סנסה או NANO? - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סנסה או NANO?

oba3k

Recommended Posts

כל נגן "נשרט בקלות" השאלה איך שומרים עליו.

מה אתה מדבר?! בכלל לא.

יש מסכים וסוגי ציפויים שנשרטים אפילו אם סתם תשים אותם בג'ינס!!!

היה לי פלאפון סמסונג 624 איזה 3 שנים לא הייתה לו אפילו שריטה אחת על המסך!!! והוא נפל מלא והכל!

יום אחד אמא שלי באה הבייתה עם פאלפון חדש איזה אחד דפוק של מוטורולה שהיה באורנג' ב5 שקלים ל3 שנים :-\

קיצר - יום אחד היה אצלי בכיס של הג'ינס, לא הוצאתי אותו כמעט אפילו. אני חוזר הבייתה הוא מלא שריטות! יום למחרת החזרתי את הפאלפון וביטלנו את העיסקה!

אין לי ניסיון עם הנאנו אבל אם 85% מהקונים אומרים שהוא נשרט בקלות והמסך נשבר בקלות, זה אומר משהו...!!!

אז למרות שאתה מתיימר לא לאהוב אייפוד, אתה מגן עליו בכל מעודך :-\ מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

להשתמש בנאנו בתור

disk on key

זה ממש לא נח אתה צריך להסחב עם החוט המיוחד של האייפוד כל פעם כדי לחבר אותו

לריו בן ה8 שלי אין אפילו שריטה אחת המסך שלו פשוט מעולה ונכון שזה לא אותו סוג מסך אבל אני בטוח שאפשר לעשות ציפוי נורמלי לנגני האייפוד לא עושים את זה כי הם מרווחים הון מכל השטויות שמוכרים מסביב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שזה לא אותו דבר שזה כמו הריבר הלבנה שלי,שאני בטוח שכמה מחברי הפורום מכירים את מה שעבר עליו,אין עליו שום שירטה,הדבר הזה עף ונחבל עשרות פעמים,וחצי פאנל מרוסק,ושום נזק לא קרה לו.

אבל זה רק אני והמזל שלי בשמירה על הנגן,

לא אמרתי שהנאנו מחזיק יופי בלי כייס,פשוט רוב החברות שמכבדות את עצמן נותנות כייס.

עושים את זה כי הם מרווחים הון מכל השטויות שמוכרים מסביב

אין ויכוח.

חוצמזה,לשלושה חברים שלי יש נאנו,אני לא ראיתי את המסך שאתם משמיצים נשרט בגינס,היו על זה כמה שערוריות,אבל בסוף מיגרו לגמרי את הדור הפגום.

אני מוכן להתערב שלא תראה שום איפוד שהוא בלי כיסוי ולא שרוט מאחור,זה פשוט נגן בעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הפאן בויס של התלהבו מהאנו כאילו הוא הנגן האולטמטיבי.

הוא לא מתהדר בחיי גבוהים,מחיר גבוה,וכמובן שאם הבאת אותו תוסיף עוד כמה מאות (לא יודע בדיוק כמה) על מטען לחשמל (לפחות בשבילי) וכיסוי (כי לא תרצה לשמור על הנגן היפה הזה?).

בכל מקרה, IAUDIO G3 נראה שלוקח אותו בכל מבחן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע כבר יצאתי לגמרי מבולבל.

מצד אחד ממליצים לי על הH10, אבל מצד שני הוידאו והתמונות זה לא יותר מגימיק שיפה בעין.

מצד אחד בא לי מסך צבעוני ויפה כזה, (עד שמשקיעים סכום רציני קצת חבל להסתפק במסך לא צבעוני) אבל מצד שני זה לא באמת נחוץ ושימושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הרזולוציה שם? 160x128

ומה גודל המסך? משום מה לא כתוב אבל אני די בטוח שהוא פצפון לפי הסיקור הבא -

http://reviews.cnet.com/Cowon_iAudio_U3_2GB_black/4505-6490_7-31589099.html

וכמה צבעים הוא מציג? 260,000

260,000 Colors TFT-LCD, Resolution 160x128

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת את זה

The pricey Cowon iAudio U3's video playback is limited to 15 frames per second. The interface is difficult to navigate. It has a cheap plastic shell and mediocre FM reception but no carrying case, armband, pendant, AC adapter, or auto-preset option for FM stations. It requires two different desktop utilities. The screen is too tiny for photos and video.

צריך 2 תוכנות נפרדות בדסקטופ כדי להפעיל אותו, המסך קטן, איכות הבנייה בינונית ואין CASE שישמור עליו, ואפילו אי אפשר לשמור תחנות ברדיו.

חוצמזה אינטרפייס מעצבן, ומסך קטן.

נשמע לי נגן לא בשל.

אני הייתי הולך על סנסה C, ומוציא את ההפרש על ep630.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני הבנתי, הסנסה נופל די בהרבה בסאונד מIAUDIO וזה אמור להיות מורגש.

ולמשל הסתכלתי על נתוני ההגברה בין הg3 לu3

לu3 יש 30mw+30mw לעומת הg3 שיש לו 13mw+13mw שזה נשמע לי הפרש עצום.

בכל אופן לU3 יש הגברה יותר גבוהה גם מהH10 ואפילו מהH340.

בכל מקרה הנתונים האלה לא אומרים לי הרבה, ובדר"כ הנתונים הם רק על יבש אבל זה אומר משהו?

אני פשוט רוצה לקנות נגן שבא עם כמה שיותר טובות ושאני אקנה לו בעתיד ממש טובות נגיד בתקציב של 300-400 ככה, (ממש טובות זה עניין יחסי כמובן) אז ישמעו באמת ברמה שלא הכרתי נגיד את זה ככה.

אם אופציות הוידאו והתמונות וכו' באמת לא שימושיות בH10 ובU3, והאיכות שמיעה של הG3 לא נופלת מהם, אני לא רואה סיבה לא לקחת אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גם את הIAUDIO5 של COWON היה לי את הSANSA E140 ועכשיו יש לי את הSANSA c140 אני לא אודיופיל והבבדל היחיד שהרגשתי בסאונד הוא שהאוזניות של הE140 היו פחות טובים בווליום גבוה. תאמין לי כמה אני מתגעגע עליהם עכשיו, כי אני לא רוצה לשמוע בווליום גבוה (והבידוד שלהם היה מעולה) אפילו במכון כושר לא עברתי את חצי מהווליום האפשר במכשיר.

האוזניות שבאו עם הCOWON לא היו ביותר רמה מהSANSAות (את אותן בדיוק מהCOWON קיבלתי עם המוטורולה E1000).

הSANSA הוא הנגן ה2 הכי נמכר בעולם, הוא איכותי ואמין, והוא דור שני ולכן יותר בשל. חוצמזה אם תקנה את הSANSA C כבר עכשיו תוכל להזמין את הSHURE E2C המדהימות או את הEP630 (שאם אתה לא אודיופיל יספיקו ועד איך) ועדיין להישאר בתקציב.

ותגיד לי איפה ראית תלונות על הסאונד של הSANSA? בכל הביקורות שקראתי עליו אף אחד מבעליו לא התלונן על איכות המוזיקה. אם תקרא ביקורות קונים בCNET למשל על הדגמים החדשים, תראה כמה אנשים אמרו קנו את הישן ועכשיו משדרגים, או קונים יותר מ1 לשאר בני המשפחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...