Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 39 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני רוצה להמליץ לכם על תוסף קטן ומעולה, Search Engine Wizard.

https://addons.mozilla.org/addon.php?id=2206

התוסף הזה מאפשר לכם להוסיף לסרגל החיפוש שלכם כל אתר שמכיל אפשרות חיפוש כולל אפילו את האייקון שלו אם יש לו בעזרת אשף, עד עכשיו כל אתר שניסיתי עבד מעולה כולל HWZone.

לאחר ההתקנה של התוסף כשעומדים על תיבת חיפוש ולוחצים לחצן ימני על העכבר נוספת אפשרות Add-Search plugin ומשם לאחר 2 קליקים לתיבת החיפוש שלכם.

תהנו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי. אני מחפש תוסף או דרך כלשהי להקפצת האתרים שאני גולש בהם(לוחץ על כתובתם) ב-Location Bar לראש הרשימה. משום הם פשוט נשארים מסודרים וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tab Catalog

th_tabcatalog.jpg

המחליף הרשמי שלי, ל reveal שהיה נהדר.

Inline Google Definitions

th_googleinline.jpg

גאוני, אין ספק בכלל, אפילו לא בטאב חדש, אפילו לא בחלון, אלא ממש ... inline !

Location Navigator

אם מישהו יצליח לתרגם לי במילים של בן אדם, מה לעזאזל התוסף הזה עושה בכלל

ולמה בדיוק משבחים ומהללים אותו -

בקיצור, בין הפותרים נכונה יוגרל פותר שלא ענה נכונה

לא הבנתי בכלל מה זה עושה, גם אחרי שהתקנתי וניסיתי קצת לשחק עם זה.. אני אשמח לביאורים מחכמים ממני..

Cooliris Previews

מרחפים עם העכבר מעל קישור בגוגל, או באיביי, או בעוד כמה מקומות ייעודיים

ולפתע צץ THUMB של הלינק שעוד לא פתחתם

לי אישית זה כנראה מתנגש איכשהו עם customizegoogle , אז זה לא עובד לי

אבל אם זה יעבוד למישהו, אשרינו.

@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה היתרונות של Tab Catalog מול ריבייל?

Cooliris Previews עבד אצלי, אבל מחקתי אותו מכיוון שכבר מותקן אצלי תוסף שמציג לצד עמוד החיפוש בגוגל.

ובשק ל-Inline Definitions, זה נחמד, אבל מכיוון שהוא מפרש מן הסתם רק מילים באנגלית ורק לאנגלית, זה לא כ"כ שימושי. אני מעדיף להשתמש בפתירון אחר לתירגום מילים אנגליות לעברית ללא שום תוסף, אחד הפתרונות היותר שימושיים בפיירפוקס.

יוצרים סימנייה חדשה (תקרא לה Translation, Babylon או איך שבא לך), ב-loaction שלה תכניס:

javascript:q=window.getSelection();for(i=0;i<frames.length;i++) {q=frames[i].document.getSelection();if(q)break;} if(!q)void(q=prompt('Babylon English to Hebrew translation keywords:','')); if(q)void(open('http://online.babylon.com/combo/index.html?lang=14&word='+escape(q), 'babylon-online','scrollbars=no,status=no,width=256,height=334,top=215,left=33'));

עכשיו תעביר אותה לסרגל הכלים של הבוקמרק'ס.

עכשיו כל פעם שתסמן מילה באנגלית ותלחץ על הקיצור ששמת, ייפתח לך חלון שמקושר לאתר של בבילון והוא ייתרגם לך את המילה. הכי פשוט והכי קל..

ffbabylon8004wb.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...