תראו מה צה''ל עושה !#$ בתובה לקאסמים - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראו מה צה''ל עושה !#$ בתובה לקאסמים

ExploiT

Recommended Posts

אבל אני יודע מה מתרחש ואני יכול להגיד

שבתקשורת מתארים דברים בד"כ בצורה די מדוייקת...לפחות מבחינה כללית

מספקת שאדם יכול לגבש דעה אובייקטיבית.

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כאחד שבן דוד שלא לא מזמן גמר תשרות שלו

והיה בעזה וכול הלילה ושיחק איתם במי אוכל כדור לראש ראשון

אני יכול לומר לך שאיך שהוא תיאר תמקום זה נשמע כמו גינהום

בקושי יושנים הולכים מסטולים לגמרי

ככה זה הולך כול לילה : או שעושים פטרולים סביב הישובים (במקרה הטוב)

או שיוצאים לעצור מחבלים (חומת מגן) נכנסים לסמטות של עזה שבכול פינה יש מטען, בכול חלון יש חמוש, על כול גג יש צלף אם עברתה את זה אז אלוהים אוהב אותך אבל שאתה נכנס לבית אז מתחיל enter the matrix על הדלתות יש מטענים ואיפה שהוא בחדר חמושים שרק מחכים לראות איזה ראש עובר ליד החלון\דלת כדי להוסיף לו חורי איורור.

או שמה שקורה כמעט כול לילה:

לרדוף אחרי חוליית חמושים שיורה על ישובים

והבני זונות מתחבאים לך בשיחים

מציבים מטעני צד לכוחות שיבאו אחריהם

עושים אמבושים וקיצר כול דקה שאתה חיי שם זה מהאלוהים

להזכירהכם לא רק אנחנו יודעים להשתמש ברובים גם הם ובמקרה הזה הם יכולים להרוג אותך בכייף

קיצר בוא נגיד שרק בגלל זה אני 300 אחוז לא הולך לקרבי

תשכחו מהסרטים של matrix או סופרמן כולנו קולטי כדורים משהו משהו

אתה יכול למות שם בקלות

ובגלל הדברים האלה אולי אני נחשב ימני קיצוני אבל אני לא סובל תערבים האלה

ובאמת להכניס לשם חיליים כדאי לתפוס מבוקש זה מעשה שאחותי הקטנה בת 6 לא תחשוב על כזה טמטום.

כמו שאמר borg טרור מנצחים על ידי טרור

ולא על ידי פעולות של משחקים מטומטים וירי על שטח פתוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע. גם אני מעדיף לתקוף את המחבלים מרחוק מאשר לסכן את חיילי צה"ל.

עם זאת ישנם מקרים דוגמת מרואן ברגותי וחסן יוסף, בהם עדיף לעצור את המחבל כדי להוציא ממנו מידע (במסגרת סיכון מחושב כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עומד להתגייס בקרוב, ואני אישית מעדיף להיכנס למות בשביל המדינה ולא לחיות במדינה שהגיבה בטרור על טרור.

ומה לעשות במלחמה מתים חיילים, תמיד היה אפשר להפיל פצצת אטום על גרמנייה כי הם "כולם נאציים מזדי**ם", אבל זה היה השמדת עם גם כן.

לדעתי תקרא את "אנשי פאנפילוב" דחוף כדי להיכנס לפרופורציה... יש הבדל גדול מאוד בין לדבר על למות לבין למות.

אני משוכנע ב-100% שבסיטואציה בה אתה (בתור לוחם, לצורך העניין) תצטרך להיכנס לקן צרעות כזה בידיעה שיום לפני זה 5 אנשים נהרגו במקום דומה ממטען, כשחברה שלך אומרת לך לפני זה בטלפון כמה היא מתגעגעת אליך ואוהבת אותך, ותשמע את המפקדים מדברים על זה שעדיין לא קיבלו אישור להפציץ מרחוק, אבל אם יתקבל אישור המבצע יתבטל, אתה תתחנן לאישור כזה. אתה תתפלל שהאישור יגיע ולא תצטרך להיכנס. זה מאוד קל לדבר. לכתוב זה אולי אפילו יותר קל. ובזה אני מסכים ב-100% עם עמרי. אגב, אני בכלל לא הייתי לוחם. והצעתי לך לקרוא את הספר אנשי פאנפילוב כדי שאולי תצא מהשאננות שלך, אולי תבין שבסכנת אמת ההתנהגות שלך והמוסר שלך וסדר העדיפויות שלך משתנים פלאים. ואגב, עוד משהו שיכול אולי לעזור לך להבין דברים באופן יותר לוגי ופחות חווייתי היא פירמידת הצרכים של מאסלו (תחפש מאסלו בויקיפדיה ותמצא את זה). כשאדם נמצא בתוך פחד ומפחד לחייו, פתאום ערכים עליוניים כמו מוסר ומחשבות על הצרות בילדות של המסכן שיורה עליו נעלמים להם באורח פלא. (זאת לא המטרה המקורית בהיררכיה של מאסלו, אבל מדובר על אותו עיקרון).

