סנסה או NANO? - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סנסה או NANO?

oba3k

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קניתי בCAMERA4LESS ב590 אני חושב. הייתי חייב לקנות מהחנות הזאת, אבל בכל מקרה בתור אחד שממש אוהב תממשק של הE140 די הייתי נעול עליו (לא צריך כבר יש לי E1000עם ג'יגה זיכרון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Omerole, צר לי להגיד לך, אבל אתה ילד טיפש.

המשמעות של האווטר שלך היא לא להיות כבשים, לא ללכת אחרי העדר, לא לקנות אייפודים כי כולם קונים. קצת מצחיק לי להסתכל על כל התגובות פרו-אייפוד שלך עם האווטר הזה שלדעתך 'משבח' את האייפוד או וואטאבר ובעצם קורא נגדו. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשמעות של האווטר שלך היא לא להיות כבשים, לא ללכת אחרי העדר, לא לקנות אייפודים כי כולם קונים. קצת מצחיק לי להסתכל על כל התגובות פרו-אייפוד שלך עם האווטר הזה שלדעתך 'משבח' את האייפוד או וואטאבר ובעצם קורא נגדו. :lol:

אהמ מי שיצא פה קצת טיפש הוא אתה ;)

הוא כל הת'רד הזה אומר שהוא לא חובב אייפודים וכהוכחה הוא מפנה אותך לאווטר שלו שבדיוק מוכיח את מה שהוא אומר ואתה מסביר אותו אח"כ בדיוק כמו שהוא התכוון שתבין אותו, ואתה עדיין לא קולט שזה בדיוק מה שהוא מתכוון... :-\

:kopfpatsch::jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה?

אני מבקש התנצלות,אתה חושב שאני לא מבין את משמעות האווטר שלי?

עם זה לא מספיק ברור,הייתה מסתכל על הטקסט מתחת.

סה"כ אני לא מוכן שתרבוץ פה דעה שלילית על איכות הסאונד שלו,יש לו בסדר גמור,והוא נגן סה"כ סביר.

אני יכול לפסול אותו בהרבה מאוד תחומים,אבל את הסנסה הוא,שלדעת אוזניי לפחות,לוקח.

אני אוביקטיבי לגמרי בנושא האיפוד,סה"כ נגן שרוב מי שקונה אותו קונה איפוד,ולא נגן עם תכונות ככה וככה,לדעת אבא שלי אפילו,הריבר שלי גם איפוד.

אנשים מכירים מותג,ולא נגן והאוטר שלי הוא סה"כ מחאה קטנה בנושא.

אז לפני שאתה פוסל אותי ואומר שאני דביל,תקרא את התראד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בעלים גאה ביותר של Rio pmp300 הנגן אם פי שלוש הראשון שמחזיק ועדיין עובד אחרי שימוש יומי במשך 7 שנים (הוא בן 8 אבל בשנה האחרונה ניסיתי נגנים אחרים בעל קיבולת גדולה יותר) האיכות סאונג בריו טובה יותר מהאייפוד נאנו

הנאנו מאוד התאכזתי נשרט בקלות ומאוד לא נח וזה עוד לפני שהתחלנו לדבר על ה Itunes שזה התוכנה הכי מעצבנת שקיימת והעובדה שזה לא יכול לשמש disk on key בצורה נורמלית (צורה נורמלית אומר שלא צריך כבל מיוחד כדי לחבר את הכונן)

לא ניסיתי את הסאנסה החדשים עדיין אבל לנאנו אני ממליץ לא להתקרב

מזלי בתקופה של כריסמס הצלחתי למכור אותו ועוד לעשות רווח

לנגן החדש של סאמאונג יש איכות מעולה אבל הממשק והכפתורים לא משהו לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בעלים גאה ביותר של Rio pmp300 הנגן אם פי שלוש הראשון שמחזיק ועדיין עובד אחרי שימוש יומי במשך 7 שנים (הוא בן 8 אבל בשנה האחרונה ניסיתי נגנים אחרים בעל קיבולת גדולה יותר) האיכות סאונג בריו טובה יותר מהאייפוד נאנו

הנאנו מאוד התאכזתי נשרט בקלות ומאוד לא נח וזה עוד לפני שהתחלנו לדבר על ה Itunes שזה התוכנה הכי מעצבנת שקיימת והעובדה שזה לא יכול לשמש disk on key בצורה נורמלית (צורה נורמלית אומר שלא צריך כבל מיוחד כדי לחבר את הכונן)

לא ניסיתי את הסאנסה החדשים עדיין אבל לנאנו אני ממליץ לא להתקרב

מזלי בתקופה של כריסמס הצלחתי למכור אותו ועוד לעשות רווח

לנגן החדש של סאמאונג יש איכות מעולה אבל הממשק והכפתורים לא משהו לדעתי

איזה שטיוות,לא יכול להיות שנגן בן שמונה מנגן יותר טוב מהאיפוד,אתה סתם קיצוני.

כל נגן "נשרט בקלות" השאלה איך שומרים עליו.

והוא כן משמש disk on key וניסיתי את זה,הוא פשוט לא מציג את הקבצים בdatabase שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...