עמיר פרץ ראש ממשלה - לאאאאאא!!! - עמוד 21 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמיר פרץ ראש ממשלה - לאאאאאא!!!

borg

Recommended Posts

אבל יוקר המחייה בגרמניה הוא פי 2 או 3 מאשר בישראל

איפה תמצאי בגרמניה ב 300$ דירה?

הדבר היחיד שזול בגרמניה זה בירה

איך זה שאני בחודשיים הסתדרתי עם פחות מ-500 יורו? ועוד אני קניתי שם בגדים ונעליים יקרות...

חוצמזה, אני מוצאת לך דירה שם ב-120 דולר בכיף... איך נראה לך לחברה שלי, בת 18 כולה, עם המשרה החלקית שלה יש כסף לדירה ולהכל?

אגב, הדברים היחידים שיקרים שם זה סיגריות, בגדים (אבל יש חנויות עודפים שיותר זולות מבארץ ודברים טובים), וודקה (שאר האלכוהול זול כמו חרא), ירקות (כי כולם מפחדים על פרות ותרנגולות משוגעות וכי בחורף צרייך לייבא כי קר) וחשמל. כל שאר הדברים זולים יותר מבארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 519
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני באמת לא מבין אך הגעת למסקנה החפוזה הזו

בקיצור - הוא אומר: "אם לא עבודה בהיי-טק ומשכורת של 20 אלף בחודש, שיזדיינו כולם - אני יושב בבית וחיי על חשבון המדינה".
כאשר אני אמרתי -
אם לא ידוע לך אז לידיעה כללית לרכוש היום השכלה גבוהה עולה לא מעט כסף ,ולמי שאין השכלה גבוהה קשה למצוא עבודה טובה שמכניסה גם כסף טוב , ואז לאדם במצב הנתון שתארתי יכול להיווצר חוסר רצון לעבוד ,כי אותו אדם צריך לעבוד לרוב בעבודה פיזית קשה וגם אז בקושי יגיע למשכורת נורמלית !

לא לזה התכוונתי ,אני מתאר מצב נתון ואתה קופץ וקובע למה לדעתך התכוונתי ,כאשר זה ביכלל לא הכוון שלי ,אני מתכוון לומר שיש בעיה גדולה וצריך לפתור אותה ,בטח שלא ע"י ישיבה בבית ,זה עוד לא עזר לאיש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אבל זה מה שאמרת בעצמך:

אם לא ידוע לך אז לידיעה כללית לרכוש היום השכלה גבוהה עולה לא מעט כסף ,ולמי שאין השכלה גבוהה קשה למצוא עבודה טובה שמכניסה גם כסף טוב , ואז לאדם במצב הנתון שתארתי יכול להיווצר חוסר רצון לעבוד,כי אותו אדם צריך לעבוד לרוב בעבודה פיזית קשה וגם אז בקושי יגיע למשכורת נורמלית !
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך מצע

הבטחות לחוד ומעשים לחוד

בתקציב הקודם שינוי הייתה זו שנלחמה וקיבלה משהו כמו 600 מליון בשביל הסטונדטים אז ניראה לי שהיא גם מתאימים לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...