הטרוריסטים בירוק(צה"ל) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטרוריסטים בירוק(צה"ל)

Wind

Recommended Posts

במשך יותר מ50 שנות מלחמה מאות אלפי חללים נתנו את החיים שלהם כדי שאתה תוכל לשבת בבטחה בבית שלך ולהתכתב פה בפורום

:angryfire:

רק כדי להעמיד דברים על דיוקם, לא מדובר במאות אלפי אלא בעשרות אלפי... לא שזה כמובן מגמד במאומה את הטרגדיה הנוראה של כל משפחה ומשפחה והחשיבות של החיים שהוקרבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Wind, מצחיק שאתה קורא לח'ברה כאן צבועים שאתה כאן הוא הצבוע האמיתי...

תן לי לנחש - הינך ערבי תושב , שחי בירושלים או בכפרים הסובבים לה, ושקיבל את חינכו והשכלתו על בסיס הרוח המערבית במימון משלמי המיסים הישראלים. שהגעת לגיל בגרות גיבשת לך דעה פוליטית שעיקרה אומרת "אין קיום לישראל". הדעה שלך עדיין לא מגובשת דייה אז אתה מפחד להתבטאות יותר מדי ומשתמש בעיקר בציוטטים ממאמרים כתובים. אחר כך אתה בא ומאשים את הצבא של (אותה מדינה שאתה לא מרגיש שייך אליה) שאני רק מניח - סירבת לשרת בו (או תסרב).

סתם ניחוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Greave, ניחוש לא נכון.

ואני לא יודע מה אין להסכים פה זה כמו 1+1=2 מישהו רצח אז הוא רוצח מישהו ביצע פשע מלחמה אז הוא פושע מלחמה as simple as that.

צה"ל פשעי מלחמה אז הקצונה שלו הם פושעי מלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מלחמה נהרגים אזחרים חפים מפשע.

אנחנו במלחמה לכן אין ברירה, חפים מפשע ימותו.

אם הם לא היו עושים פיגועים אצלנו אנחנו לא היינו מפציצים אותם - חד וחלק.

לא הייתה מלחמה אחת בכל ההיסטוריה של האנושות שבה לא מתו אזרחים פשוטים.

אף אחד לא רוצה להרוג את האזרחים הפלסטינים, ואם הייתה דרך אחרת היו עושים אותה - אבל אין.

אז אין לך על מה להתלונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרוריסטים בירוק?!תתבישו בעצמכם.אני לא בעד הצגת דעות אחרות כמטומטמות,אבל זאת כן!

בלי ה''טרוריסטים האלו",אתה לא היית פה,המשפחה שלך לא הייתה פה,אף יהודי לא היה פה.זאת לא הייתה הארץ שלנו.

"טרוריסטים האלה",דואגים לכך שכל פעם שאתה הולך למסעדה עם המשפחה או עם החברה לסרט,אתה תצא משם בריא ושלם ובחתיכה אחת.

תתבישו.וזה שהם זורקים בשדרות קסאמים,זה לגיטימי נכון?,וזה שהם צלפו בתינוקת בת שנה,זה בסדר,כי הם חיים בדיכוי,לא כך?

לכל אלה שקוראים לצהל טרוריסטים,אתם יודעים כמה חיים הוקרבו כדי שאתם תולו לשבת בבית,לכתוב הודעות מפגרות ולהביא ביד על בנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרוצים שלך לא מקובלים על אף אחד!

ושוב:

בכל פעם לאחר שבחורינו המצוינים מצליחים לבצע שוב איזו זוועה קטנה - לחורר ילדה לא חמושה, להוריד משפחה שלמה עם פגז – ממהרים דוברים רשמיים לומר שמדובר בטעות, אי הבנה, ובכל מקרה, אין שום דמיון בין ארגוני הטרור ובין צה"ל: הטרוריסטים מכוונים למותם של אזרחים במודע, לצה"ל זה פשוט נפלט.

ניח עכשיו לשאלה למה להאמין לדוברים שהתעקשו במשך עשרה ימים שאלונקה היא רקטת קסאם; נניח עכשיו לשאלה האם להרוגים זה באמת משנה, שהם נהרגו בטעות ולא בכוונה; נניח בינתיים לשאלה מדוע הצבא אינו מפצה את משפחות ההרוגים; נתמקד רק בנושא עצמו: האם הצבא צודק כשהוא טוען שהוא לא מנסה לפגוע באזרחים?

התשובה ברורה: צה"ל משקר, כהרגלו.

