אמנת החמאס - בתרגום לעברית - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמנת החמאס - בתרגום לעברית

Milford Cubicle

Recommended Posts

עשר שניות בגוגל:

שר האוצר סילבן שלום, דחה עד כה את בקשת עמיתו הפלשתיני, אל פאייד, לשחרר את כספי הרשות המוקפאים בישראל. את הכספים שסכומם מגיע כיום לכ-2 מיליארד ש"ח, הקפיאה בטענה כי הרשות הפלשתינית אינה עושה מאמצים להילחם בטרור, וכי הכספים המועברים לרשות הפלשתינית משמשים למימון טרור נגד אזרחי .

בבקשת הפלשתינים תומך שר החוץ, שמעון פרס, המאמין כי ניתן יהיה לעשות בכספים שימוש שיקל על האוכלוסיה הפלשתינית. המדובר בכספי מיסים שגבתה (בעיקר מע"מ), על סחורות המסופקות לפלשתינים. על-פי הסכם אוסלו, הרשות הפלשתינית זכאית לקבל כספים אלה בחזרה.

אני בד"כ יודע על מה אני מדבר.

bla7 - ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אוקי, אתה צודק.

ובכל זאת, קשה לי להאמין שאולמרט העביר את הכסף הזה מרצונו החופשי. הרי הוא לא האדם היחיד בממשלה, והנושא בוודאי עבר גם בחינה של היועץ המשפטי לפני שהוחלט להעביר את הכסף. אני לא מצדיק את העברת הכספים, ואני גם מתנגד להעברות נוספות, אני פשוט מתקשה להאמין שממשלה בראשות אולמרט (שאינה ממשלת שמאל מובהקת) תעביר כספים לרשות הפלשתינית, אם היא יכלה להמנע מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...כל שמאלני וכל ימני כמו שמור אמר מוכן לקבור את החמס בלי לחשוב פעמיים, ..

אתה מוכן להביא מקור שמאלני רישמי שיתמוך במשפט הזה?

צא מהחלום שלך או מה שאתה לא נמצא בו, ותבין ששמאלנים שמאלנים, גם הם, בדיוק כמוך, היו קוברים את החמאס תחת הר של TNT אם היו יכולים.

אתה מוכן לצתת מקור שמאלני רישמי כלשהו שמסכים עם קביעה הנ"ל ?

בילין הוא חיזר

ואני לא מחשיב אותו בתור שמולני אלה בתור השרמוטה של החמס

דווקא שאלתי שמולנים , הם כולם אמרו "מה פתאום חייזר הוא מכוכב לכת שלנו"

דיברנו גם על החמאס , אמרו לי

החמאס הוא אירגון הומאני ואוהב אדם

מסתבר שלא קל לנהל דיון עיניני בימינו :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החמאס הוא אירגון הומאני ואוהב אדם

זה תלוי איך אתה מגדיר "הומאני", "אוהב" ו"אדם". :-\

במידה ו"הומאני" זה "טרוריסטי ורצחני", "אוהב" זה "צמא דם" ו"אדם" זה "לא מוסלמים", אז אני מניח שאפשר להגיד ש"החמאס הוא אירגון הומאני ואוהב אדם". :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הציטוט הזה?

זה ציטוט מהאמנה עצמה, בפסקה שלושים.

בתחילת הת'רד הבאתי את הציטוט הזה וצחקתי עליו. :)

:lol:

החמאס הוא אירגון הומאני ואוהב אדם, חוץ מהיהודים המסיריחים האלה, יימח שמם...

פאנטיים דתיים זה דבר דפוק במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

תגובה מס' 21, מהשבוע החולף:

שימו לב יהודים - היטלר כתב את סיפרו ב1926 כאג'נדה פוליטית ויישם אותה כשהיגיע לשלטון ב1933. החמאס כתב את האמנה הזאת ב1988, עלה לשילטון ב2006 ומתכונן ליישם אותה. היהודים שלא עשו דבר כדי להציל את עצמם למרות שידעו את משנתו של היטלר שילמו גם שילמו. האם הסיפור חוזר על עצמו?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...