עמיר פרץ ראש ממשלה - לאאאאאא!!! - עמוד 23 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמיר פרץ ראש ממשלה - לאאאאאא!!!

borg

Recommended Posts

בסוף הם יגיעו לפשרה מושחטת, הליכוד שוב ייבחר ולפרץ יתנו איזו בוחטה שמנה כדי שיפסיק להפריח דברים מהשפם שלו ואולי יתנו לו להיות נציב של איזו חברה גדולה ולא להפריע בתכנונים הפוליטיים של ביבייהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 519
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מה שמפחיד זה שהליכוד עלול להפסיד הפעם את הבחירות לעבודה.

הליכוד מושחט ונמצא על סף פירוק מה שמקשה על אנשים להצביע עבורם.

בנוסף באופן מסורתי אנשיי הפריפרייה מצביעים לליכוד והאליטה מצביעה עבודה.

הפעם גם אנשי הפריפרייה עלולים להצביע עבודה בגלל פרץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצביע ג'ורג בוש :xyxthumbs:

סתם למרות שאני גר בארה"ב וכבר יהיה לי זכות בחירה אני לא חושב שאני יציבע לאף אחד לא אוהב את הדמוקרטים או הריבבליקנס

אם הייתי בישראל הייתי מצביע לאיחוד לאומי או למפלגה של עוזי לאנדו (אם הליכוד יתפצל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להתפשר איפשהו באמצע? כי זה לא בסדר שאנשים יסבלו בגלל זה. יש לך מושג מה קורה בבתי החולים/בתי האבות האלו? :'(

לי יש מושג, ומה שצריך לעשות זה לעבור עובד עובד ולתת להם מכות כדי יתחילו לעבוד, או פשוט לפטר 80% מהם, כי מבחינת רוב עובדי המדינה, אם הם צריכים לבחור בין קפה וזקנה שמחכה 3 שעות בתור לקבל את דמי הביטוח הלאומי (או מה שזה לא יהייה), הם יבחרו בקפה, ואחר כך גם יריצו את הזקנה לבנק, לדואר, וקופת החולים, ושוב אליהם בגלל איזה אישור שהייה אפשר לפקסס. הם באים לעבודה, יודעים שלא יפטרו אותם, ופשוט משתדלים לעשות כמה שפחות, ואם במיקרה מפטרים מישהו כזה, נראה לכם שהוא\ היא ילכו לעבוד במקום פרטי שידרוש להיות קצת יותר זריז? במיוחד אחרי שהם גידלו תחת לתיפארת מדינת במישרד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיט, נשרף הפיוז ;D

זומן, בעיברית, או רוסית, או באנגלית, מה לעזאזל ניסית להגיד בהודעה האחרונה שלך???

פשוט מאוד התייחסתי להודעה שלפני שלא היתה קשורה כלל לת'רד וניסתי לקשר אותה באופן יצירתי (לא בטוח שהצלחתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצביע ג'ורג בוש :xyxthumbs:

אני איתך.

וברצינות - הרבה לא רוצים לעבוד הן מפני שברוב המקרים (שכיר) בישראל בשביל לחיות בכבוד צריך לעבוד קשה מאוד

והן בגלל העדפה לשבת לקבל דמי אבטלה (למרות שמחמירים כל שנה מחדש עם הדרישות).

שילוב שכזה שמשפיע אחד על השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל, למרות כל הסקרים המחמיאים, שמעון פרס, הלוזר הנצחי, נחל תבוסה נוספת לאחר שקיבל רק 39.9 אחוז מקולות חברי מפלגת העבודה.

באופן אישי, קיוויתי כי פרס ינצח בבחירות הפנימיות בעבודה, מכיוון שאז היה קל להביס אותו בבחירות הכלליות לכנסת. אבל, ממש לא הופתעתי לשמוע שפרס לא אכזב, וגם הפעם הוא הפסיד למרות הסקרים שניבאו לו ניצחון. מישהו הופתע?

תגובת פרס להפסד (צריך לקרוא במבטא של פרס): "זה לא נורא! ניצחון זה לא הדבר הכי חשוב בחיים. פעם מפסידים, ופעם - נו טוב, מפסידים".

מה דעתכם, יש סיכוי שעמיר פרץ יהיה ראש ממשלה? צריך להתחיל לארוז את המזוודות?

תסריט אפשרי הוא פילוג מפלגת העבודה ע"י פרס, כאשר אפשרות נוספת היא פילוג מפלגת הליכוד ע"י שרון. יש אפשרות ששרון ופרס יחברו למפלגת "מפץ גדול", אבל יתכן גם שיקומו ארבע מפלגות (או יותר) על שרידיהן של הליכוד והעבודה.

תגובות? ::)

מרצ!

בלעכס עמיר פרץ הזה אידיוט.

אני לא מאמין שהוא ניצח.

איכסה, איך פרס הפסיד? -_-"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מושג, ומה שצריך לעשות זה לעבור עובד עובד ולתת להם מכות כדי יתחילו לעבוד, או פשוט לפטר 80% מהם, כי מבחינת רוב עובדי המדינה, אם הם צריכים לבחור בין קפה וזקנה שמחכה 3 שעות בתור לקבל את דמי הביטוח הלאומי (או מה שזה לא יהייה), הם יבחרו בקפה, ואחר כך גם יריצו את הזקנה לבנק, לדואר, וקופת החולים, ושוב אליהם בגלל איזה אישור שהייה אפשר לפקסס. הם באים לעבודה, יודעים שלא יפטרו אותם, ופשוט משתדלים לעשות כמה שפחות, ואם במיקרה מפטרים מישהו כזה, נראה לכם שהוא\ היא ילכו לעבוד במקום פרטי שידרוש להיות קצת יותר זריז? במיוחד אחרי שהם גידלו תחת לתיפארת מדינת ישראל במישרד?

אז זהו, שדווקא קראתי 2 כתבות על בתי אבות ובתי חולים פסיכיאטריים פרטיים והמצב שם גרוע כפליים מאשר אחד ממשלי. סמרו לי השיערות... ככה נותנים לזקנים שבנו את המדינה הזאת "להזדקן בכבוד"? וכל חולי הנפש, גם לאו דווקא שלא ניתנים לשיקום? עם חולי הנפש זה בכלל סיפור. ברגע שבית חולים פסיכיאטרי מופרט, הוא הופך לבית עסק לכל דבר. מה זה אומר? שלא רק שהם ינסו להרוויח על גבו של החולה, אלא שגם הם ישאירו אותו שם עד קיץ הימים, גם אם אין כלל הצדקה להחזיקו שם. הם יגייסו את כל המומחים בעולם כדי להמציא אישורים שהוא דפוק לגמריי, גם אם זה לא נכון, כדי לענות אותו שם ולחלוב ממנו עוד כסף. אני אנסה למצוא את הכתבה.

*עריכה* בבשקה, מחנה ריכוז בשריון: http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/005/509.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*עריכה* בבשקה, מחנה ריכוז בשריון: http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/005/509.html

תודה גם לך בבושקה :)

בכל אופן, אני מציע להשבית את הפורום לאלתר עד שהאנשים ילמדו לאיית את המילה מושחת וכל ההטיות שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה לעשות שלא כולם מושלמים כמוך, יש פה גם דיסלקטים ואל תשכך את רמת החינוך הנהדר שלנו בו תמיד ניתן לתלות את האשמה על שגיות כתיב, תחביר ושאר ירקות. כן, אני דיסלקטית גאה. ;D

...אופס, הדפסתי מהר מדיי, החליק לי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...