בקיצור, באמת שאי אפשר להשוות מי שיש לו ניסיון בזה עם מי שאין לו. זה לא כמו . בסימולציות נהיגה אתה יכול פחות או יותר להרגיש את האוטו ואת ההתנהגות שלו על הכביש (אם הן אמינות). לעומת זאת, בכל משחק מלחמה שלא תמצא, אתה לא באמת יכול למות, אתה לא באמת שוכב בתור שיח יום וחצי ומשתין לתוך בקבוק, ואתה לא באמת סובל, אפילו אם אתה נפצע. אז תיכנס לפרופורציה וצא מהיהירות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו צה"ל אומר שאם הפלשתינים ימשיכו לשגר קסאמים מבית-חאנון, אז הם ידאגו לפנות את בית-חאנון מהתושבים שלה (מה הם יעשו, ישלחו חיילים שיפנו את התושבים מהבית?), ואז אחרי שבית-חאנון תהיה ריקה מתושבים, הם יירו פגזים על בתים ריקים במקום על שטח ריק (לפחות ככה הם יידעו שהם פוגעים במטרה).

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תקרא את "אנשי פאנפילוב" דחוף כדי להיכנס לפרופורציה... יש הבדל גדול מאוד בין לדבר על למות לבין למות.

אני משוכנע ב-100% שבסיטואציה בה אתה (בתור לוחם, לצורך העניין) תצטרך להיכנס לקן צרעות כזה בידיעה שיום לפני זה 5 אנשים נהרגו במקום דומה ממטען, כשחברה שלך אומרת לך לפני זה בטלפון כמה היא מתגעגעת אליך ואוהבת אותך, ותשמע את המפקדים מדברים על זה שעדיין לא קיבלו אישור להפציץ מרחוק, אבל אם יתקבל אישור המבצע יתבטל, אתה תתחנן לאישור כזה. אתה תתפלל שהאישור יגיע ולא תצטרך להיכנס.

ברור שאם אפשר להפציץ אני יהיה אסיר תודה אם אני יכול להשאר מאחור, איזה בן אדם לא יחשוב כך?

אבל אם להפציץ משמע- להפגיז שכונה שלמה (כמו שבורג למשל היה רוצה מאוד שיקרה כנראה) אז אולי לא, אולי בעצם עדיף להכניס אותי ואת חברים שלי פנימה ושאנחנו נסכן את החיים שלנו ולא נישאר חיים על חשבון חיים של כמה מאות אנשים אחרים שתמכו בטרור אפילו פחות מאיתנו והוא דפק להם את החיים אפילו יותר מלנו.

אם כך אפשר פשוט למחוק את כל הרצועה והעיקר שהחיילים ישארו מאחור וישארו בחיים לא? לא, במלחמה מסכנים אנשים בשביל לסיים אותה.

אני לא רוצה להיות אזרח במדינה תעשה דבר כזה, אני גם לא רוצה להיות אזרח במדינה אחרת, אז נשארה לי רק אפשרות אחת והיא להיכנס (אבל לצערי זה לא נתון לבחירתי).

ולא סימולטור לא משקף נהיגה..בכלל.

אבל זה לא אומר שמישהו שנהג 15 שנה על סיטרואן יודע יותר מילד בן 16 על מכוניות...כי הוא "מנוסה".

אבל זה לא קשור אז בו נעזוב את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאם אפשר להפציץ אני יהיה אסיר תודה אם אני יכול להשאר מאחור, איזה בן אדם לא יחשוב כך?

