Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

נראה לי (למרות שלא ניסיתי), שהתוסף הזה אמור לאפשר התקנה של תוספים על 1.5 שלא תואמים עדיין:

http://users.blueprintit.co.uk/~dave/web/firefox/buildid/nightly.html

אתה יכול אולי לפרט קצת לסקרנים שבינינו?

הממ.. בגדול הרעיון הוא כמו שהתוסף של HWZONE FORUM שכתבתי משפר את חווית הגלישה באתר פה, התוסף החדש אמור לשפר את חווית הגלישה בכלל בכל האתרים, כשאתה רוצה למצוא מידע על משהו, זה עוזר לך.

זה בגדול הרעיון בכלליות, זה כבר עובד, אבל יש עדיין מה לעשות עד שזה יהיה ברמה מספקת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gmail Notifier - בודק איימיליים חדשים בGmail

IE View - פותח אתרים דרך הIE

RefreshBlocker - מונע מאתרים לעשות ריפרש לדף, מעצבן בכמה מקרים אבל מונע ממני להשתגע כשאני קורא כתבה ארוכה בYnet או משהו כזה...

undoclosetab - נותן לפתוח שלושה טאבים אחרונים שסגרתי... יש לו כמה חסרונות אבל עדיין שימושי... זה שומר רק שלושה אתרים אחרונים ואי אפשר לבחור איזה אחד מהם אתה רוצה... אם סגרת שלושה טאבים ואתה רוצה להגיע לשלישי אז אתה תצתרך לפתוח את שלושתם...

HWZone Forums - אתם מכירים לא?

וזה בDisable

IE Tab - פותח דפים דרך הIE בFF... זה עכשיו בDisable בגלל שאחרי שהתקנתי אותו הFF התחיל לקרוס כל חמש דקות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Milford Cubicle,

כפי שאמרת, ל-Firefox יש המון תוספים, שחלקם חופפים או מתנגשים זה בזה, כך שמאוד קל ללכת לאיבוד.

זה יהיה נחמד לראות סטיקי של תוספים טובים, אבל ממש טובים, ל-Firefox (וגם ל-Thunderbird) עם הסבר קצר בעברית וקישור.

לגבי התוספים שלי: אני צריך שתעזרו לי להפוך את פיירפוקס ללקסוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה FLASHGOT הזה צריך מנהל דפדפן חיצוני, או שאם אין הוא עובד לבד ?

כמו כן, אני מקווה שכולכם משתמשים באופטימזיות של התוכנה ב ABOUT:CONFIG

כמו למשל הפעלה של PIPELINE, הגדלת מספר חיבורים וכו' (יש גם תוכנות שעושות את זה בשבילכם כמו FIRETUNE):

http://www.totalidea.com/freestuff4.htm

אצלי הביצועים השתפרו לאחר מכן...

שימו לב גם שכדאי לבטל את NETWORK.PRFETCH-NEXT זהו קוד זדוני (לדעתי), שלמשל, כשאתם מחפשים משהו בגוגל, ואתם מקבלים את הרשימה של התשובות, אז הדפדפן לבד מתחיל להוריד את כל העמודים של התשובות מכל האתרים, כדי שכשתלחצו אז האתר יופיע מהר... כמובן שזה דבילי, ומה גם אם הסתכלתם פעם ב COOKIES LIST ושאלתם מאיפה כל האתרים האלו שאף פעם לא הייתם בהם, אז זה הסיבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרד שחובה להדביק :yelclap:

התוספים שלי:

1. adblock - לא צריך לפרט

2. adblock filterset.gapdater

IE View 3- הישנה והשימושית

IE Tab 4- החדשה והיותר שימושית

5. image zoom - מאפשרת הגדלה של בתוך הלשונית (אבל הרזולוציה משתבשת)

6. foxytunes - מוסיפה סרגלון להפעלת נגן (לפי בחירה ) - מדליק :xyxthumbs:

nighty tester tools 7- ניהול תוספים ב-FF 1.5

dictionary tooltip 8- דבלקליק על מילה מביא תרגום לעברית (לפעמים קשה לבחור את המילה הרצוייה)

9. restart - כשמו כן הוא

10. minimize to tray - ה-X לא סוגר את ה-FF אלא מקטין ל-TRAY

יש תוסף שפותר את הבעייה של חיתוך ה-FF בפורומים (בעיקר של PHP) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו שמאוד חסר לי בFF שיש לי בMAXTHON

כשאני מקליד טקסט חופשי בשורת הכתובות(ללא סיומת COM וכו') הוא פשוט עושה חיפוש לטקסט הזה בGOOGLE או בכל מנוע חיפוש אחר שאבחר

זה פשוט יותר נוח מאשר לעבור לסרגל החיפוש של גוגל

יש איזה PLUGIN לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו שמאוד חסר לי בFF שיש לי בMAXTHON

כשאני מקליד טקסט חופשי בשורת הכתובות(ללא סיומת COM וכו') הוא פשוט עושה חיפוש לטקסט הזה בGOOGLE או בכל מנוע חיפוש אחר שאבחר

זה פשוט יותר נוח מאשר לעבור לסרגל החיפוש של גוגל

יש איזה PLUGIN לזה

רואה את שורת הכתובות? עכשיו סתכל חצי מטר ימינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RefreshBlocker - מונע מאתרים לעשות ריפרש לדף, מעצבן בכמה מקרים אבל מונע ממני להשתגע כשאני קורא כתבה ארוכה בYnet או משהו כזה...

הרעיון לתוסף מעולה רק למה לעזאזל הוא רושם לי בכל עמוד למעלה בצהוב מודגש שהוא חסם את הרענון? :bash:

מזל שזה אופן סורס ואפשר להעיף את השורה הזאת קיבינימט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...