תוצאות הבחירות - "היום שאחרי" - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות הבחירות - "היום שאחרי"

rk666

Recommended Posts

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צריך לתת זכות הצבעה רק לאנשים עם IQ מעל 120 ומעל גיל 24

ומה אתה חושב שזה יתן?

יש לי חברים בעלי הנתונים האלה (כולל עצמי). כולם מצביעי עבודה, קדימה ומרץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאה במבחני אייקיו לא בהכרח (אולי אפילו בהכרח לא) מעידה על יכולות התנהלות ב"עולם האמיתי" - עם יכולת להביא מצב נתון להיות טוב יותר - כל זאת תחת ההנחה שיש מכנה משותף בין הגדרות של אנשים שונים למצב "טוב יותר".

אגב, אני הצבעתי בעבר (בהיותי צעיר ומאוד תמים) מרץ, והשנה הצבעתי לליברמן - ונדמה לי (תקנו אותי אם אני טועה) - שמידת האייקיו שלי לא השתנה במהלך השנים. כל מה שקרה הוא התפכחות והתנערות מחלק גדול מהתמימות. וגם לגבי זה אפשר להתווכח. כי מי אמר שבן אדם יתבגר עד גיל 24? אולי אדם אחד יתבגר משמעותית כבר בגיל 14? אולי אחר רק בגיל 38? ואולי אחר בכלל לא? ואיך אתה מודד את זה?

זה נראה לי בעייתי לתת גיל "שרירותי" כזה, 24...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מיתוכחים ומיתוכחים אבל שרואים את כל התמונה וזוכרים את מה שהיה במצבים כאלה בעבר

אני חושב שיהיו בחירות תוך שנתים

פשוט אין מיפלגה או אפילו צד באמת חזק כמו שהיה לשרון לפני הבחירות האלה

ואני לא חושב שיהיה שינוי משמעותי במדיניות במצב כזה

בטח אולמרט ינסה להחזיק בכיסא ומיפלגות בקואליציה של קדימה יתחלפו מידי פעם עד שימאס למספיק חברי כנסת ויהיה בחירות

זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקלות. אתה חושב שאנחנו בארה"ב, שם הנשיא ממנה את השופטים? טעות: בארץ, מועמד שנשיא בית המשפט העליון לא רוצה, לא ימונה. ראה את מקרה פרופ' רות גביזון: שרת המשפטים מאוד רצתה אותה בעליון ואהרון ברק התנגד. איפה גביזון היום? לא בעליון.

2 דברים:

1)ברק מונה תחת בגין "בשנת 1978 מונה לשופט בבית המשפט העליון" מתוך וויקיפדיה. בחירתו לנשיא נעשתה שרירותית (לא מדויק משפטית, אבל פרקטית כן) על פי הגיל.

2)נכון ראש הממשלה לא יכול לבחור מי יהיה המועמד, אבל רק הוא(באמצעות שר המשפטים) למיטב ידעתי יכול לבחור מי יגיע למעמד הזה שהוא "נבחן" ע"י נשיא בית המשפט העליון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לתת את החינוך והכלכלה לתמיר / מיכאל מלכיאור (אם אני לא טועה הוא היה כבר שר החינוך, והיה אחד טוב) ולברוורמן בהתאמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סובל מעודף בטחון עצמי וחי בעולם שבו אתה תמיד צודק ואחרים טועים.

ואת זה אתה כותב רק דף אחד אחרי שכתבתי שאתה צדקת ואני טעיתי?

אז מי מאיתנו ה- Drama Queen? ::)

2 דברים:

1)ברק מונה תחת בגין "בשנת 1978 מונה לשופט בבית המשפט העליון" מתוך וויקיפדיה. בחירתו לנשיא נעשתה שרירותית (לא מדויק משפטית, אבל פרקטית כן) על פי הגיל.

ואתה חושב שזה התחיל רק עם מינויו של ברק? זה היה עוד קודם. ובגין, מה לעשות, נתן יותר כבוד לבית המשפט העליון מאשר לנסות להכניס לו מינויים פוליטיים.

2)נכון ראש הממשלה לא יכול לבחור מי יהיה המועמד, אבל רק הוא(באמצעות שר המשפטים) למיטב ידעתי יכול לבחור מי יגיע למעמד הזה שהוא "נבחן" ע"י נשיא בית המשפט העליון.

וכששרת המשפטים ליבני התעקשה למנות את גביזון וברק התנגד, במשך כשנה לא מינו שופטים. זה מה שקורה כשהשר מתעקש. בשטיה הקיימת, מועמד שנשיא בית המשפט העליון לא רוצה לא ימונה. תתעקש ואף אחד לא ימונה. מי אתה חושב ישבר ראשון? בהתחשב שכך ששרים מתחלפים לעיתים קרובות ונשיאי בית המשפט העליון לא, לשר אין סיכוי.

נראה לי שהעבודה תקבל את החינוך והביטחון.

תמיר ועמי איילון- בהתאמה.

אני לא רואה את פרץ מוותר על התיק הבכיר של העבודה למישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא הבנת כנראה את טענתי.

נשיא בית המשפט העליון, יכול במקרה הטוב, לקבוע מי לא יהיה שופט, הוא לא יכול לקבוע מי כן.

וחוצזה חוץ מגביזון היה עוד כזה מקרה?

עריכה: בקשר לפרץ כשר, נחיה ונראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...