הטרוריסטים בירוק(צה"ל) - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטרוריסטים בירוק(צה"ל)

Wind

Recommended Posts

תגיד וינד?,אתה הומו?לא רציני אני שואל עכשיו,אתה בוחש בשוקו?חובב טמפונים?נושך כריות?אגזוזן?,מה,התערבת עם החברה במועדון שתצליח לשכנע כמה אנשים שצה''ל לא מגן עליהם?תאמין לי שצה''ל מגן עלייך,למרות שלא מגיע לך.אידיוט,תחזור לחור שבאת ממנו,אתה לא ראוי להגנה של צה''ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

WIND להגיד כמה הצבא שוגה ועושה דברים לא נכונים זה קל מאוד במקום לתקוף את מה שהוא עושה בוא תציע פה דרך אחרת להפסיק את הטרור של הפלסטינאים בלי לערב את הצבא? כבר 10 עמודים אתה רק אומר כמה הצבא זה ארגון טרור והחיילים שלו עושים פשעים נגד האנושות.

למה אני לא רואה אותך כותב משהו נגד הטרוריסטים מהצד השני? זה בסדר שהם באים ומפוצצים אוטובוס של ילדים והעולם שותק ומביא להם עוד כסף?

מה אתה רוצה שהצבא\מדינה תעשה כדי לעצור את הטרור תן הצאה

להגיד לא זה לא זה ולא זה זה קל בוא תראה שאתה יכול להגיד גם מה כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Wind, אני לא מצליח להחליט אם אתה ילד קטן ומטומטם או שאתה סתם פרובוקטור שיהיה מוכן לכתוב כל שטות כדי לקבל כמה שיותר תגובות לדיון הזוי במיוחד.

לא עברתי על כל הדיון, רק על העמודים הראשונים שלו, ושמתי לב לכך שכשאתה נדרש לנסח משפט של יותר מ-10 מילים אתה מיד מצטט מהמקורות שלך. לחשוב בעצמך אתה לא יכול? מישהו כותב מאמר משכנע ומבחינתך זו תורה מסיני?

ואני לא יודע מה אין להסכים פה זה כמו 1+1=2 מישהו רצח אז הוא רוצח מישהו ביצע פשע מלחמה אז הוא פושע מלחמה as simple as that.

זו מחשבה של ילד בן 12 שלא צפה בחדשות מימיו. פוליטיקה, במיוחד בינלאומית, מלחמות וכו' הם התחום הכי לא שחור-לבן שיש. יש בהם יותר גווני אפור ממה שאתה יכול לדמיין. מספיק לפתוח עיתון או חדשות יומיות כדי לראות רוצחים ואנסים יוצאים מבית המשפט ללא עונש או עם עונש מינימלי. אם רצח זה רצח ואונס זה אונס, למה הם לא מקבלים עונשים לפי החוק? תוסיף לזה את הסיבוכים של חוק בינלאומי וקיבלת בלגאן אחד גדול.

דרך להילחם בטרור:

-הריגת ראשי ארגוני הטרור.

אין לך שום דרך בעולם, וזה ודאי ב-110%, לחסל בנאדם בלי לפגוע בסובבים אותו, וזה אם אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שחייהם של החיילים שיבצעו את הפעולה הזאת יותר חשובים מהסובבים את הבנאדם שאתה רוצה לחסל.

-הכמת מחתרת עם הפתח בעזה ולתת להם משאבים לסלק את החמאס מהשלטון.

הקמת כותבים ב-ק'. פתאום הפתח הם הילדים הטובים? עד עכשיו ניסינו לעבוד עם הפתח וקיבלנו אינתיפאדה.

- כלכלי ע"י פרויקטים בעזה.

לך על זה.

-כניסת כוחות לעזה לניקוי כללי.

ניקוי כללי של מה? מה אומר המשפט האידיוטי הזה? ושוב, להזכירך ואם אתה מתאמץ להראות דרכים שלא יפגעו באוכלוסיה אזרחית ויהפכו אותנו לטרוריסטים, איך אתה מכניס כוחות לעזה ולא פוגע באף אחד?

זאת לא דרך טובה יותר?

לא.

אני בדרך כלל מאוד משתדל שלא להגיב בדיונים טעונים כאלה ובטח לא לקרוא לפותח הדיון אידיוט. הפעם אני חורג ממנהגי, ואני באמת לא מרגיש כל כך רע עם זה.

אם אתה ילד קטן וטיפש שעדיין לא גיבש דעה נורמאלית משלו, אתה מוזמן ללכת להתבגר ולחזור לפה כשתצליח לחשוב בעצמך וכשתהיה לך הבנה קצת יותר רחבה בנושאים עליהם אתה מדבר.

אם אתה מישהו שמחפש תשומת לב ורוצה לקבל הרבה תגובות וכו' - אתה לא רצוי פה.

אם אתה אחמד טיבי/ חנאן עשראווי/ אחד מחבריהם, זה מסביר הכל.

אני שמאלני, תמכתי בהתנתקות ואני אתמוך בנסיגות חד צדדיות נוספות אם לא יהיה עם מי לדבר. אבל עם זה, אם הרשות הפלשתינית רוצה להפוך למדינה יום אחד, היא חייבת להיות מסוגלת לשלוט באוכלוסיה שלה. אם צריך לשים שוטר בכל פינת רחוב כדי למנוע תנועה של משגרי קסאמים, שיעשו את זה. אם צריך לעבור מבית לבית ולחפש אותם, שיעשו את זה. אם צריך לפנות עיר שלמה כי מתחבאים בה כמה טרוריסטים שפוגעים באינטרסים של הרשות (והרשות חייבת להבין שהקסאמים שנורים משטחה פוגעים באינטרסים שלה), שיעשו את זה.

