תוצאות הבחירות - "היום שאחרי" - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות הבחירות - "היום שאחרי"

rk666

Recommended Posts

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך הם תמכו בהתנתקות אם הם מפלגה חדשה?

הם לא תמכו בהתנתקות בכנסת, מאחר והם לא היו בכנסת. אבל, הם הביעו תמיכה בהתנתקות.

אני, למשל, התנגדתי ל"התנתקות". למה אתה לא שואל איך יכולתי להתנגד להתנתקות אם לא הייתי בכנסת?

והנקודה הכי חשובה, THE PEOPLE HAVE SPOKEN, העם רוצה התכנסות/התנתקות, העם היה עם שרון!

העם לא רוצה "התכנסות"/"התנתקות" או איזשהו ספין דומה של קדימה. אין בכנסת רוב יהודי לתוכנית ה"התכנסות" של שמאלמרט.

והנקודה הכי חשובה היא שהעם אמר את דברו בכך שהוא נשאר בבית ולא הגיע לקלפיות, או שהצביע למפלגות איזוטריות לאות מחאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלקם תמכו חלקם התנגדו להתנתקות

האינטרס המשותף שלהם זה היותם גמלאים

לחברי המפלגה הזאת אין דעה מדינית אחידה

ולכן למפלגה אין שום מצע מדיני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העם לא רוצה "התכנסות"/"התנתקות" או איזשהו ספין דומה של קדימה. אין בכנסת רוב יהודי לתוכנית ה"התכנסות" של שמאלמרט.

השמאל היהודי 52+7 הימין 33(ש"ס ואגודה הם כמו זונות, הם יעשו כל דבר בשביל מספיק כסף). מי דיבר פה על רוב מוחלט? ללא ספק העם רוצה בהתכנסות.

בהצבעות הגורליות המפלגות הערביות והחרדיות (שוב תלוי בכסף)יצביעו בעד הנסיגה (הליכוד בראשות סילבן גם יכול להיות), לכן אם אולמרט ירצה, הוא יצליח.

ואל תגיד שהבחירות הם לא משאל עם כי הרי ביבי זה שאמר שהבחירות הם כמו משאל עם!

בקיצור, שוב הימין באשליותיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש ממש המום ביחס שלכם לעולם החרדי.

רק שתבינו שיש להם 13+6+8 =27 מנטדים לחרדים/דתיים/מזרחיים שזה בערך כ-28% מהאוכלסיה בארץ. מה אתם רוציים למחוק אותם.?

יש להם את המרכיים שלהם כמו שיש לסקרטורים אחרים הם ממנים את עצמם ולא לוקחים כסף מהחילוניים לפי איך שנרא לי הם נותנים יותר למקומות שהם בכלל לא מעונייים בהם ספורוט אנוברסטיה חינוך ותרבות.

ותבינו עוד דבר החינוך הדתי לא קשור למשרד החינוך הככל כך שהכסף למוסדות החינוך לבית ספרי יסודיים ועל יסודי (לבנות) הם מקבלים ממקור אחר ביחס של שליש פר ילד לעומת מןסד חילוני.

לגביי יש אחוז קטן מהעולם החרדי שלא עושה ותאמינו לי בעולם החילוני האחוז גדול יותר של אלה שלא עושים .

לגבי הישבות זה בדיוק כמו תיכון והם מקבליים חמישית פר ילד ממה שמקבלים בתיכון.

ולגבי הכוללים זה בסה"כ 5000 איש ומה שהם מקבלים זה גם ביחס לאחד שלומד באונבריסטה אפסי הם מקבליים 300 ש"ח לאברך (מהמדינה)ובאונבריסה מקבליים לא יודע כמה זה מסובסד שם.

ומה הם תורמים: מי יעשה לכם ברית ? מי יחתן אותכם? (90% עושים כדת משה וישראל ולא בצורה אחרת)? כשרות מעל 60% אוכלים אוכל כשר? ומי יקבור אותכם לאף עזזל - בסוף חרדי יקבור אותך! ואני לא מדבר על מפעלים חשובים שהם עושים עזרה לזולת וכיוצ"ב

רק שתבינו הם גם משלמיים מיסים ו28% ממשלמי המיסים הכסף שלהם הולך אליהם , לא אנחנו משלמים להם!

