובנו משרתים, שירתו או מכירים היטב אנשים ששירתו בצה"ל. אני אומר רובנו כי שגיאות הכתיב שלך בהחלט מעלות ספק בהיותך יהודי אזרח המדינה. אי אפשר לשמור דברים כאלו בסוד במדינה בה כמעט כל אחד קשור בצורה זו או אחרת לצבא.

שנית, מבחן התוצאה: צה"ל יכול לגרום לעשרות אלפי הרוגים פלשתינאים ביום. בפועל, יש הרוג אחד בכמה ימים. מסקנה: כנראה שזה בכל זאת לא מכוון.

למה לא לפצות אותם? כי מי שאחראי לפגיעה בהם הם הטרוריסטים שמשגרים טילים מהאזור בו האזרחים גרים. תקרא בהזדמנות את אמנת ז'נווה ותראה.

למה תותחני צה"ל יורים בקירבה לאוכלוסייה אזרחית? כבר עניתי - כי הטרוריסטים יורים את הטילים שלהם בקירבת אותה אוכלוסייה אזרחית. לו הם היו משגרים מאזורים אחרים, היו מפציצים אזורים אחרים. לא שמעת על הרוגים מהפגזות בעזה עצמה, נכון? כי אי אפשר לשגר קסאמים מעזה, הטווח ממנה לישראל גדול מידי.

כשיתחיל העולם להתייחס לישראל כפי שהתייחס לסרביה, אנחנו אפילו לא נבין איך זה קרה. נשאר מבוצרים בצדקתנו, בתחושה שהעולם כולו נגדנו, והדרישה להפנות מבט פנימה תהפוך לשוות ערך לבגידה.

וכשכוחות ברית נאטו פעלו בסרביה כדי לסייע למוסלמים המותקפים, הם הפציצו גם אותם. בטעות כמובן.

אתה ממשיך להתחמק.

יש אפשרות אחרת?

אין שום דרך אחרת, אם הייתה היו משתמשים בה.

יש דרך אחרת, הדרג המדיני לא מאשר אותה. האמת היא שהיה צריך להתחיל עוד לפני ההתנתקות - לפני אוסלו, אפילו. אתה לא יכול לקלקל ואח"כ לשאול "נו, אבל איך אפשר לתקן". חכם לא נכנס למצבים שפיקח יודע לצאת מהם, אבל בממשלה אפילו פיקחים אין כרגע.

לא ככה לא.

אוהו, כמה הרוגים יהיו כשנעשה את זה - ובסופו של דבר לא תהיה לנו ברירה אלא להיכנס (שוב...) לעזה. מה אתה חושב? שהחמושים בעזה יקבלו אותנו בפרחים? הם ירו כמובן. ומה אתה חושב שצה"ל יעשה, יברח? הוא ישיב אש. וכל זה יתבצע בשטח בנוי ומאוכלס באזרחים. אזרחים ימותו והרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שטויות.

למה להאמין לצה"ל? משתי סיבות: ראשית, רובנו משרתים, שירתו או מכירים היטב אנשים ששירתו בצה"ל. אני אומר רובנו כי שגיאות הכתיב שלך בהחלט מעלות ספק בהיותך יהודי אזרח המדינה. אי אפשר לשמור דברים כאלו בסוד במדינה בה כמעט כל אחד קשור בצורה זו או אחרת לצבא.

אני לא מדבר על חייל רגילה אלה על הקצונה הגבוהה. לא שחיילים רגילים לא תורמים לפשעי מלחמה ע"י כך שהם מצייתים לפקודות של הקצינים שלהם.

שנית, מבחן התוצאה: צה"ל יכול לגרום לעשרות אלפי הרוגים פלשתינאים ביום. בפועל, יש הרוג אחד בכמה ימים. מסקנה: כנראה שזה בכל זאת לא מכוון.

נכון הוא יכול אבל הוא לא עושה את זה כי זה בולט מדי.

למה לא לפצות אותם? כי מי שאחראי לפגיעה בהם הם הטרוריסטים שמשגרים טילים מהאזור בו האזרחים גרים. תקרא בהזדמנות את אמנת ז'נווה ותראה.

מה קשורה אמנת זנווה? הם לא אשמים בכלום נראה אותך איך תגיב אם 5 חיילים יכנסו לבית שלך חמושים וירו משהם אם בכלל צה"ל לא יורה רק בבית שמהם ירו קסאמים אלה גם סתם על מרכזי אוכלוסיה כדי לזרוע טרור.

