עמיר פרץ ראש ממשלה - לאאאאאא!!! - עמוד 20 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמיר פרץ ראש ממשלה - לאאאאאא!!!

borg

Recommended Posts

• תגובות 519
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אין דבר כזה.

הכי קל להכליל את כולם ,לקבוע עמדה כעובדה מבלי שום ביסוס עובדתי אלה רק מתוך מבט צר של הקובע ,מה אני אומר לך לדעתי אתה טועה ,זה שיש הרבה גנבים לא אומר שכולם גנבים ,טוב אך זכותך לחשוב כך ,לא נראה לי שאני יצליח לשכנע אותך ,תמיד קל יותר לשפוט אנשים מרחוק ,אך זוהי המציאות ,יש הרבה אנשים לצערי כמוך שופטים את כולם מבלי להתחשב באלה שהם בסדר וסך הכל ,כל אשמתם שהם נולדו עניים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקשר פשוט ,לאדם עני יותר קשה לרכוש השכלה גבוהה ,ולכן גם מרחב התמרון שלו בחיפוש עבודה קטן ,וכך נוצר מעגל ,נולד עני ,לא מצליח לרכוש השכלה גבוהה ,לא מוצא עבודה ,נולדים לו ילדים עניים וכך הגלגל מסתובב ! (כמובן שלא יבינו אותי לא נכון לא כל אדם עני מתאים לתאור ,יש שההפך הוא הנכון שהעוני מדרבן אותם ,אך בנינו כמה יש כאלה?) ,אך תסכימו איתי שלאדם עני יחסית יותר קשה למצוא עבודה טובה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בין עוני וחוסר בהשכלה גבוהה לבין חוסר רצון לצאת לעבוד ?

אם לא ידוע לך אז לידיעה כללית לרכוש היום השכלה גבוהה עולה לא מעט כסף ,ולמי שאין השכלה גבוהה קשה למצוא עבודה טובה שמכניסה גם כסף טוב , ואז לאדם במצב הנתון שתארתי יכול להיווצר חוסר רצון לעבוד ,כי אותו אדם צריך לעבוד לרוב בעבודה פיזית קשה וגם אז בקושי יגיע למשכורת נורמלית !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא ידוע לך אז לידיעה כללית לרכוש היום השכלה גבוהה עולה לא מעט כסף ,ולמי שאין השכלה גבוהה קשה למצוא עבודה טובה שמכניסה גם כסף טוב , ואז לאדם במצב הנתון שתארתי יכול להיווצר חוסר רצון לעבוד ,כי אותו אדם צריך לעבוד לרוב בעבודה פיזית קשה וגם אז בקושי יגיע למשכורת נורמלית !

ההבדל הוא בכח הרצון

אם עני מרוד ירצה מספקי ויוכל להשקיע הוא יכול להיות עשיר !

כמו שנאמר

" ווינר עושה מה שלוזר לא מוכן לעשות "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה אבא שלי התחיל?

מכלום, מנהג קומנדקר ומשאית בצבא, בבית הם חיו 15 נפשות ב 50 מ"ר, בקושי היה להם כסף

היום תודה לאל, כמעט 40 שנה אחרי לי בכל החיים שלי לא היה חסר לי כלום

צריך רק רצון ונכונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור - הוא אומר: "אם לא עבודה בהיי-טק ומשכורת של 20 אלף בחודש, שיזדיינו כולם - אני יושב בבית וחיי על חשבון המדינה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה אבא שלי התחיל?

מכלום, מנהג קומנדקר ומשאית בצבא, בבית הם חיו 15 נפשות ב 50 מ"ר, בקושי היה להם כסף

היום תודה לאל, כמעט 40 שנה אחרי לי בכל החיים שלי לא היה חסר לי כלום

צריך רק רצון ונכונות

אני מצתרף לליאור וממה אני ועוד כ 0.5 מיליון אנשים כמוני שבאו לארץ מברית המועצות בשנות ה90 התחלנו מכלום(כמה רהיטים ו30דולר לאיש) כי אסור היה להוציא מברית המועצות כסף ותראה עכשיו בעזרת השם לא חסר כלום לא חיים כמו מליונרים אבל לפחות לא חיים על קופת הציבור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק!

נראה מה יגיד מובטל אם יגידו לו שילך לשטוף שירותים בשביל 200 ש"ח בשבוע, או שיגידו לו לשטוף כילים, או לעבוד 8 שעות ביום בחממה. ישראלים מנייקים שדואגים יותר מידי לתחת של עצמםף וחס וחלילה שהעבודה לא תהייה לא מכובדת מספיק או שהם יצתרכו להזיע.

למה הישראיל שונאים את העולים שהגיעו ב90'-92'? למה הם צועקים שהעולים "גנבו" להם את העבודה? כי לעולים הייה מוסר עבודה שהישראלים לא שמעו לעיו. הם היו מוכנים לעבוד בכול עבודה וכמעט עבור כל שכר כדי להתפרנס, ובד"כ הם היו עובדים הרבה יותר פרודוקטיביים מהישראלים. ולכן הם מצאו עבודה הרבה יותר בקלות, והמעסיקים העדיפו אותם על פני הישראלים

עבדתי פעם עם מישהו שהבוס אמר לו ולעוד אחד לנקות איזה מחסן (בעבודה הקודמת...), ותוך כמה שעות הם סיימו, אז הבוס אמר לו שפעם הבאה ימשוך עבודה כזו לפחות יומיים... זה החלטורה שישראלים עושים מכל דבר. אני עבדתי לפני כמה שנים במחסן של איזה מפעל, ועבדתי די קשה, אבל לי זה נראה כמו עבודה כמו שעבודה צריכה להיות, והיו פעמים שהאחראית עלי הייתה אומרת לי שאני אעשה הפסקה לקפה פה, הפסקה לסיגריה שם (למרות שאני לא מעשן)... כדי שיראו שאני עסוק הרבה זמן ושאני לא אסיים את העבודה לפני הזמן וסתם אשב בלי לעשות כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...