מספר ימים קודם למותה של ילדה בת שמונה ולפציעת כל משפחתה מפגז ישראלי, הודיעו בכירים בצה"ל כי הם "מצמצמים את טווח הבטחון". משמעות המילים המכובסות הללו היא שהתותחנים יורים קרוב יותר לריכוזי אוכלוסיה. ירי ארטילרי לכיוון אוכלוסיה יגרום, כמעט בהכרח, להרוגים בקרבה.

כשיתחיל העולם להתייחס לישראל כפי שהתייחס לסרביה, אנחנו אפילו לא נבין איך זה קרה. נשאר מבוצרים בצדקתנו, בתחושה שהעולם כולו נגדנו, והדרישה להפנות מבט פנימה תהפוך לשוות ערך לבגידה. וכשקנה המידה לפטריוטיות יהפוך לדרישה לתמיכה במעשי זוועה – מוצדקים כולם, מוצדקים תמיד – לא יהיה לנו זמן לשים לב שכל מה שהיה ראוי בישראל כבר אבד ואינו.

צה"ל במודע בפועולת טרורכאן הוא נהפך לארגון טרור ואני בטוח שיוכרז כאחד ע"י האיחוד האירופי בעוד כ1-5 שנים.

אין מה להסתיר רוב הקצונה של צה"ל=ראשי טרור שידנם יהיה לשבת כמה מאסרי עולם בכלא.

ואני ממש לא מבין את אלו

בלי ה''טרוריסטים האלו",אתה לא היית פה,המשפחה שלך לא הייתה פה,אף יהודי לא היה פה.זאת לא הייתה הארץ שלנו.

מה זה קשור? הם פעולות נגד האנשות? כן! אז הם יקבלו את המגיע להם כמה מאסרי עולם.

ולא כל מי שמדבר על פעולות הזוועה של צה"ל חייב לחיות בישראל אז תפסיקו את הסולשיט הזה של "בלי הם לא הייתם כאן", " לא הייתם כותבים את מה שאתה כותבים".

כל זה בולשיט אחד גדול! צה"ל כבש את האזור הזה ועכשיו הוא מנסה להשליט טרור פה.

רובכם עברתם שטיפת מוח ע"י מערכת החינוך וצה"ל כי אתה חושבים שזה לגיטימי לפגוע בחיי אזרחים תמימים אז כן אל תהיו צבועים ותגידו שארגוני הטרור של הפלסטינים צריכים לפגוע באזרחי ישראל! אם לא אתה צבועים חדש וחלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע רוח, אני לא החלטתי עדיין אם אתה ערבי או סתם עוכר ישראל.

האם משכנך במגדלי השן בשכונות הצפוניות של עיר החטאים? האם אתה כל כך מנותק מהמתרחש סביבך.

אני מניח שעדיין לא התגייסת, וכשתתגיס אני מאחל לך שתהיה ביחידת חי"ר ושתזכה לשרת בשטחים המשוחררים שלנו. אולי אז תבין מקרוב במה המדובר.

ולענין עצמו, צה"ל כמו כל גוף גדול ובעיקר צבא, חשוף לטעויות. אל לך לשגות ולחשוב שמישהו שיגר בכוונה פגז כדי להרוג אזרחים. מהיכרותי את המערכת אני יודע שצה"ל משקיע הרבה מאוד (לטעמי יותר מידי) בלמנוע פגיעה באזרחים, לעתים תוך חשיפת חיילינו לסכנה רבה יותר.

איך אתה מצפה שצה"ל ימנע ירי טילים על ישובינו?? האם בשליחת זרי פרחים לראשי החמאס שאינם מכירים בך כלל?

האם אתה חושב שכדאי להכנס שוב לעזה? ובכלל מה אתה מציע לעשות, לשבת עם גדוד חללי אל אקצא למשא ומתן על הפסקת אש. או אולי אתה מאמין שאם נחזור לגבולות 67 או 47 או שניתן להם את זכות השיבה יפסק המאבק?

דע לך שהירי לעזה מצמצם מאוד את ירי הקסאמים (אי אפשר למנוע) אבל כאשר הידידים שלך מעזה מתחבאים ויורים מתוך שכונות אזרחיות לא נותר לצה"ל אלה להשיב לשם אש. האחריות לפי אמנת גנבה החביבה כל כך על שכמותך מוטלת על הצד שמסתתר מאחרי אזרחים.

אפשר לקרוא כמה שורות כאן: http://www.globalissuesgroup.com/geneva/protocol1.html#57

ובקיצור, השתדל להתפכח במהרה ולהצטרף לצד אליו אתה שייך (יהיה זה אשר יהיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרוצים שלך לא מקובלים על אף אחד!

