אמנת החמאס - בתרגום לעברית - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמנת החמאס - בתרגום לעברית

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כאשר קואליציה של מדינות ובראשה ארה"ב תתקוף, זה מן הסתם יהיה לפני שאיראן תשים את ידיה על הפצצה, שכן זו הסיבה שלשמה נתכנסו המדינות מלכתחילה - הן חשות מאויימות מגרעין איראני ובחרו במתקפה צבאית כמוצא אחרון, רגע לפני נקודת האל-חזור. איך תגיע פצצה איראנית לאדמת ארה"ב, אתם שואלים? מן הסתם, באמצעות העברת מזוודה ('פצצה מלוכלכת') לידי טרוריסטים "מתחת לשולחן" שכבר ידאגו ליצירת כאוס רדיואקטיבי באיזו עיר אמריקאית...

רק היום דווח שצעירים מאוניברסיטת טהרן מוכנים להקריב את חייהם למען ג'יהאד לאומי שאיראן תפעיל במידה ותותקף. שימו לב, מדובר כאן באקדמיה הנותנת חסות לכנס הקורא למחיקת מהמפה כאשר הסטודנטים המתלמדים בה עלולים לשמש כמחבלים מתאבדים!

Quite alarming, isn't it?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכם בלילה

מעביר להם 250 מליון ואז מחליט להפסיק את העברת הכסף לאלתר!!!!!!1111אחד ::)

ראית את הקריקטורה היומית בעיתון הארץ?

Hamasmoney-468.jpg

ענק.

למה נראה לכם שאולמרט ינהל משא ומתן עם החמס אם בחוק שלנו (החוק האמריקאי) מוצהר שלא יתבצע משא ומתן עם טרוריסטים?

והועבדה שהוא בכלל רוצה לקיים משא ומתן איתם היא סתם המצאה לדעתי, הוא בחיים לא אמר את זה.

כל שמאלני וכל ימני כמו שמור אמר מוכן לקבור את החמס בלי לחשוב פעמיים, למרות שרוב הימנים חושבים שאולמרט רוצה לחלק להם פרחים ולשבת איתם מול השקיעה.

ראשית, החוק האמריקאי הוא לא החוק שלנו. החוק שלנו הוא החוק הישראלי. בחוק הישראלי אין שום איסור על מו"מ עם טרוריסטים. בעצם, אני די בטוח שגם בחוק האמריקאי אין איסור כזה. זה נוהג או לכל היותר החלטה נשיאותית.

וכפי שכבר הראתי, ביילין מוכן לדבר עם החמאס. ביילין הוא שמאלני. לפיכך לא נכון לומר אין שמאלני שיסכים להיכנס למו"מ עם החמאס.

מ.ש.ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קריקטורה פופוליסטית, כמו כל קריקטורה בעולם.

אולמרט העביר לפלשתינים 250 מיליון ש"ח לא כי הוא רצה להעביר אותם, אלא כי הממשלה לא הצליחה למצוא סיבה חוקית שתמנע את ההעברה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולמרט העביר לפלשתינים 250 מיליון ש"ח לא כי הוא רצה להעביר אותם, אלא כי הממשלה לא הצליחה למצוא סיבה חוקית שתמנע את ההעברה הזאת.

הוא היה חיב להעביר כי אז החמס עוד לא היה בפרלמנט וכי הכסף לא שיך לישראל

אבל אני מאמין שהכשיו תיתן לפלשתינים רק דברים בסיסים כדי לישרוד וזהו-מים אוכל וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אשכרה מאמין במה שאתה כותב. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת. וכשהוא מצהיר שיתכן שיעכבו את ההעברות הבאות, על מה הוא מסתמך, אם אין סיבה חוקית לכך? כמובן שניתן למנוע את העברת הכספים. אפילו בג"צ שלנו לא יחייב העברת כספים לגוף שמטרתו הרשמית והמוצהרת היא השמדת המדינה. למעשה, אפילו יש להקפאת הכספים הזו תקדימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג על מה הוא מסתמך, ואין לי מושג על איזה העברות מדובר. אגב, הכספים הועברו לרשות הפלשתינית, לא לחמאס - כך שגם אם הם יגיעו בסופו של דבר לחמאס, לא מדובר על העברתם לגוף שמטרתו הרשמית והמוצהרת היא השמדת המדינה, ולדעתי זה לא היה עומד במבחן בג"ץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזק :lol:

(בעצם אני לא יודע אם זה מצחיק או עצוב, כשחושבים על כמות המנדטים של קדימה)

ולא שזה כזה משנה, אבל זה ממש לא דומה לאולמרט... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי? אני אשמח אם תראה לי דוגמא למקרה בו ממשלת עיכבה העברת כספים של הרשות הפלשתינית, ומה היו הנסיבות.

זה כמעט מצחיק אותי כשמבקשים מאיסתרא הוכחות... הוא בדר"כ איכשהו מצליח להביא הוכחות לכל דבר... אפילו אם זה כבר לא נמצא באינטרנט, הוא יקים אתר ויוסיף לינק אליו... מדהים... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...