עמיר פרץ ראש ממשלה - לאאאאאא!!! - עמוד 19 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמיר פרץ ראש ממשלה - לאאאאאא!!!

borg

Recommended Posts

אני מניח שהתכוונת לכתוב שתקציב תשלומי ההעברה (קיצבאות ותמיכות) לא גדול יותר מתקציב הביטחון והחינוך ביחד. לא נכון, כפי שניתן לראות בהצצה מהירה במסמכי תקציב המדינה, שמתפרסמים באתר משרד האוצר. קח למשל את הצעת התקציב לשנת 2006:

ביטחון, 46 מיליארד ש"ח.

חינוך, 27 מיליארד ש"ח.

תשלומי העברה, 75 מיליארד ש"ח.

כמה יוצא 46+27, יותר או פחות מ- 75?

אין מה לעשות, הסעיף היחיד בתקציב המדינה שגדול מתשלומי ההעברה הוא החזר חובות. תקציב הביטחון נמצא הרבה מתחת לתשלומי ההעברה.

אתה כתבת שתקציב הבטחון ותקציב החינוך ביחד הם פחות מתקציב הבטחון

בכלל לא נכון. אין דבר כזה "מס הכנסה לחברות", יש מס הכנסה ויש מס חברות. כיום, שיעורו המקסימלי של מס הכנסה הוא 49% (להכנסות שמעל 34,500 ש"ח בחודש). מס החברות, שלו יש רק שיעור אחד לכל דרגת הכנסה, הוא 34% כיום. וביבי הוריד את שניהם.

מס הכנסה, אבל בסעיף לחברות כמובן ולא המס חברות, וזה בדיוק מה שאני אמרתי, שביבי הוא זה שהוריד אותו מתחת ל 50% כשהוא היה על 61%, מי מרוויח מזה? תחנות מוניות שאין להם רווחיות בכלל? או תאגידים שמגלגלים מיליארדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 519
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מעניין שציינת את גרמניה, שכן אין שם בכלל שכר מינימום...

http://en.wikipedia.org/wiki/Minimum_wage#Worldwide_minimum_wages

אז זהו שיש שם, יש שכר שמקובל לשלם על עבודה מסויימת והמינימום הלא רשמי הוא 6 יורו לשעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שיש שם, יש שכר שמקובל לשלם על עבודה מסויימת והמינימום הלא רשמי הוא 6 יורו לשעה.

אבל יוקר המחייה בגרמניה הוא פי 2 או 3 מאשר בישראל

איפה תמצאי בגרמניה ב 300$ דירה?

הדבר היחיד שזול בגרמניה זה בירה

בשבועיים אני חיסלתי בגרמניה כמה מאות דולרים (כל התקציב שהיה לי) ועוד 100$ ביטחון

וזה עוד התארחתי אצל משפחה, מה שמוריד חצי מעלויות המזון וכל עלויות השכרת דירה ותחבורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יוקר המחייה בגרמניה הוא פי 2 או 3 מאשר בישראל

בגלל זה לכולם שם יש BMW

אמנם שם זה תוצרת מקומית ואצלנו זה ייבוא אבל אתה לא יכול להגיד שבישראל יותר זול לחיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לשאול שאלה כללית את כל אלה שמשבחים את מר נתניהו ואת מר שרון ,האם היום המצב במדינה הוא משביע את רצונכם מבחינה כלכלית ?

האם לדעתכם לא צריך איזה שינוי קיצוני מבחינה כלכלית? מי שיענה לא (כלומר המצב מעולה והכל טוב ) וישכנע אותי בכך ,אז אני באמת יוריד את הכובע ,התן ביס ,והלך לבחור בשרון לכהונה נוספת ? e136.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה לכולם שם יש BMW

אמנם שם זה תוצרת מקומית ואצלנו זה ייבוא אבל אתה לא יכול להגיד שבישראל יותר זול לחיות

תנסה לחיות שם ואחרי זה תדבר

אני מדבר איתך מנסיון

ד"א מכוניות מקומיות עולות שם עד חצי מהמחיר בארץ

במכוניות יוקרה כמו BMW הפער יכול להגיע גם ל 200% ו 250% ויותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לחיות שם ואחרי זה תדבר

אני מדבר איתך מנסיון

כשאתה אומר ניסיון, אתה מדבר על זה שהיית שם שבועיים או שגם עבדת וממש חיית שם?

