אמנת החמאס - בתרגום לעברית - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמנת החמאס - בתרגום לעברית

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

למה נראה לכם שאולמרט ינהל משא ומתן עם החמס אם בחוק שלנו (החוק האמריקאי) מוצהר שלא יתבצע משא ומתן עם טרוריסטים?

והועבדה שהוא בכלל רוצה לקיים משא ומתן איתם היא סתם המצאה לדעתי, הוא בחיים לא אמר את זה.

כל שמאלני וכל ימני כמו שמור אמר מוכן לקבור את החמס בלי לחשוב פעמיים, למרות שרוב הימנים חושבים שאולמרט רוצה לחלק להם פרחים ולשבת איתם מול השקיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא החלק האופטימי של הכתבה.

אני דיברתי על זה שארה"ב ככל הניראה הולכת להיכנס באיראנים בזמן הקרוב.

לא רק ארה"ב

היום צרפת שלחה ספינת נושאת לכיוונים המפרץ (איראן)

מקןרות צרפתים אומרים שצרפת רוצה לקחת מידע לגבי הפצצה וכל השטויות (היה היום בעיתון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו נכנסתי לynet,

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3218378,00.html

קדימה זאת ממש מפלגה ווירטואלית..

אולמרט תמיד משתמש במילים מתחמקות כאלו כמו:

"לא נוכל להגיע להסדר עם החמאס כרגע." - אז מתי? תגיעו בכלל?

"לא נדבר עם החמאס" - תדברו? נדבר זה נעשה הסכמים? נדבר זה לא נגיב? נדבר זה נתעלם?

ככה גם המפלגה שומרת על הקולות שלה, כדי שלא ידעו מה המצע האמיתי שלה ואנשים ישנו את דעתם.

קשה המצב חברים, קשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנת החמאס - בתרגום לעברית

אני דווקא קראתי חלקים באמנה והייתי ממש גאה בעם היהודי - מי ידע שאנחנו כל כך בעלי תושיה ומתכננים קדימה:

סעיף עשרים-ושניים

האויבים תכננו היטב [את מעשיהם] במשך זמן רב [והצליחו] להשיג מה שעלה בידיהם להשיג, כשהם לוקחים בחשבון את הגורמים המשפיעים על מהלך העניינים .

שהרי הם עמדו מאחורי המהפכה הצרפתית, המהפכה הקומוניסטית ורוב המהפכות שעליהן שמענו ואנו שומעים פה ושם ... באשר למלחמות המקומיות והעולמיות, ניתן לדבר על כך בלי לחוש מבוכה. ובכן, הם עמדו מאחורי מלחמת העולם הראשונה ... הם [גם] השיגו את הצהרת בלפור, והקימו את חבר-הלאומים כדי שבאמצעותו יוכלו לשלוט על העולם. הם [גם] אלה שעמדו מאחורי מלחמת העולם השנייה ... הם הורו על הקמת ארגון האומות המאוחדות ומועצת הביטחון שהחליפו את חבר הלאומים, כדי שיוכלו לשלוט בעולם באמצעותם. אין מלחמה מתנהלת בשום מקום בלי שידיהם תהיינה מאחוריה.

ואם כבר מתכננים כל כך הרבה קדימה ויש כל כך הרבה השפעה, למה לא להשמיד את הערבים אם אנחנו כבר בשוונג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שכתב מן עד ינואר 2007 חי באשליות. :s07:

הנה משהו "אופטימי" שיוצא מממשלת קדמה: http://news.walla.co.il/?w=//861721

נראה שאולמרט קיבל קצת שכל(ממש קצת :P)

קראת מה כתוב בכתבה? :nixweiss:

הממשלה מכריזה על הרשות הפלסטינית כרשות טרור, אבל מתירה לאלפי פלסטינים להיכנס לעבוד בישראל, שלא לדבר על החשמל והמים שאנחנו ממשיכים לספק לפלסטינים. :bash:

למה נראה לכם שאולמרט ינהל משא ומתן עם החמס אם בחוק שלנו (החוק האמריקאי) מוצהר שלא יתבצע משא ומתן עם טרוריסטים?

וואו!!! איזו תמימות! :o

קודם כל, לא ידוע לי על חוק בארץ שאוסר על מו"מ עם טרוריסטים, וגם אם יש חוק כזה, מדינת כל הזמן מנהלת מו"מ עם טרוריסטים, למקרה ונולדת אתמול.

שנית, לפי החוק האמריקאי אמנם אין מו"מ עם טרוריסטים. בכל אופן, זאת המדיניות הרשמית שלהם. אבל, מתחת לשולחן גם ארה"ב מנהלת מו"מ עם טרוריסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל אש"פ != חמאס. אש"פ אולי מוכל להכיר בזכות קיומה של , החמאס לא. על מה אפשר לדון, כשהצד השני חושב שצריך להרוג אותך? הפתח הוא הארגון השולט באש"פ.

נו, תחליט. או זה או זה.

אני החלטי מאד - אין משא ומתן עם חמאס.

מה שאמרתי הוא, זה שלא צריך לבטל משא ומתן רק בגלל שהם חמאס/ארגון טרור בכלליות - אלא בשל העובדה שהם לא מכירים בישראל.

רק רציתי לגרום להבדלה בינהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mark my words

עד ינואר 2007 בוש נכנס באיראנים.

הבעיה היא שלאיראנים יהיה גרעיני הרבה לפני ינואר 2007. :nixweiss:

אני החלטי מאד - אין משא ומתן עם חמאס.

מה שאמרתי הוא, זה שלא צריך לבטל משא ומתן רק בגלל שהם חמאס/ארגון טרור בכלליות - אלא בשל העובדה שהם לא מכירים בישראל.

רק רציתי לגרום להבדלה בינהם.

זה באמת משנה אם הם אומרים שהם מכירים בישראל או לא? :kopfpatsch:

החמאס, כמו גם הפתח, הוא ארגון טרור! :bash:

לא מנהלים מו"מ עם טרוריסטים!

לכתוב את זה יותר גדול, כדי שתבין? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחח :lol:

אני הייתי מהמר על היכולת של החץ, הימור יותר בטוח (אם כי, גם לא משהו).

אגב, יש טיעון ששמתי לב שהוא חוזר מדי פעם ואני חייב להזכיר אותו...

יש כאלה שאומרים "אבל גם אשף היה ארגון טרור ועשינו איתו הסכמים!"

ובכן, אנשים יקרים... מה, לעזאזל, שווים ההסכמים שחתמנו עם אש"ף??? :nixweiss:

כל הסכם כלשהו שחתמו איתנו הפלסטינים היה כדי לקבל עוד "אוויר" בזמן שכמות הפלסטינים בין הים לירדן גדלה והולכת.

כמובן, גם בתוך מדינת , לצערנו (אזרחים, ואפילו חברי כנסת). :-\

מהבחינה הזאת, ערפאת היה איש חזון (פנאט, רוצח ועוד הרבה דברים שליליים, אבל את החוכמה הזאת היה לו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין בהוא שלמעלה

ואני יכול לשאול אותך את אותו דבר

אף אחד מאיתנו לא יודע בוודאות אם ארה"ב תתקוף

ההערכה שלי היא שהיא כן תתקוף וזה יקרה בשנה הקרובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...