ושוב:

בכל פעם לאחר שבחורינו המצוינים מצליחים לבצע שוב איזו זוועה קטנה - לחורר ילדה לא חמושה, להוריד משפחה שלמה עם פגז ממהרים דוברים רשמיים לומר שמדובר בטעות, אי הבנה, ובכל מקרה, אין שום דמיון בין ארגוני הטרור ובין צה"ל: הטרוריסטים מכוונים למותם של אזרחים במודע, לצה"ל זה פשוט נפלט.

ניח עכשיו לשאלה למה להאמין לדוברים שהתעקשו במשך עשרה ימים שאלונקה היא רקטת קסאם; נניח עכשיו לשאלה האם להרוגים זה באמת משנה, שהם נהרגו בטעות ולא בכוונה; נניח בינתיים לשאלה מדוע הצבא אינו מפצה את משפחות ההרוגים; נתמקד רק בנושא עצמו: האם הצבא צודק כשהוא טוען שהוא לא מנסה לפגוע באזרחים?

התשובה ברורה: צה"ל משקר, כהרגלו.

מספר ימים קודם למותה של ילדה בת שמונה ולפציעת כל משפחתה מפגז ישראלי, הודיעו בכירים בצה"ל כי הם "מצמצמים את טווח הבטחון". משמעות המילים המכובסות הללו היא שהתותחנים יורים קרוב יותר לריכוזי אוכלוסיה. ירי ארטילרי לכיוון אוכלוסיה יגרום, כמעט בהכרח, להרוגים בקרבה.

כשיתחיל העולם להתייחס לישראל כפי שהתייחס לסרביה, אנחנו אפילו לא נבין איך זה קרה. נשאר מבוצרים בצדקתנו, בתחושה שהעולם כולו נגדנו, והדרישה להפנות מבט פנימה תהפוך לשוות ערך לבגידה. וכשקנה המידה לפטריוטיות יהפוך לדרישה לתמיכה במעשי זוועה מוצדקים כולם, מוצדקים תמיד לא יהיה לנו זמן לשים לב שכל מה שהיה ראוי בישראל כבר אבד ואינו.

צה"ל במודע בפועולת טרורכאן הוא נהפך לארגון טרור ואני בטוח שיוכרז כאחד ע"י האיחוד האירופי בעוד כ1-5 שנים.

אין מה להסתיר רוב הקצונה של צה"ל=ראשי טרור שידנם יהיה לשבת כמה מאסרי עולם בכלא.

ואני ממש לא מבין את אלומה זה קשור? הם פעולות נגד האנשות? כן! אז הם יקבלו את המגיע להם כמה מאסרי עולם.

ולא כל מי שמדבר על פעולות הזוועה של צה"ל חייב לחיות בישראל אז תפסיקו את הסולשיט הזה של "בלי הם לא הייתם כאן", " לא הייתם כותבים את מה שאתה כותבים".

כל זה בולשיט אחד גדול! צה"ל כבש את האזור הזה ועכשיו הוא מנסה להשליט טרור פה.

רובכם עברתם שטיפת מוח ע"י מערכת החינוך וצה"ל כי אתה חושבים שזה לגיטימי לפגוע בחיי אזרחים תמימים אז כן אל תהיו צבועים ותגידו שארגוני הטרור של הפלסטינים צריכים לפגוע באזרחי ישראל! אם לא אתה צבועים חדש וחלק.

אתה ממשיך להתחמק.

יש אפשרות אחרת?

אין שום דרך אחרת, אם הייתה היו משתמשים בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם משכנך במגדלי השן בשכונות הצפוניות של עיר החטאים? האם אתה כל כך מנותק מהמתרחש סביבך.

אני מניח שעדיין לא התגייסת, וכשתתגיס אני מאחל לך שתהיה ביחידת חי"ר ושתזכה לשרת בשטחים המשוחררים שלנו. אולי אז תבין מקרוב במה המדובר.

ולענין עצמו, צה"ל כמו כל גוף גדול ובעיקר צבא, חשוף לטעויות. אל לך לשגות ולחשוב שמישהו שיגר בכוונה פגז כדי להרוג אזרחים. מהיכרותי את המערכת אני יודע שצה"ל משקיע הרבה מאוד (לטעמי יותר מידי) בלמנוע פגיעה באזרחים, לעתים תוך חשיפת חיילינו לסכנה רבה יותר.

איך אתה מצפה שצה"ל ימנע ירי טילים על ישובינו?? האם בשליחת זרי פרחים לראשי החמאס שאינם מכירים בך כלל?

