פינוי עמונה.... - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינוי עמונה....

J0HNiE

Recommended Posts

מצטער לנפץ לך את האשליה , אבל אתה לא ממש מודע , היית בצבא ? אמ יש פה מלא ערבים שהם בגולני , והם קרבי , אחד מהם הוא מפקד הכיתה שלנו , והוא סבבה :smile1: , למה סתם להגיד ?

תסתכל בפרופיל שלי...הגיל שלי מצויין שם :)

21 זה הגיל מה שאומר שאני אחרי .

אני מניח שאתה מתבדח כי יש סטיגמה על גולני שהם ערבים, כי הם מה שנקרא "מחורעים".

ואם אתה לא מתבדח אז אני אגיד את זה בפעם האחרונה:

דרוזים הם לא ערבים, במובן של גיוס לצבא...

דרוזים מחוייבים להתגייס והולכים ליחידות קרביות.

ערבים לא משרתים ביחידות קרביות וגם לא חייבים בשירות צבאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גבר , אני יודע יותר ממה שאתה חושב , הם ערבים נוצרים / מוסלמים , הרוב נוצרים לא דרוזים לא צ'רקסים ולא בדואים , יש פה גם דרוזים.

בורות עלאק. מפתיע אותכם שיש ערבים בצבא ? :-\

אני בעיניים שלי ראיתי , לאום ערבי , דת נוצרי / מוסלמי.... ואנחנו מדברים כל היום והם סבבה לאללה צחוקים והכל , מה שכן חיילים טובים.

טוב אחי , בוא נעשה כזה דבר, תבוא למ"כ שלך ותשאל אותו אם הוא ערבי, סבבה? נראה מה יקרה לך

או אם אתה מפחד לפנות ככה למ"כ תפנה ל"ערבי" במחלקה\פלוגה שלך ותשאל אותו אם אם הוא ערבי (תקפיד על המילה "ערבי") :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחי , בוא נעשה כזה דבר, תבוא למ"כ שלך ותשאל אותו אם הוא ערבי, סבבה? נראה מה יקרה לך

או אם אתה מפחד לפנות ככה למ"כ תפנה ל"ערבי" במחלקה\פלוגה שלך ותשאל אותו אם אם הוא ערבי (תקפיד על המילה "ערבי") :xyxthumbs:

הוא בעצמו אמר לי את זה , אנחנו כל היום צוחקים , הוא אכן ערבי (נוצרי...) , אני לא מבין .. כאילו הוא אמור להתבייש?

LEVO בחייאת , מה עשית ממני טיפש ?

אני לא מתבדח ולא כלום , יש ערבים בצבא , לא דרוזים אלוהים ישמור אני לא מדבר על דרוזים , אני מדבר על ערבים ( ערבי ).

ערבים כן משרתים ביחידות קרביות , רוצה לבוא לבסיס שלי ? מה שכן נכון שהם לא חייבים שירות בצבא , אבל הם מתנדבים לעזור. יש אחד ערבי נוצרי בבסיס שמתחיל עוד מעט קורס קצינים מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קורא לדמוקרטיה "שמאל קיצוני", כנראה יש מנהיגים באיראן ובצפון קוריאה שישמחו לקבל אותך בתור אזרח שלהם.

אם אתה חושב שאהרון ברק לא פועל על סמך דעות אישיות, שנוטות לכיוון השמאל הקיצוני, כנראה שיש כמה מפיקים בהוליווד שישמחו לקבל אותך בתור תסריטאי סרטי מד"ב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלך אין שמץ של מושג מהן דעותיו של אהרון ברק, וכיצד הן משפיעות על פסיקותיו, כי אתה - יחד עם כל שאר "הימנים" שמשתתפים בדיון זה (למעט איסתרא בלגינא, לו יינתן הקרדיט על תגובות מנומקות ומנוסחות היטב), פשוט מפריחים לאוויר שטויות בלי ביסוס.