ותפסיקו כבר לרמוס אנשים מסקטור מסויים בלי שום טעם ורק משנאה! גועל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה הם תורמים: מי יעשה לכם ברית ? מי יחתן אותכם? (90% עושים כדת משה וישראל ולא בצורה אחרת)? כשרות מעל 60% אוכלים אוכל כשר? ומי יקבור אותכם לאף עזזל - בסוף חרדי יקבור אותך! ואני לא מדבר על מפעלים חשובים שהם עושים עזרה לזולת וכיוצ"ב

רק שתבינו הם גם משלמיים מיסים ו28% ממשלמי המיסים הכסף שלהם הולך אליהם , לא אנחנו משלמים להם!

מי יקח ממכם כסף בסוף הטקס למרות שהוא מקבל משכורת מהמועצה הדתית?

מי לא ישלם על זה מס הכנסה?

מי ביקש ממכם לתת אישור כשרות לאבקת כביסה ולאוכל לכלבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי יעשה ברית? אם כבר עושים, אצל כירוג.

מי יחתן אותי? במדינה מתוקנת, שופט.

כשרות? מי צריך את זה בכלל, אם כבר זה פוגע במסעדות שרוצות להיות פתוחות בשישי-שבת

מי יקבור אותי? קיבוצניק

ולגבי הכוללים זה בסה"כ 5000 איש ומה שהם מקבלים זה גם ביחס לאחד שלומד באונבריסטה אפסי הם מקבליים 300 ש"ח לאברך (מהמדינה)ובאונבריסה מקבליים לא יודע כמה זה מסובסד שם.

מה סטודנט מקבל מהמדינה חוץ מתלוש לתשלום לביטוח לאומי, וצו מילאוים בדיוק באמצע תקופת מבחנים?

הם משלמים מיסים? LOL

כמה הם מקבלים רק בקצבאות ילדים?

ומה לעשות שזה מדהים שש"ס הצליחו למצוא 13 איש ללא כתב אישום נגדם? אופס, הם לא!

ומה לעשות שעובדיה אמר ש90% מהעם הזה ארור!

כל מה שאני חושב שאני שמעתי את זה, זה לא חבל על כל השבתות שהוא שמר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמאל היהודי 52+7 הימין 33(ש"ס ואגודה הם כמו זונות, הם יעשו כל דבר בשביל מספיק כסף). מי דיבר פה על רוב מוחלט? ללא ספק העם רוצה בהתכנסות.

בהצבעות הגורליות המפלגות הערביות והחרדיות (שוב תלוי בכסף)יצביעו בעד הנסיגה (הליכוד בראשות סילבן גם יכול להיות), לכן אם אולמרט ירצה, הוא יצליח.

ואל תגיד שהבחירות הם לא משאל עם כי הרי ביבי זה שאמר שהבחירות הם כמו משאל עם!

אם העם היה רוצה בטרנספר נוסף ליהודים, אז קדימה היתה מקבלת 44 מנדטים. העובדה שקדימה קיבלה רק 28 מנדטים, דבר ההופך אותה למפלגה בינונית בלבד, מעידה כי העם לא תומך בטרנספר נוסף ליהודים. צריך גם לזכור כי רבים (יותר משליש מבעלי זכות הצבעה) לא הגיעו בכלל לקלפיות כאות מחאה, ועשרות אלפים נוספים הצביעו לגמלאים - שוב לאות מחאה.

המפלגות החרדיות לא יצביעו בעד הטרנספר, אבל שמאלמרט יוכל להעביר את הטרנספר באמצעות קולות הערבים.

גם אם הטרנספר יעבור בכנסת לא ברור איפה ימצא לו מימון. עדיין לא הצלחנו למצוא פתרון ל-10,000 קורבנות הטרנספר הקודם, אז איך בדיוק שמאלמרט מתכוון לעשות טרנספר לעוד למעלה מ-80,000 יהודים חפים מפשע?

הבחירות האלה הן בפירוש לא משאל עם בנושא טרנספר ליהודים, ולמי אכפת מה ביבי אמר?

נ.ב.

במידה ושמאלמרט יממש את התוכנית שלו, אז בתור מנהל חברת ביטוח לא הייתי מבטח אותו בעד שום פרמיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת השטות הזאת רוב יהודי?

ערביי הם לא אזרחים?

יש לך 28 מנדטים של קדימה ו20 שלהעבודה

4 של מר"צ ו10 של הערביות

זה רוב .

