סנסה או NANO? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סנסה או NANO?

oba3k

Recommended Posts

סנדיסק היא יצרנית הנגנים מס' 2 בארה"ב (מכירות), ואתה מקבל מוצר איכותי מאד, עם תוכנה מעולה ובמחיר ממש ממש טוב.

בתור אחד שמכיר את האצבעות הסיניות הסנסה הרבה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פאק מה אתם מדברים?!

הנאנו נגן חבל"ז ,קטן,צבעוני וסוף סוף איפוד שבאמת שווה לקנות.

למלאאא חברים שלי יש אותו וזה אצלי כמו שימוש על בסיס יומיומיףאני כמבון מעדיף את הנגן שלי,אבל בתור בסביבות האלף,לא הייתי מתפשר על שום נגן אחר,בטח לא הסנסה המצחיק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הראשון,שטויות.

סוללה אפשר דרך פירוק הנגן.

אפשר DOK ,אבל זה לא רואה את הקבצים בFile Reader (שאין).

אני לא זז בלי ITUNES ,ואפשר להעלות את המידע עם עוד הרבה תוכנות.

חוצמזה איכות המוזיקה של האיפוד עולה בעשרות מונים על הסנדיסק המצחיק הזה.

האיפוד צבעוני ונעים לראות את הכל בצבע.

יש סידור ID3 TAG ,חבל שאין גם FileTree.

אפשר להתקין נוספת.

יש Album Art עם זה מעניין אותך.

תמיכה בAAC שזה פורמט נפלא.

בכל מקרה,אני כמו שאתה מבין לא סובל את כל האיפודים,אבל מההתנסות עם הנאנו אני דווקא די מרוצה,תציץ לאווטר שלי ותבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בסידרה C של הסנסה יש מסך צבעוני.

ובסנסה יש גם אפשרות הרחבה וגם רדיו

והוא עולה כמעט חצי מהננו.

הוא הרבה יותר משתלם - והוא לא נשרט כמו הננו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם חשוב לך פיצרים על חשבון איכות,לך על הסנסה,עם חשובה לך האיכות והאמינות לך על האיפוד,אני בכל מקרה לא מעריץ אף אחד משניהם,אין לי שום אינטרסט שתקנה מה שנראה לי טוב,בסופו של דבר זה רק ההחלטה והכסף שלך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוללה לא מתה כ"כ מהר,רב הסוללות מחזיקות סביבות השנה +

שמעתי את הסנסה פה ושם,גם עם האוזניות שלי,הוא פשוט נשמע חרא ליד הנגן שלי וגם ליד הנאנו.

וקטע שהנאנו נשרט ו/או שברירי הוא פשוט מיתוס,אתמול הייתי אצל חבר שלי והנאנו עף לו בבום מהשולחן נפילה לא משהו ולא קרה לו כלום.

אני מכיר ילדים שמחוברים לנגן הזה כמו מכונת הנשמה,ועם כל הנפילות הוא לא נשרט בכלל,את הנגנים שעברו את המיתוס הזה מיגרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הסנסה מהדור הקודם (כמו שהיה לך :) ) והוא באמת נחמד הסאונד שלו סביר אם כי חלש מידי לדעת כמה אנשים...

לעומת הנאנו הסאונד שלו לא ממש איכותי, אבל הוא הרבה יותר טוב מהג'נריים.

לסנסה יש את כל שאר היתרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמתחיל בשריפת ג'נריים יגמור בשריפת נאנו :smile1:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

תאמת פעם חבר שלי זרק גנרי גוסס למדורה,היה נחמד לראות את הנגן הדוחה הזה הולך לעולמו.

ד"א הוא שירת את תפקידו בצורה עלובה למדי במשך חודשיים,שלידו סנדיסק רגיל כזה החזיק שנה וחצי בלי שום זיוף,פשוט עצוב הטמטום בארץ.

אומרים שהיקר זול והזול יקר,במקרה הזה אין יותר נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם אומרים שאי אפשר לראות כלום במסך של הIPOD בגלל השריטות, וצריך להשתמש בITUNES ואי אפשר להחליף סוללה, ואי אפשר להשתמש בו כDOK - מה בדיוק יתרון בו?

הדבר הראשון,שטויות.

סוללה אפשר דרך פירוק הנגן.

אפשר DOK ,אבל זה לא רואה את הקבצים בFile Reader (שאין).

אני לא זז בלי ITUNES ,ואפשר להעלות את המידע עם עוד הרבה תוכנות.

חוצמזה איכות המוזיקה של האיפוד עולה בעשרות מונים על הסנדיסק המצחיק הזה.

האיפוד צבעוני ונעים לראות את הכל בצבע.

יש סידור ID3 TAG ,חבל שאין גם FileTree.

אפשר להתקין נוספת.