והנה נקודה למחשבה: אהרון ברק לא דן באף אחת מהעתירות שהוגשו לאחרונה בנושא הריסת המבנים בעמונה. חיפוש של חמש שניות היה מעלה את פסקי הדין (הרבים) שניתנו בנושא פינוי המאחז, אבל כמובן שהרבה יותר קל לומר "בג"צ שמאלני קיצוני", ולקוות שאנשים יקנו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אין לי כוונה להתנצח עם אנשים תלושים שמתעלמים מהמציאות...

לך תחזור לגבולות 48, ונראה כמה הפלסתינים יהיו אסירי תודה לך אחרי זה... המקסימום שהם יעשו עבורך כי "היית בעדם" זה לזכות אותך במוות מהיר ללא כאבים מיותרים.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בעצמו אמר לי את זה , אנחנו כל היום צוחקים , הוא אכן ערבי (נוצרי...) , אני לא מבין .. כאילו הוא אמור להתבייש?

LEVO בחייאת , מה עשית ממני טיפש ?

אני לא מתבדח ולא כלום , יש ערבים בצבא , לא דרוזים אלוהים ישמור אני לא מדבר על דרוזים , אני מדבר על ערבים ( ערבי ).

ערבים כן משרתים ביחידות קרביות , רוצה לבוא לבסיס שלי ? מה שכן נכון שהם לא חייבים שירות בצבא , אבל הם מתנדבים לעזור. יש אחד ערבי נוצרי בבסיס שמתחיל עוד מעט קורס קצינים מהיר.

אם אתם בלונה-בא"ח של גולני?

אבל זהו, שציינת לפני זה שהוא מוסלמי-ערבי...פתאום עכשיו זה כבר ערבי-נוצרי שזה משהו אחר לגמרי.

ערבים נוצרים יש בצבא, חברה' מנצרת עילית וכיו"ב והם מגוייסים אבל לא מוסלמים מפרדיס למשל.

בין המקומות שעברתי בהם בצבא (וזה לא מעט) יצא לי גם לעבוד עם כ"א ככה שאני מבין קצת יותר

את ה"מאחורי הקלעים" בוא נקרא לזה.

נ.ב-

מיני ומילפורד, יש תוכנית כל יום שני ב-22:00 בערב, בערוץ 2.

שתשמח לקבל את שניכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אין לי כוונה להתנצח עם אנשים תלושים שמתעלמים מהמציאות...

לך תחזור לגבולות 48, ונראה כמה הפלסתינים יהיו אסירי תודה לך אחרי זה... המקסימום שהם יעשו עבורך כי "היית בעדם" זה לזכות אותך במוות מהיר ללא כאבים מיותרים.. ::)

אין לי שום עניין לחזור לגבולות 48, וגם לא לגבולות 67 (ואני יודע מה אתה חושב - גם לא לאירופה). יש לי עניין ליצור גבול ברור וריאלי בינינו לבין הפלשתינים, בתנאים שלנו, תוך סיפוח שטחים מסוימים (מזרח ירושלים, גושי ההתנחלויות הגדולים) וויתור על שטחים אחרים. בדיעבד, אם הייתי יודע שמי שיעלה לשלטון זה החמאס, הייתי מתנגד גם לתוכנית ההתנתקות במתכונת בה היא התבצעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסתרא בלגינא

אני חושב שהיה קצת קשה למדינות ערב להיכנס למו"מ עם מדינה שבאותה שנה הם חתמו על הסכם שאומר לא להכרה בישראל, לא לשלום עם , ולא למו"מ לשלום עם ישראל

אתה לא יכול להכנס למו"מ עם מדינה שאתה לא מכיר בה

בסדר, קניתי. הייתי צריך להזכיר גם את הלאו השלישי.

אם הם באים biased להחלטה על תיק כזה או אחר אז הם מסכנים את הקריירה השיפוטית שלהם

נו באמת. מה, יהיה בג"צ נגד שופטי בג"צ?

הרי לכל אדם יש השקפת עולם והשקפת עולם זו באה לידי ביטוי בהחלטות השונות שכל אדם . זה נכון גם עבור שופטי בג"צ. שיטת הבחירה מגדילה בצורה משמעותית את הסיכוי שמי שנשיא בית המשפט העליון רוצה יזכה במינוי ומי שאותו הוא לא רוצה לא יזכה במינוי, ראה למשל מקרה גביזון. התוצאה היא שששופטי בית המשפט העליון דומים לרוב בהשקפותיהם לנשיא בית המשפט.