למה תותחני צה"ל יורים בקירבה לאוכלוסייה אזרחית? כבר עניתי - כי הטרוריסטים יורים את הטילים שלהם בקירבת אותה אוכלוסייה אזרחית. לו הם היו משגרים מאזורים אחרים, היו מפציצים אזורים אחרים. לא שמעת על הרוגים מהפגזות בעזה עצמה, נכון? כי אי אפשר לשגר קסאמים מעזה, הטווח ממנה לישראל גדול מידי.

כמו שאמרתי אין תרוץ לפשעי מלחמה וסופה של קצונת צה"ל זה להירקב בכלא באשמת פשעי מלחמה נגד האנושות.

אוהו, כמה הרוגים יהיו כשנעשה את זה - ובסופו של דבר לא תהיה לנו ברירה אלא להיכנס (שוב...) לעזה. מה אתה חושב? שהחמושים בעזה יקבלו אותנו בפרחים? הם ירו כמובן. ומה אתה חושב שצה"ל יעשה, יברח? הוא ישיב אש. וכל זה יתבצע בשטח בנוי ומאוכלס באזרחים. אזרחים ימותו והרבה.

אז שצה"ל יעשה אימוני ירי לחיילים שלו ולא יקנה ילדים בני 18 למלחמה אם הם ידעו איך לירות אז הם לא יפגעו באזרחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שאנחנו מתכננים את ההשמדה של העם הפלסטינאי אבל אנחנו עדיין לא עושים את זה כי זה בולט מידי?

חברה - ניגמר הדיון, הוא עלה עלינו :screwy:

...

ברור לכולם שאנחנו מתעסקים עם בן אדם שמעורער בנפשו? כל המגיבים יש לי דבר אחד להגיד לכם: חבל לכם על הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שאנחנו מתכננים את ההשמדה של העם הפלסטינאי אבל אנחנו עדיין לא עושים את זה כי זה בולט מידי?

חברה - ניגמר הדיון, הוא עלה עלינו :screwy:

...

ברור לכולם שאנחנו מתעסקים עם בן אדם שמעורער בנפשו? כל המגיבים יש לי דבר אחד להגיד לכם: חבל לכם על הזמן.

איפה אתה רואה שאמרתי את זה? אמרתי למה הם לא יעשו דבר כזה!

ואני שפוי יותר ממך בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מעורער בנפשו? הוא כנראה באמת ערבי. שפת האם שלו היא בבירור לא עברית.

לעניין: מי יורה בפועל? חיילים "רגילה". הקצונה הגבוהה רק מורידה להם את הפקודות. אבל איך אפשר להסתיר פקודה לירות לעבר מרכזי אוכלוסייה כשהחיילים שמקבלים אותה הם אני ואתה? טוב, לא אתה אתה, אלא אנשים אחרים כאן בפורום.

בחייך, צה"ל רוצה להרוג הרבה פלשתינאים אבל הורג רק קצת כדי שלא יראו? זו ההוכחה שלך שההרג מכוון? ואם יהרגו הרבה פלשתינאים בהפגזה, תאמר שזה בטח לא מכוון כי נהרגו הרבה או שגם אז תטען שזה הרג מכוון? כי אם כשיש קצת הרוגים זה מכוון וכשיש הרבה הרוגים זה מכוון, אתה כמו השועל בבדיחה המפורסמת - לא משנה אם הארנב עם כובע או בלי כובע, הוא יחטוף ממך מכות כי בא לך להרביץ לו.

אמנת ז'נווה קובעת מה מותר ומה אסור לצבא לעשות. אם יכנסו חיילים לבית שלו ויתחילו לירות ממנו על חיילים אחרים, מה אתה חושב שאני אעשה? אני אברח משם.

אזרחים יפגעו לא בגלל שחיילי צה"ל לא יודעים לירות אלא בגלל שהחמושים הפלשתינאים ירו מתוך בתום מאוכלסים באזרחים. כרגע הם מוגבלים לקסאמים, אבל כשצה"ל יחזור לעזה יהיו להם הרבה יותר מטרות. כשיורים עליך מתוך בניין, אתה יורה אליו חזרה. לא תמיד אתה פוגע בדיוק בנקודה הנכונה, מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת תעזבו את הדיון הזה, הבן אדם באמת חולה נפש, גם עם הוא קרבי וחושב דברים כאלה הוא חולה נפש.

