הטרוריסטים בירוק(צה"ל) - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטרוריסטים בירוק(צה"ל)

Wind

Recommended Posts

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד פיגוע בעדיבות צה"ל

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3240893,00.html

מופז . חלוץ. אולמרט. עד מאה ועשרים :

ואריכות ימים. כדי שתשבו מספיק שנים בכלא על פשעי המלחמה. דמם של הילדים הפלשתינים וההרוגים היום בתל אביב על ידכם. הפכתם את צהל לצבא ההוצאה להורג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, שקסאמים נוחתים על שדרות, כרמיה, נחל עוז, נתיב העשרה ועוד, פשוט לא אכפת לך אה, ושיש פיגועים אתה מאשים את צה"ל, יופי...

אבל על כל תגובה, אתה צועק "געוואלד!".

שאתה עוזב, אל תשכח להחזיר את האזרחות הישראלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, שקסאמים נוחתים על שדרות, כרמיה, נחל עוז, נתיב העשרה ועוד, פשוט לא אכפת לך אה, ושיש פיגועים אתה מאשים את צה"ל, יופי...

אבל על כל תגובה, אתה צועק "געוואלד!".

הציטוט הוא לא שלי וכן יש לצה"ל חלק מי מה שקרה או שהם חשבו שיוכלו לעשו פשעי מלחמה ולא יעשו להם כלום?

קסמים נוחתים בגלל מחבלים אותם צריך להשמיד זה נכון אני לא בעיה עם זה אבל לא צריך לפוצץ אנשים שלא היה להם קשר לזה!

ד"א אתה יודע כמה קסאמים הרגו עד עכשיו? יש להם יחס אולי 1 ל120 קסאמים שהורגים בנאדם. לסוללות של צהל יש יחס הרבה יותר קטן.

אני יקבור אותה בבור :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת משנה מה היחס?

פשעי מלחמה? תגיד לי באיזה סרט אתה חיי? בן כמה אתה?

אתה מצדיק את הפיגוע? (אני שומע כן מתקרב)

קסמים נוחתים בגלל מחבלים אותם צריך להשמיד זה נכון אני לא בעיה עם זה אבל לא צריך לפוצץ אנשים שלא היה להם קשר לזה!

אתה מודע לזה שהאנשים ש"מנחיתים קסמים (magics!)", אם הם משגרים קאסמים ממקומות מאוכלסים דם התושבים על ידי המחבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת משנה מה היחס?

פשעי מלחמה? תגיד לי באיזה סרט אתה חיי? בן כמה אתה?

אתה מצדיק את הפיגוע? (אני שומע כן מתקרב)

אתה מודע לזה שהאנשים ש"מנחיתים קסמים (magics!)", אם הם משגרים קאסמים ממקומות מאוכלסים דם התושבים על ידי המחבלים.

כן היחס משנה.

כן פשעי מלחמה אם אתה רוצה חפש את ההגדרה בויקפדיה ואני בן 20+.

לא אני לא מצדיק פיגועים אבל זה מובן שאם מישהו פגעה במישהו המישהו הזה ירצה להחזיר לא כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I COULD'NT RESIST TO MY HEART:

G E T T H E F U C K O U T O F M Y C O U N T R Y ! ! !

MAY YOUR CHILDREN SERVE IN THE MILITARY AND TELL YOU HOW FUCKED UP YOU ARE

זה פשוט יצא יותר טוב באנגלית.

ועכשיו תקשיב, חרא קטן. אני שירתתי את המדינה הזאת במשך כמעט 3 שנים. עוד 3 חודשים אני משתחרר. תן לי להגיד לך שהצבא המזויין הזה הוא הצבא הכי פאקינג מתחשב שראיתי בחיים שלי, ואני יוצא רוסיה, ככה שיש לי מלא סיפורים מהמשפחה ששירתה בצבא שם לגבי מה אמות המידה של הצבא הגדול ביותר בעולם, מול כנראה, אחד הקטנים והמתוחכמים שבו (שלנו).

- כשהרוסים מחקו כפרים שלמים באפגניסטן ומחקו חצי עיירה בצ'צנ'יה

- כשהאמריקאים הפציצו ריכוזי אוכלוסיה

- כשהבריטים פוצצו עם פצצות JDAM (מונחות GPS) בניינים עם אזרחים

שים לב, שלרוב מהמדינות הללו לא היה גבול משותף עם אותה ארץ, שממנה נשקף לה איום יומיומי ורובן פעלו בטווח של אלפי קילומטרים מהבית

אתה מעז בכלל לדבר עלינו שכל יום מתעופפים מעל הראשים שלנו טילים?! לא נפצים שערבים זורקים, טילים!