לא צריך ללכת רחוק כדי לראות שהשקפות אלו נמצאות בשמאל, כמעט מכל בחינה שהיא. את פסילת תוואי גדר ההפרדה מאותם נימוקים אותם בג"צ לא קיבל בבקשה לעצור את ההתנתקות כבר הזכרתי, אבל זו רק הדוגמה הבולטת. קח למשל את את פסיקת בג"צ שאיפשרה לערבי לבנות בית בישוב שנבנה ליהודים בלבד מול פסיקת בג"צ שמנעה מקצין מג"ב יהודי לבנות בית בישוב שנבנה לבדואים.

למעט איסתרא בלגינא, לו יינתן הקרדיט על תגובות מנומקות ומנוסחות היטב

תודה. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום עניין לחזור לגבולות 48, וגם לא לגבולות 67 (ואני יודע מה אתה חושב - גם לא לאירופה). יש לי עניין ליצור גבול ברור וריאלי בינינו לבין הפלשתינים, בתנאים שלנו, תוך סיפוח שטחים מסוימים (מזרח ירושלים, גושי ההתנחלויות הגדולים) וויתור על שטחים אחרים. בדיעבד, אם הייתי יודע שמי שיעלה לשלטון זה החמאס, הייתי מתנגד גם לתוכנית ההתנתקות במתכונת בה היא התבצעה.

גם אני מעוניין ליצור גבול ברור וריאלי בינינו לבין הפלשתינים, בתנאים שלנו, תוך סיפוח כל השטחים שניתן לספח, וגירוש פלשתינים משטחים אחרים בתגובה לפיגועי טרור, וסיפוח אותם שטחים ללא הפלשתינים. בסופו של דבר, במידה והפלשתינים יתמידו בפיגועי הטרור שלהם, אני אשאוף לגרש את כל הפלשתינים מארץ , וסיפוח אותם שטחים למדינת . בדיעבד (בעצם לא בדיעבד), היה ברור לי שבמוקדם או במאוחר (זה היה די ברור שזה יהיה במוקדם) החמאס יעלה לשלטון ברשות הפלשתינית. אני התנגדתי ל"תוכנית ההתנתקות", אבל ממשלת הפשע הפאשיסטית התעלמה מרצון העם ורמסה אותו ברגל גסה.

דרך אגב, למה בדיוק אתה מסכים לוותר על משהו (בייחוד בשעה שהחמאס שולט ברשות הפלשתינית), כאשר ברור לך שכל ויתור, ולו הקטן ביותר, מהווה רוח גבית לטרור? אני מבין שקשה להגן על מקומות קטנים ומבודדים, אבל אם אתה רוצה לפעול בתנאים שלך ללא מו"מ, אז למה שלא תפנה פלשתינים, ותיצור גבול בר הגנה מבלי "לנתק" יהודים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לפעול בתנאים שלך ללא מו"מ, אז למה שלא תפנה פלשתינים, ותיצור גבול בר הגנה מבלי "לנתק" יהודים?

כי אני לא חבר במועדון המעריצים של היטלר.

איסתרא בלגינא:

לא צריך ללכת רחוק כדי לראות שהשקפות אלו נמצאות בשמאל, כמעט מכל בחינה שהיא. את פסילת תוואי גדר ההפרדה מאותם נימוקים אותם בג"צ לא קיבל בבקשה לעצור את ההתנתקות כבר הזכרתי, אבל זו רק הדוגמה הבולטת. קח למשל את את פסיקת בג"צ שאיפשרה לערבי לבנות בית בישוב שנבנה ליהודים בלבד מול פסיקת בג"צ שמנעה מקצין מג"ב יהודי לבנות בית בישוב שנבנה לבדואים.