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מעורער בנפשו? הוא כנראה באמת ערבי. שפת האם שלו היא בבירור לא עברית.

לעניין: מי יורה בפועל? חיילים "רגילה". הקצונה הגבוהה רק מורידה להם את הפקודות. אבל איך אפשר להסתיר פקודה לירות לעבר מרכזי אוכלוסייה כשהחיילים שמקבלים אותה הם אני ואתה? טוב, לא אתה אתה, אלא אנשים אחרים כאן בפורום.

בחייך, צה"ל רוצה להרוג הרבה פלשתינאים אבל הורג רק קצת כדי שלא יראו? זו ההוכחה שלך שההרג מכוון? ואם יהרגו הרבה פלשתינאים בהפגזה, תאמר שזה בטח לא מכוון כי נהרגו הרבה או שגם אז תטען שזה הרג מכוון? כי אם כשיש קצת הרוגים זה מכוון וכשיש הרבה הרוגים זה מכוון, אתה כמו השועל בבדיחה המפורסמת - לא משנה אם הארנב עם כובע או בלי כובע, הוא יחטוף ממך מכות כי בא לך להרביץ לו.

אמנת ז'נווה קובעת מה מותר ומה אסור לצבא לעשות. אם יכנסו חיילים לבית שלו ויתחילו לירות ממנו על חיילים אחרים, מה אתה חושב שאני אעשה? אני אברח משם.

אזרחים יפגעו לא בגלל שחיילי צה"ל לא יודעים לירות אלא בגלל שהחמושים הפלשתינאים ירו מתוך בתום מאוכלסים באזרחים. כרגע הם מוגבלים לקסאמים, אבל כשצה"ל יחזור לעזה יהיו להם הרבה יותר מטרות. כשיורים עליך מתוך בניין, אתה יורה אליו חזרה. לא תמיד אתה פוגע בדיוק בנקודה הנכונה, מה לעשות.

תקרא טוב טוב כל מילה אולי תבין:

מספר ימים קודם למותה של ילדה בת שמונה ולפציעת כל משפחתה מפגז ישראלי, הודיעו בכירים בצה"ל כי הם "מצמצמים את טווח הבטחון". משמעות המילים המכובסות הללו היא שהתותחנים יורים קרוב יותר לריכוזי אוכלוסיה. ירי ארטילרי לכיוון אוכלוסיה יגרום, כמעט בהכרח, להרוגים בקרבה.

הווה אומר, הקצינים הבכירים שהורו לרכז את האש על משכנות העוני של עזה ידעו שבאופן ודאי כמעט, הם יפגעו באזרחים. הם גם ידעו שהירי הזה לא יחסל שום חולית קסאם. ירי ארטילרי הוא איטי מדי, מגושם מדי ורחוק מלהיות מדויק הכלי הלא נכון למטרה

ולא אני לא יהודי ולא עברי אני למזלי אירופאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד קורא לעצמו "אירופאי" פחחחח

זאת לא המדינה שלך, אני במקומך היית עובר שלבדיה - יש שם הרבה כמוך הם יקחו אותך בידיים פתוחות... אהה רגע לא, כי בעצם סבא שלך היה יהודי אז בשבילם אתה טפל. תגיד תודה שיש לך את המדינה הזאת כי אם היא לא הייתה כא ןבשבילך היום היית צריך לסבול אנטישמים שלא איכפת להם אם אתה לא מחשיב את עצמך יהודי, כל עוד המקורות שלך יהודים אתה תסבול מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי צריך לנעול את הדיון הזה:

הודעות בעלות תוכן שקרי, משמיץ, לא מדויק, גס, אנטישמי, בעל כוונות מיניות, מאיים, פולשני לפרטיות הזולת, או בעלות כל תוכן אחר העובר על חוקי מדינת הן אסורות.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wind, allow me to ask one question.

what are you doing here?

surely you do not want to live in a country where even the army are "terrorists"?

in that case, why wont you leave? if, as you say, you have an european passport, and everything's ok, why are you still here, complaining about this county?

i'll take a "wild" guess and say you didnt come here on youre own, right? you came with your parents. why, on earth, if this country is so bad, did they come here?

i hope that you ARE aware, that if it wasnt for the IDF, you wouldnt be here?

we really dont need people like you around. you do not have to agree to everything the state does, but from disagreement, to plainly calling them "terrorists", its a pretty long way.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...