כי יוקר מחייה תלוי במשכורת.

זה שאתה תייר ובשבילך היורו מאד יקר לא אומר שיקר לחיות שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע היטב למשכורת שם (ממוצעת ומינימלית)

וזה שהכי יקר לחיות באירופה זה ידוע מאז שהיורו יותר חזק מהדולר

ואני יודע בדיוק כמה מבזבזים על שכ"ד, על חשמל, מים, שתייה וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם שכבה של פרזיטים שלא מוכנים לעבוד עבודת כפיים,צריך לשלול מהם את הקצבאות ושילכו לנגב לעצמם עים עלים.

הם נופשים בחול עובדים שם בשחור ומקבלים קצבת ביטוח,ומעמד הבניים העבד של אותם פרזיטים שנופשים שם משלם ביטוח שמגיע לידיים הלא נכונות.

אני מכיר משהיא שעובדת בתור מנקה,לא רוצה שישלמו עליה ביטוח במקרה של תאונה כי אז הביטוח יגלה שהיא עובדת,היא מקבלת

קצבה 2000 ועוד 2000 מהעבודה,בעלה "נכה" מקבל 2000 שקל קצבה הולך עים קביים ביום ובערב הולך בלי. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים כאלה כפי שאתה מתאר הכן יש לא מעט ,צריך לתפוס אותם ולהכניס אותם לכלא ,אך מצד שני ,אלה שבאמת לא מוצאים עבודה או לא יכולים לעבוד לא צריכים לסבול וגם כאלה יש לא מעט !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד ליאור, למה אתה עונה בתוך הציטוט ממני? זה קצת מקשה על תגובות.

אתה כתבת שתקציב הבטחון ותקציב החינוך ביחד הם פחות מתקציב הבטחון

לא נכון. הנה מה שכתבתי:

למה לא לקצת בתקציב הגדול באמת? כפי שאני חוזר ואומר, תקציב תשלומי ההעברה (קיצבאות ותמיכות) גדול יותר מתקציב החינוך והביטחון ביחד.

כדי שתקציב הביטחון ועוד משהו יהיה גדול יותר מתקציב הביטחון, משהו צריך להיות אפס, לא שלילי. אבל מי בכלל משווה את תקציב הביטחון לתקציב הביטחון? מה המשמעות של השוואת דבר לעצמו? אני השוותי את תשלומי ההעברה לתקציב הביטחון והחינוך.

מס הכנסה, אבל בסעיף לחברות כמובן ולא המס חברות, וזה בדיוק מה שאני אמרתי, שביבי הוא זה שהוריד אותו מתחת ל 50% כשהוא היה על 61%, מי מרוויח מזה? תחנות מוניות שאין להם רווחיות בכלל? או תאגידים שמגלגלים מיליארדים?

וואו, קהל קשה. שוב: אין, אין, אין דבר כזה "מס הכנסה לחברות"! מס הכנסה הוא ליחידים בלבד. אין מדרגות למס חברות, התשלום הוא מהשקל הראשון. מס חברות לא היה 61%, אף אחד לא היה חולם לפתוח חברות בארץ לו זה היה המצב. מס החברות היה 36% בלבד, הוא ירד ל- 34% ומתוכנן להמשיך לרדת עד לרמה של 25% בשנת 2010. מס ההכנסה המקסימאלי היה כ- 50% ובתוספת עוד כ- 10% לביטוח לאומי ומס , הגענו ל- 60% מס מקסימלי מהכנסתו של אדם. שים לב: אדם ולא חברה. מדרגת מס ההכנסה הגבוהה הורדה כיום ל- 44%.

לא מזיק לדעת מהן העובדות לפני שמתחילים לדבר.