צריך לבחון כל מקרה לגופו בצורה אובייקטיבית. לקחת את ההחלטות הסופיות בעניינים שונים ולבצע ביניהן השוואה ישירה זו פשוט דמגוגיה. אני לא מכיר את שני המקרים האחרונים שציינת, אבל אני משוכנע שמדובר במקרים שונים ובנסיבות שונות, לכן גם אם על פניו זה נראה כאילו יש כאן "נטייה שמאלנית", סביר להניח שבפועל זה ממש לא כך. אגב, יש לא מעט פסיקות "ימניות" של בג"צ, כולל כאלו שנוגעות להריסת מבנים בלתי חוקיים שנבנו על ידי ערבים, אבל בואו לא ניתן לעובדות להפריע לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ..."ממזר עם איבר מין גדול" ציין שהיה לו מ"כ ערבי בטירונות...ואמרתי שזה לא יכול להיות כי ערבים לא מתגייסים לצבא.

ואף אחד לא היה מנדב ערבי להיות מ"כ...אולי להתנדב אפשר אבל לעבודות שטחיות בלבד, בטח שלא מפקד על כיתת טירונוים בין

אם זה 02 או לוחמים.

[ltr]he was druzi (lets not get into that again) and he was an officer. funny dude too, droped out of golani.

and borg again, can you at the very least attempt to conceal your thoughts about arabs.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסתרא בלגינא:

צריך לבחון כל מקרה לגופו בצורה אובייקטיבית. לקחת את ההחלטות הסופיות בעניינים שונים ולבצע ביניהן השוואה ישירה זו פשוט דמגוגיה. אני לא מכיר את שני המקרים האחרונים שציינת, אבל אני משוכנע שמדובר במקרים שונים ובנסיבות שונות, לכן גם אם על פניו זה נראה כאילו יש כאן "נטייה שמאלנית", סביר להניח שבפועל זה ממש לא כך. אגב, יש לא מעט פסיקות "ימניות" של בג"צ, כולל כאלו שנוגעות להריסת מבנים בלתי חוקיים שנבנו על ידי ערבים, אבל בואו לא ניתן לעובדות להפריע לנו.

רוצה עוד דוגמאות? בבקשה:

בבחירות האחרונות ניסו למנוע התמודדות של כמה מועמדים ערבים מהשמאל הקיצוני על עבירות מהותיות (תמיכה באירגוני טרור, אם אני זוכר נכון) ומועמד יהודי אחד מהימין הקיצוני, פייגלין, על סעיף טכני. בג"צ אישר את התמודדותם של המועמדים הערבים ופסל את היהודי.

כשהחליטו להעניק את פרס לעיתונאי הימני שמואל שניצר, בג"צ פסל אותו בגלל מאמר שכתב על איידס בעולים האתיופים. כשהחליטו להעניק את פרס לפוליטיקאית השמאלנית שולמית אלוני, בג"צ אישר את ההחלטה למרות שהיו לה שורה של התבטאויות שכל אחת מהן חמורה מהאחת הבודדת של שניצר.

שם לב לתבנית? בכל הדוגמאות הנ"ל ישנם מקרים דומים מימין ומשמאל והכרעת בג"צ שונה בהתאם לשיוך הפוליטי. מקרי? לא נראה לי.

כמובן שהמקרים לא זהים, כמובן שניתן למצו ת"ק טעמים ונומוקים שיסבירו מדוע לשמאל כן ולימין לא. אבל עדיין כל העסק מסריח.

שופטי בית המשפט העליון פוסקים לפי חוק. על פניו, אתה לא אמור למצוא הפסיקותיהם העדפה לצד פוליטי זה או אחר. אבל יש להם טווח מרחב לשיקול דעת, וכאן נכנסת לעניין השקפת העולם שלהם. התוצאה היא שבפועל, אתה מוצא יותר מקרים בהם בג"צ מאמץ את העמדה השמאלנית על פני העמדה הימנית. לא תמיד, אבל לעיתים קרובות.

יש בבית המשפט העליון כיסא שמור לשופט דתי. אתה מוזמן לעבור על פסקי דין של בג"צ ולראות את כל המקרים בהם טירקל או רובינשטיין היו בדעת מיעוט, כשהרוב פסק ההיפך מהם. תנחש לבד לאיזה כיוון הלכו פסקי הדין ההם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...