ואני מניח שבחיים שלך לא ראית נפילה של קסאם. שתדע, זה כמו מחבל מתאבד, רק משוגר באוויר. זה כמעט אותו האפקט בפגיעה ישירה.

המזל שלנו, הוא שאין להם מערכות הנחייה לקסאמים ובגלל זה הם נקראים רקטות ולא טילים. יש מידע שהם ישתמשו שוב בטילי הגראד שראינו לפני כמה זמן נוחתים ליד אשקלון, וכשאחד ייפול חס וחלילה על תחנת הכח ותהיה החשכה מכוונת באזור מה תגיד אז?! שזה לא כוחות שווים?!

תתעורר! אנחנו במלחמה. כל רגע נתון, חיילים עומדים במחסומי פתע בדרכים באמצע שומקום, רק בגלל שאיזה סוכן שתול, סיפר למפעילו בשב"כ שאיזה שמוק בתול בן 16 (כמו בפיגוע היום למשל) שחיפש זיון שמע על 72 בתולות יצא עם רכב לאזור כולשהו (בדר"כ לאזור גוש דן) עלך מנת לבצע פיגוע (בחדשות קוראים לזה "התרעה לפיגוע").

לכן אתה יכול לישון בשקט, לכן אתה לא מתפוצץ באמצע הרחוב שלך, לכן כשאתה מנשק את החברה שלך אתה לא חושב, אם תראה אותה מחר.

ואתה עוד מעז בכלל להסתכל על איזה פגז טועה של צה"ל?! הרי קסאם בלי מערכת הנחייה, הוא אותו הדבר בדיוק - רקטה טועה. ויש מאות כאלה שעפות לעברנו כל יום.

- אני רוצה שתיסע לשדרות ליום אחד ותדבר עם מישהו איך הם חיים שם.

- אני רוצה שהיום תשאל את אחת המשפחות שאחד מתוכה התפוצץ לרסיסים לפני 3 שעות מה העניינים

- ובעיקר אני רוצה שתשאל את עצמך אחרי שקראת את כל זה - איך הלב שלך לא עוצר את המוח שלך מלתת פקודות לפה שלך לכתוב כאן דברים כאלה.

באמת שזה הצבא הכי מוסרי בעולם. תאמין לי שאם לא, מזמן היינו "לוקחים את החוק לידיים" וחומת מגן הייתה נראית כמו פיקסל ליד "למיגור הטרור מעזה ומאזור יהודה ושומרון". למזלנו אנחנו לא קיצוניים, ו"מה ששנוא עלינו, לא נעשה לאויבינו".

תחשוב על זה בחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Wind - המקרה הזה מוכר לך?

Bloodyhands.jpg

אני ממש לא אתפלא אם תגיד לי שלא.

ד"א - זה קרה הרבה לפני שתותחים ישראליים ירו על עזה או שצוותים נכנסו לגדה המערבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח למשל אם זורקים עליך קסם אז צריך להחזיר להם לא כך

על טרוריסטים תתכבד.

Cat2010 אז מה אכפת לי ששירתת של לי זה לא משנה.

Yot כן זה מוכר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lets cut the bullshit

Wind אם יש לך דרך לגרום לפגיעה בחוליות משגרי הקסאמים תתן אותה עכשיו. אתה לא מבין שניסינו לירות עליהם אבל אי אפשר לדעת מאיפה הם ירו, וכשאנחנו מגיבים על ירי הם כבר לא שם?

לכן צה"ל צמצם את טווח הירי.

אתה לא מבין שאנשים הרבה יותר חכמים ממך נמצאים בעמדות הפיקוד העליונות של מערכת הביטחון? (תודה לאל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lets cut the bullshit

Wind אם יש לך דרך לגרום לפגיעה בחוליות משגרי הקסאמים תתן אותה עכשיו. אתה לא מבין שניסינו לירות עליהם אבל אי אפשר לדעת מאיפה הם ירו, וכשאנחנו מגיבים על ירי הם כבר לא שם?

לכן צה"ל צמצם את טווח הירי.

אתה לא מבין שאנשים הרבה יותר חכמים ממך נמצאים בעמדות הפיקוד העליונות של מערכת הביטחון? (תודה לאל)

אני לא צריך לתת פתרונות "צה"ל" צריך לתת אותם!

ואסור לו לבצע פשעי מלחמה.

שימצא מה לעשות על מה משלמים לו?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...