יש Album Art עם זה מעניין אותך.

תמיכה בAAC שזה פורמט נפלא.

בכל מקרה,אני כמו שאתה מבין לא סובל את כל האיפודים,אבל מההתנסות עם הנאנו אני דווקא די מרוצה,תציץ לאווטר שלי ותבין.

אם אתה בקטע של לדפוק אחריות ולהסתבך עם חיבורים אז להחליף בנאנו זה כלום בשבילך

הITUNES זה דבר הכי מיותר בעולם

למה אני צריך שזה יסתנכרן לי עם המחשב או מה שזה לא יהיה אם אפשר בכל נגן אחר בלי שום תוכנות פשוט להעביר בלי שום תוכנות כמו להעביר מתיקיה לתיקיה במחשב ולא להתחיל לחשוב מה קורה בתוכנה כשלהי שאחראית על זה

כל החיסרון הוא שאין עץ קבצים אלא ID3 TAG ולאלה שאצלם זה לא מסודר זה לא הכי נוח

בקשר לAAC

תעשה סקר בבית ספר שלך ותראה ש90% לא יודעים מה זה AAC

זה נחמד שיש אותו אבל בשביל הרוב זה לא עוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צמע :),

בקרוב כנראה עמוד להגיע זמנה של הבטריה של נגני האהוב,אז קונים חדש,מפרקים תנגן,מרכיבים,סוגרים.

בשביל רוב האנשים שיודעים קצת קצת להבין מתמונות להחליף זאת לא מכת מצריים.

לא חסרות תוכנות לסנכרן את האיפוד חוץ מאיטונס.

ובחיסרון של אין עץ קבצים אין לי מה להגיד לך,באמת חבל שאין.

אני לא באתי להוות פאנבוי,להפך,אני אומר לך נטו מה שניסיתי,את כל שאר האיפודים שקיימים אני מתעב.

לא אכפת לי מאנשים בבצפר שלי,יש כאלה שאת הABC לא יודעים.

בפורום הזה יש רמה של אנשים קצת יותר גבוהה מהממוצע,ואני די בטוח ש85% מהמשתמשים הפעילים מכירים את הפורמט AAC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחזיק ב NANO 1GB, שחור... (כי עליו הדברים הרבה יותר בולטים)

חוץ מטביעות אצבעות, אין עליו שום שריטה!! כל המיתוסים האלה על המסך וזה, זה ממש שטויות!! תראה מה אני עשיתי:

כשהנגן מגיע, הוא עטוף בנייר כזה דביק על כל החלק השחור, אז אני פשט העפתי את כולו, וגזרתי באזור של המסך... ככה שרק על המסך יש את הניילון הזה, וזה לא מפריע בגרוש. (אתה רוצה תמונה אני אעלה)

שוב, אני מדגיש, יש לי אותו חודשיים ואין עליו שריטה אחת! אולי השימוש שלי לא כל כך אינטנסיבי אבל זה שימוש ממוצע... בכל אופן אני שומר עליו כמו שצריך, ואם אתה גם תעשה ככה, אין סיבה שיקרה לו משו.

בקשר לITUNES:

אכן התוכנה הזאת ממש מציקה בהתחלה, צריך להבין איך היא עובדת, אבל לבסוף השימוש בה הוא נוח מאוד, ואני לא נתקלתי בשום בעיות תוך כדי השימוש בה.

איכות סאונד: משמיעה אישית שלי, מכל מיני נגנים ג'נריים של חברים ואיזה Rio אחד, לדעתי (דעה שהיא כנראה קצת סובייקטיבית ;D), האיכות של הנאנו עוברת את כולם בשקט. האוזניות שבאות איתו הן חרא עם חוט אמנם, אבל אחרי החלפה שלהן, הוא נשמע טוב אף יותר.

אני הבאתי את הנגן ב 160$ (750 שקל) מארה"ב, ופה ה SD של ה 1G עולה 710... עוד 40 שקל בשביל נאנו? נראה לי שווה :cool2:

שורה תחתונה: אני מאוד מרוצה מהנגן, בהתחלה באמת שחששתי מכל המיתוסים שמסתובבים ברשת, אבל אחרי שאתה מרגיש את המכשיר ורואה אותו במציאות, מתברר שהמציאות הרבה יותר וורודה.

הכי טוב, לך לחנות, תראה את שני הנגנים, תרגיש אותם, תשמע אותם, תתנסה בממשק של כל אחד מהם, תחשוב טוב אם אתה צריך רדיו וטייפ מנהלים (שלפעמים אני מרגיש שממש חסר לי :'(), תעשה טבלת השוואה בין כל האופציות שלך, עם כל הקריטריונים שחשובים לך, ולבסוף תחליט.

אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לפנות אליי בפרטי אני אתן לך ICQ או מסנג'ר או משו.

שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...