לעומת זאת מתנגדים מובהקים יש לך את

הליכוד,המפד"ל-איחוד לאומי ואולי את ליברמן (אבל לא הייתי מהמר על זה).

נ.ב.

במידה ושמאלמרט יממש את התוכנית שלו, אז בתור מנהל חברת ביטוח לא הייתי מבטח אותו בעד שום פרמיה.

על הסתה שמעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת השטות הזאת רוב יהודי?

רוב יהודי זה שטות? :kopfpatsch:

ערביי הם לא אזרחים?

אני לא רואה בערביי אזרחים ישראלים, ואני מעוניין לשלול את האזרחות שלהם ולטרנספר אותם מכאן.

יש לך 28 מנדטים של קדימה ו20 שלהעבודה

4 של מר"צ ו10 של הערביות

זה רוב .

זה לא רוב , זה אולי רוב אלה שהצביעו. אבל, אפילו זה לא! הרי, אני לא מחשיב את המפלגות הערביות.

על הסתה שמעת?

אני לא מסית, אני מתריע.

אם שמאלמרט רוצה להתאבד, אז הוא יכול פשוט לתקוע לעצמו כדור בראש, במקום לגרש עשרות אלפי יהודים מביתם, ולגמור כמו רבין או שרון.

הרי, הכתובת כתובה על הקיר באותיות גדולות, ומי שלא רואה אותה אז הוא פשוט עיוור.

רצח פוליטי נוסף בישראל אפשרי בהחלט, אז אל תהיו בהלם כשזה יקרה. אני לא אומר שאני מעודד רצח פוליטי, אני פשוט מתריע מפני הסכנה הטמונה בשימוש בצבא כנגד העם, ומסירת חלקי מולדת לאוייב.

דרך אגב, לא מדובר בהכרח במתנקש. שמאלמרט נמצא ברשימת החיסול של מי שחיסל את שרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב יהודי זה שטות? :kopfpatsch:

מקרה קלאסי של להוציא דברים מהקשרם

אני לא רואה בערביי אזרחים ישראלים, ואני מעוניין לשלול את האזרחות שלהם ולטרנספר אותם מכאן.

למי אכפת מה אתה רואה? זה המצב

זה לא רוב , זה אולי רוב אלה שהצביעו. אבל, אפילו זה לא! הרי, אני לא מחשיב את המפלגות הערביות.

שוב, למי אכפת מה אתה מחשיב ומה לא? זה המצב הקיים וחבל שאתה לא מצליח להבין את זה

אני לא מסית, אני מתריע.

אם שמאלמרט רוצה להתאבד, אז הוא יכול פשוט לתקוע לעצמו כדור בראש, במקום לגרש עשרות אלפי יהודים מביתם, ולגמור כמו רבין או שרון.

רצח פוליטי נוסף בישראל אפשרי בהחלט, אז אל תהיו בהלם כשזה יקרה. אני לא אומר שאני מעודד רצח פוליטי, אני פשוט מתריע מפני הסכנה הטמונה בשימוש בצבא כנגד העם, ומסירת חלקי מולדת לאוייב.

לא, זאת לא הסתה

אתה צודק.

גם כהנא צדק

כמה טיפש אתה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסית, אני מתריע.

אתה מסיט.

1. אתה לא אומר שאתה מעודד רצח פוליטי למרות שמשתמע מדבריך אחרת - אבל מצד שני אתה גם לא אומר שאתה לא מעודד אותו. משאר המשפט שלך גם אפשר להסיק שזה בסדר וטבעי שיתבצע רצח פוליטי כאשר עוברת החלטה דמוקרטית אשר אינה מוצאת חן בעיני פלג מסויים של אנשים.

2. במשפט הראשון שלך אתה משאיר לאולמרט 2 ברירות: להתאבד, לוותר על תכנית התנתקות נוספת או שהוא ימות.

3. אתה קושר בין ביצוע החלטה שהתקבלה בצורה דמוקרטית לבין בגידה בחלק האחרון של הפסקה שלך כהקדמה להצדקה ושלא נתפלא על הריגתו של אולמרט.

כמה נחמד שאתה מתחבא מאחורי הדמוקרטיה, מגרד ואפילו חוצה את גבולות חופש ההתבטאות ומצד שני פוסל דעות של אנשים אחרים שנוגדות את שלך. במדינה פחות דמוקרטית, כמו שאתה רוצה, מזמן היית בכלא על אמירות כאלה בניגוד לעמדת השלטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...