למי מועילה הירידה במס החברות? לכל חברה שיש לה רווח. זה יועיל לתחנת מוניות רווחית יותר מאשר לתאגיד שמפסיד מיליארדים.

אנשים כאלה כפי שאתה מתאר הכן יש לא מעט ,צריך לתפוס אותם ולהכניס אותם לכלא ,אך מצד שני ,אלה שבאמת לא מוצאים עבודה או לא יכולים לעבוד לא צריכים לסבול וגם כאלה יש לא מעט !

מי שלא יכול לעבוד לא צריך לסבול, אבל מי שלא מוצא עבודה צריך להפסיק להיות בררן. לא חסרות עבודות במשק, לפחות לא באזור המרכז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא יכול לעבוד לא צריך לסבול, אבל מי שלא מוצא עבודה צריך להפסיק להיות בררן. לא חסרות עבודות במשק, לפחות לא באזור המרכז.

אני מדבר על אלה שמחפשים ולא מוצאים וגם כאלה יש ,לדעתי אסור להכליל ,ולהגיד כל מי שלא עובד פרזיט וכדומה ,זה פשוט לא נכון.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך הגענו למצב שאני מחפש כבר חודש סדרן לתחנת מוניות ואני לא מוצא?

תגיד ליאור, למה אתה עונה בתוך הציטוט ממני? זה קצת מקשה על תגובות.

לא היה לי כוח להפריד את הציטוטים

לפחות הדגשתי באדום שתדע מה התגובה :)

לא נכון. הנה מה שכתבתי:

כדי שתקציב הביטחון ועוד משהו יהיה גדול יותר מתקציב הביטחון, משהו צריך להיות אפס, לא שלילי. אבל מי בכלל משווה את תקציב הביטחון לתקציב הביטחון? מה המשמעות של השוואת דבר לעצמו? אני השוותי את תשלומי ההעברה לתקציב הביטחון והחינוך.

פעם הבאה תהיה יותר ברור כי זה מה שאני הבנתי מההודעה המקורית שלך

וואו, קהל קשה. שוב: אין, אין, אין דבר כזה "מס הכנסה לחברות"! מס הכנסה הוא ליחידים בלבד. אין מדרגות למס חברות, התשלום הוא מהשקל הראשון. מס חברות לא היה 61%, אף אחד לא היה חולם לפתוח חברות בארץ לו זה היה המצב. מס החברות היה 36% בלבד, הוא ירד ל- 34% ומתוכנן להמשיך לרדת עד לרמה של 25% בשנת 2010. מס ההכנסה המקסימאלי היה כ- 50% ובתוספת עוד כ- 10% לביטוח לאומי ומס , הגענו ל- 60% מס מקסימלי מהכנסתו של אדם. שים לב: אדם ולא חברה. מדרגת מס ההכנסה הגבוהה הורדה כיום ל- 44%.

לא מזיק לדעת מהן העובדות לפני שמתחילים לדבר.

תספר את זה לידיעות אחרונות כי זה מה שהם כתבו, זה לא הגיע מהשמיים

למי מועילה הירידה במס החברות? לכל חברה שיש לה רווח. זה יועיל לתחנת מוניות רווחית יותר מאשר לתאגיד שמפסיד מיליארדים.

אתה מספר לי?

כמו שאמרתי למעלה אני מחפש סדרן לתחנת מוניות (8 שעות עבודה כולל הפסקה, 5 ימים בשבוע, בשישי 5 שעות, או מ 12 עד חצי שעה לפני כניסת שבת + מוצ"ש חצי שעה אחרי יציאת שבת עד 11 בלילה) חודשיים שכר מינימום ואחרי זה העלאה

ועבר חודש מאז שהתחלתי לחפש, ומצאתי? לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה גם לא תמצא, כי אנשים פשוט מעדיפים לשבת בבית ולקבל אבטלה מאשר לצאת לעבוד.

האשמים היחידים ברמת האבטלה הגבוהה הם האזרחים עצמם.

ואני חוזר ואומר שהרוב המוחלט של המובטלים הם מובטלים מרצון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...