האם אתה חושב שכדאי להכנס שוב לעזה? ובכלל מה אתה מציע לעשות, לשבת עם גדוד חללי אל אקצא למשא ומתן על הפסקת אש. או אולי אתה מאמין שאם נחזור לגבולות 67 או 47 או שניתן להם את זכות השיבה יפסק המאבק?

דע לך שהירי לעזה מצמצם מאוד את ירי הקסאמים (אי אפשר למנוע) אבל כאשר הידידים שלך מעזה מתחבאים ויורים מתוך שכונות אזרחיות לא נותר לצה"ל אלה להשיב לשם אש. האחריות לפי אמנת גנבה החביבה כל כך על שכמותך מוטלת על הצד שמסתתר מאחרי אזרחים.

אפשר לקרוא כמה שורות כאן: http://www.globalissuesgroup.com/geneva/protocol1.html#57

מסכים עם כל מילה!^^(אולי לא עם הקטע של עיר החטאים אבל כל אחד וההשקפה שלו P:,כנראה שאתה דתי)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה!^^(אולי לא עם הקטע של עיר החטאים אבל כל אחד וההשקפה שלו P:,כנראה שאתה דתי)

לא דתי! אולי הגזמתי קצת, אבל אני נמצא שם יום יום (בעיר החטאים) וקורא עתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ערבי ולא עוכר .

אתה קורא לזה צמצום ולא פגיעה מכוונת באזרחים?

הווה אומר, הקצינים הבכירים שהורו לרכז את האש על משכנות העוני של עזה ידעו שבאופן ודאי כמעט, הם יפגעו באזרחים. הם גם ידעו שהירי הזה לא יחסל שום חולית קסאם. ירי ארטילרי הוא איטי מדי, מגושם מדי ורחוק מלהיות מדויק הכלי הלא נכון למטרה.

ומה היתה המטרה? אה, זה פשוט: הטלת אימה על האוכלוסיה. במילה מכובסת פחות, טרור.

דרך להילחם בטרור:

-הריגת ראשי ארגוני הטרור.

-הכמת מחתרת עם הפתח בעזה ולתת להם משאבים לסלק את החמאס מהשלטון.

- כלכלי ע"י פרויקטים בעזה.

-כניסת כוחות לעזה לניקוי כללי.

זאת לא דרך טובה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך להילחם בטרור:

-הריגת ראשי ארגוני הטרור.

-הכמת מחתרת עם הפתח בעזה ולתת להם משאבים לסלק את החמאס מהשלטון.

- כלכלי ע"י פרויקטים בעזה.

-כניסת כוחות לעזה לניקוי כללי.

זאת לא דרך טובה יותר?

וככה לא ימותו חפים מפשע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וככה לא ימותו חפים מפשע?

לא ככה לא.

אם לא הייתי יודע עם מי אני מדבר הייתי חושב שתומך ליברמן כתב את המשפט הזה

לא הבנת את הכוונה שלי צה"ל יודע איפה גרים הרבה מחבלים או מסיעיי מחבלים והם צריכים ללכת לשם ולנקות את המקום כנ"ל למעבדות ומחסני נשק לעשות סריקה כללית.

וגם:

-לתת להם מדינה עם מיקבלות.

וזה רק ממשיך:

"הקטנת טווח הירי בעזה - פקודה בלתי חוקית בעליל"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3240349,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שכשצה"ל יכנס לשם, לא תהיה התנגדות? אתה חושב שצה"ל לא יצטרך חירות באף אחד?

לא מעט פעמים כשצהל נכנס לשטחים וזה עדיין קורה חפים מפשע מתים גם כשצה"ל נכנס לשם.

במלחמה חפים מפשע תמיד ימותו ואי אפשר למנוע את זה.

אז למה להמשיך ולסכן חיילים בשביל אותה ההשפעה? גם אם נכנס לבפנים וגם אם נתקיף מבחוץ ימותו חפים מפשע, ההבדל הוא שכשאנחנו בחוץ חילים שלנו לא צריכים למות, ואפקט ההרתעה גבוהה יותר.

הרבה יותר מפחיד לחיות שם כשאתה לא יודע מתי הולך ליפול הפגז הבא, ולכן גם התושבים לוחצים על ארגוני הטרור שיפסיקו לירות קסאמים, כי אם הם יורים אותם הם חוטפים עוד פגזים. כבר הינו בעזה ויצאנו משם בדיוק בשביל שלא ימותו חילים, אז להיכנס לשם עוד פעם בשביל שנאבד עוד חילים? לא תודה.

ואתה חושב שבפתח אין טרוריסטים? הפתח אירגון טרור מתון יותר מהחמאס אבל עדיין אירגון טרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...