תראו מה צה''ל עושה !#$ בתובה לקאסמים - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראו מה צה''ל עושה !#$ בתובה לקאסמים

ExploiT

Recommended Posts

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה יש פה לפרט ?

כן, הם כן מצליחים לזרוק אבנים (יותר בכיוון של סלעים..) למרחקים האלה.

ואם כבר הזכרת "ירידה", אז כן - גם ממש לא חסרים מקרים של חפצים מטורפים שהושלכו מגגות הבתים, ואני מדבר על מקררים, ספות, צינורות ברזל גדולים, ומה לא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משפט מהוראות בטיחות במטווחים, לא של הוראות פתיחה באש בשטח עוין. תתעדכן\תתעורר.

אם יש לך ספק אם האדם שמתקרב אליך בריצה הוא מחבל או סתם אחד שעושה ג'וגינג בלילה עם , אז תירה בו ואח"כ תעשה נוהל מעצר חשוד.

עדיף שתהרוג סתם "חף מפשע" מאשר שמאוחר יותר יתברר למפקדים שלך שמחבל מתאבד פוצץ אותך ואת כל החוליה שלך.

נכון, עצוב שחפים מפשע מתים, אבל מלחמות זה דבר עצוב.

אני לא כ"כ עצוב כאשר אני שומע שפלשתינים "חפים מפשע" נהרגו. מצד שני, אני גם לא פותח במצהלות שמחה.

צריך לשנו תחוקים כי אבן יכולה בכיף להרוג

אבן לראש במשקל של 3-5 קילו ממרחק של 30-60 מטר הורגת כמעט על בטוח

זה לא אבנים. מדובר בבלוקים וסלעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך ספק אם האדם שמתקרב אליך בריצה הוא מחבל או סתם אחד שעושה ג'וגינג בלילה עם , אז תירה בו ואח"כ תעשה נוהל מעצר חשוד.

עדיף שתהרוג סתם "חף מפשע" מאשר שמאוחר יותר יתברר למפקדים שלך שמחבל מתאבד פוצץ אותך ואת כל החוליה שלך.

אבל זה אתה אומר, לא ההוראות. ולכן אמרתי - תתעדכן\תתעורר. את ההוראות הרלוונטיות ב-99% מהמקרים פירטתי מוקדם יותר.

זה לא אבנים. מדובר בבלוקים וסלעים.

וכאמור, זה במקרה הטוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שהסיפורים שלו יהיו מנופחים מדי ולא מציאותיים מדי.

אתה אומר לי שאתה יכול לזרוק כדור ברזל במשקל של 5 קילוגרמים למרחק של 60 מטרים?

5 קילוגרמים של כדור ברזל?

באלוימפידה מגיעים לבערך 20 מטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה אתה אומר, לא ההוראות. ולכן אמרתי - תתעדכן\תתעורר. את ההוראות הרלוונטיות ב-99% מהמקרים פירטתי מוקדם יותר.

לא דיברתי על ההוראות. כשאתה נמצא בשטח, אז אתה צריך צריך לדאוג לבטחון שלך ושל החיילים שלך.

כפי שאמרתי, אם יש ספק, אז אין ספק. אלא אם כן אתה רוצה ללכת לבית של החייל שלך, ולהסביר לאימא שלו שהבן שלה מת מכיוון שלא היה אישור לפתוח באש על המחבל שפוצץ אותו, מכיוון שלא היה לו ולא ראו את חגורת הנפץ שהוא נשא מתחת לחולצה.

בניגוד ל-5 קילו של בטון? ::)

5 קילו של בטון זה יותר קל, מכיוון שיש בזה פחות ברזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...