Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 41 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

הגדרתי שכאשר אני עובר מעל טאב אז הוא עבור אליו (בלי ללחוץ עליו)

OMG זה הדבר הכי הכי הכי מעצבן בעולם..

ואם אתה רוצה לפתוח בטאב חדש (ברקע, כמובן) איזשהו לינק מה-bookmarks או מה-bookmarks toolbar? אתה חייב לעבור עם העכבר על סרגל הטאבים, ואז הוא יחליף לך טאבים בצורה הכי מעצבנת שקיימת..

(ואם יש delay וצריך לחכות על הטאב חצי שניה, אז מה הקטע? כבר עדיף ללחוץ וזהו, יותר מהיר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

OMG זה הדבר הכי הכי הכי מעצבן בעולם..

ואם אתה רוצה לפתוח בטאב חדש (ברקע, כמובן) איזשהו לינק מה-bookmarks או מה-bookmarks toolbar? אתה חייב לעבור עם העכבר על סרגל הטאבים, ואז הוא יחליף לך טאבים בצורה הכי מעצבנת שקיימת..

(ואם יש delay וצריך לחכות על הטאב חצי שניה, אז מה הקטע? כבר עדיף ללחוץ וזהו, יותר מהיר..)

א. תודה, שמעתי את זה כבר הרבה מאוד פעמים מאחותי שגם גולשת ב-FF אבל שונאת את זה.

ב. בד"כ אני בכלל עושה דאבל קליק על סרגל הטאבים ואז זה פותח לי טאב חדש.

ג. לא הגדרתי דיליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. הדגש הוא לא היה על "הטאב החדש", אלא על הקישור מה-bookmarks שאתה רוצה לפתוח ברקע (ואפילו לא ברקע, הרי גם אז אתה לא תרצה שיתחילו לקפוץ לך טאבים כשתעבור למעלה עם העכבר)..

עוד דוגמה, אם אתה רוצה ללחוץ STOP או RELOAD, או ללכת למשהו ב-Tools, או ללכת לשורת החיפוש, או לעשות עוד מיליון ואחד דברים שנמצאים מעל שורת הטאבים, וכדי להגיע אליהם אתה צריך לעבור עליה עם העכבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזושהי הגדרה או תוסף שמשפשר\ת מעבר בין הרבה טאבים (במצב שיש המון טאבים ורק לחיצה על האחד הטאבים ואז על החצים במקלדת עוזרים לעבור לטאבים הלא-נראים).?

מקווה שהבנתם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי תוסף נחמד בשם OPTIMOZ TWEAKS שמשהו עושה זה פשוט לפתוח את בSIDEBAR בצורה אוט' ברגע שהעכבר נוגע בקצה השמאלי של המסך ולסגור אותו כשמסיימים לעשות את מה שהיה צריך לעשות שם (ממש כמו דלת של אוטובוס :silly: :silly: :silly: :silly:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. הדגש הוא לא היה על "הטאב החדש", אלא על הקישור מה-bookmarks שאתה רוצה לפתוח ברקע (ואפילו לא ברקע, הרי גם אז אתה לא תרצה שיתחילו לקפוץ לך טאבים כשתעבור למעלה עם העכבר)..

עוד דוגמה, אם אתה רוצה ללחוץ STOP או RELOAD, או ללכת למשהו ב-Tools, או ללכת לשורת החיפוש, או לעשות עוד מיליון ואחד דברים שנמצאים מעל שורת הטאבים, וכדי להגיע אליהם אתה צריך לעבור עליה עם העכבר..

בעיקרון, כאשר אני עובד עם סרגל הלשוניות אז יש לי כפתור לי הלשוניות שפותח טאב חדש אגב אני לא משתמש בו.

84.jpg

יש איזושהי הגדרה או תוסף שמשפשר\ת מעבר בין הרבה טאבים (במצב שיש המון טאבים ורק לחיצה על האחד הטאבים ואז על החצים במקלדת עוזרים לעבור לטאבים הלא-נראים).?

מקווה שהבנתם :)

ב-Tab Mix Plus אפשר לעבור עם Ctrl + מספר הטאב, אבל אני מבין שאתה מחפש משהו יותר נוח. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...