תושבים שחוליות קסאם מסתתרות בקרבם כדי לירות רקטות - שיבחרו בין לפנות את בתיהם מחשש לתגובה או שיצאו עם סכינים/גרזנים/קלשונים/מה שלא יהיה ויעיפו את המטורפים האלה מהרחובות שלהם. כל פעולה אחרת, כולל סתם לשבת בבית כשמהגג שלך משגרים רקטות כמוה כתמיכה בשיגור ואין לי בעיה עם אזרחים שנהרגים ככה.

קרא לזה פשעי מלחמה, קרא לזה רצח, קרא לזה איך שבא לך. זה מה שדרוש כדי לרסן במעט את יורי הקסאמים תוך מינימום סיכון של חיילי צה"ל. ואני מעדיף שעשרה אזרחים פלשתינים שישבו מסביב לחוליית קסאם יהרגו מפגז של צה"ל ולא שיהרג חייל אחד של צה"ל במהלך פעולה קרקעית כדי לסכל באופן ממוקד את אותה חוליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד WIND, אפשר לדעת איזה מדינה "שווה" באירופה זרקה את התחת שלך לפה?

מי אמר על זה שזרקו אותי לפה? בתיפשוטי עברתי לפה ובקיץ אני חוזר .

ולא זאת לא רוסיה, אני בין שיש לכם ידע 0 בהיסטוריה שלא קשורה לישראל איזה צבאות התקרבו לברלין אבל לא נכנסו? :kopfpatsch:

OmEr.il אתה פרחח שלא יודע לדבר אלה רק לקלל לכאלו קופים כמוך הארץ הזאת נוסדה מנצלים אותך פה(דופקים חזק חזק בתחת שלך ועונסים אותך)ואז זורקים אותך.

אני מקווה שתחייה ברחוב ועדיין תחשוב כמה שהארץ שענסה אותך טובה.

idiot. :s07:

צה"ל=ארגון טרור חיו עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר על זה שזרקו אותי לפה? בתיפשוטי עברתי לפה ובקיץ אני חוזר .

ולא זאת לא רוסיה, אני בין שיש לכם ידע 0 בהיסטוריה שלא קשורה לישראל איזה צבאות התקרבו לברלין אבל לא נכנסו? :kopfpatsch:

OmEr.il אתה פרחח שלא יודע לדבר אלה רק לקלל לכאלו קופים כמוך הארץ הזאת נוסדה מנצלים אותך פה(דופקים חזק חזק בתחת שלך ועונסים אותך)ואז זורקים אותך.

אני מקווה שתחייה ברחוב ועדיין תחשוב כמה שהארץ שענסה אותך טובה.

idiot. :s07:

צה"ל=ארגון טרור חיו עם זה.

אנסה קופיקו,אנסה.ואני יודע לדבר אבל אני ממ ש מתעצבן שבא מישהו וטוחן לכולם במוח על כמה שאנחנו חרא.במקום לבכות תקים מפלגה :P,או פשוט שב בשקט.אתה אנגלי או אמריקאי?,אה,וכותבים אנסה,לא ענסה,תקפיד על כתיבה ללא שגיאות קופיקו,אני בטוח שבארץ הנאורה שלך מקפידים.ואני לא מבין,איך מנצלים אותי?ולא אותי מזיינים בתחת,אלא את אמא שלך בתחנה המרכזית החדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הרמת כתיבה שלך היא ברמה של ילד בכיתה ד '

דבר שני : לא רק שאתה בכיתה ד' אלא שבגלל שאתה אינך מבין בגרוש

במצב כאן בארץ אז אתה קורא מאמר של שמואלני והינה גיבשת דעה

ועוד איזו דעה

צה"ל ארגון טרור ?

על מה אתה מדבר איך אתה חיי כאן במדינה כבר 57 שנה שאלפי אנשים נהרגים כדי שאתה תוכל לשבת כאן בשקט ולא להישרף על ידי המון ערבי.

אם כדי לעצור את הקסאמים אזרחים צריכים להיפגע אז באמת שלא אכפת לי

הכל כדי שהחיילים שמסכנים את עצמם ואזרחים תמימים לא יפגעו.

תראה מה תעשה קח את החפצים שלך וסע לאוגנדה אתה יודע למה ?

נכון אתה צודק שם לא תצטרך לראות איך אנחנו "הרעים" פוגעים ב"אזרחים התמימים".

שתאמין לי שאם היה להם הזדמנות הם היו תולים אותנו על העץ הגבוה ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שמכיר את מערכת הגיוס אני מעריך שעלית באיזה גיל 20 ומשהו פלוס לארץ אחרת לא היו נותנים

לך פטור . בקיצור תחזור חזרה לחו"ל אנחנו לא מחפשים גייס חמישי בתוך הארץ שלנו .

אה ודרך אגב לגבי המדינות המושלמות שלך , תזכיר לי מה בדיוק הם עשו בשואה ?

בושה שאחד שלא מבין את המצב בארץ או באזור יוצא בביקורת כזו על צה"ל .

בקיצור עוד פלצן אירופאי ..... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות לא נכנסתי לכאן לעשות רוח.....

אני בטוח שתמצא את מקומך בעזה הם אוהבים אירופאים פלצנים :pissed:

אז צדקתי מולי עומד פלצן אפריקני 100% שחושב להטיף לי מוסר :s07:

לפי דבריך אתה צריך לגור בארץ כמו איראן למה שלא תעבור לשם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...