אבל אם להפציץ משמע- להפגיז שכונה שלמה (כמו שבורג למשל היה רוצה מאוד שיקרה כנראה) אז אולי לא, אולי בעצם עדיף להכניס אותי ואת חברים שלי פנימה ושאנחנו נסכן את החיים שלנו ולא נישאר חיים על חשבון חיים של כמה מאות אנשים אחרים שתמכו בטרור אפילו פחות מאיתנו והוא דפק להם את החיים אפילו יותר מלנו.

אם כך אפשר פשוט למחוק את כל הרצועה והעיקר שהחיילים ישארו מאחור וישארו בחיים לא? לא, במלחמה מסכנים אנשים בשביל לסיים אותה.

אני לא רוצה להיות אזרח במדינה תעשה דבר כזה, אני גם לא רוצה להיות אזרח במדינה אחרת, אז נשארה לי רק אפשרות אחת והיא להיכנס (אבל לצערי זה לא נתון לבחירתי).

אתה ממש מת לאקשן, אהה? :screwy:

במלחמה משתמשים בארטילריה, במל"טים וברובוטים כדי לא לסכן חיילים.

צריך לסכן חיילים רק בלית-ברירה במידה ואמצעים אחרים לא זמינים.

אם הדבר אפשרי, רצוי לנהל מלחמות רק עם טילים ורובוטים מבלי לסכן ולו חייל אחד (ארה"ב משקיעה מאות מליארדי דולרים בכיוון הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מת לאקשן הבן אדם כמו שאר הדפוקים מ ynet

הנה קבלו משהו "ילד בן 13 נהרג מירי של צה''ל "

הנה מה שקרה כוחות נכנסו לשכם לביצוע מעצר המון זועם התחיל לזרוק אליהם אבנים בקבוקים ומה לא פתאום מתקדם אליהם דמות לא מזוהה בריצה לכיון הכוחות מה הם יעשו ?

ירו בו (אחד פחות איזה יופי)

קיצר מה התגובות?

די לכיבוש

תסרבו פקודה

וכול החרא השמלאני הזה

רק רגע מה החיילים יכלו לעשות ?

לחכות שהוא יגיע אליהם ורק אחרי שהוא היה קרוב אליהם הם ידעו אם הוא חמוש או מחבל מתאבד?

השמלאנים לא קולטים שהם יושבים בבית כמו נכים וכול היום גולשים ב ynet ומחפשים לקטול תמדינה, חבל שלא היו שמים אותם בגנ'ין שם לעשות כמה פעולות אני רוצה לראות מה הם היו עושים

אני לא יודע אם אני מטורף, שונא ערבים וככה אבל אצלי זה נראה מאוד הגיוני לפתוח באש על דמות לא מזוהה שרצה אלי

ובכלל לפקק את כול עזה בתגובה לקאסמים ההיתי עושה את זה בלב שלם

חבל שאני לא ראש ממשלה, המצב היה נראה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש מת לאקשן, אהה? :screwy:

במלחמה משתמשים בארטילריה, במל"טים וברובוטים כדי לא לסכן חיילים.

צריך לסכן חיילים רק בלית-ברירה במידה ואמצעים אחרים לא זמינים.

אם הדבר אפשרי, רצוי לנהל מלחמות רק עם טילים ורובוטים מבלי לסכן ולו חייל אחד (ארה"ב משקיעה מאות מליארדי דולרים בכיוון הזה).

אתה ממש לא מבין מה שאני אני מנסה להסביר לך, אהה? :screwy:

ובים שיבואו וטילים שיכולים לבצע עבודה של חייל אני יהיה האחרון שיתגייס לצבא.

1-לא מת לאקשן הבן אדם כמו שאר הדפוקים מ ynet

2-הנה מה שקרה כוחות נכנסו לשכם לביצוע מעצר המון זועם התחיל לזרוק אליהם אבנים בקבוקים ומה לא פתאום מתקדם אליהם דמות לא מזוהה בריצה לכיון הכוחות מה הם יעשו ?

3-השמלאנים לא קולטים שהם יושבים בבית כמו נכים וכול היום גולשים ב ynet ומחפשים לקטול תמדינה,

4-אני לא יודע אם אני מטורף, שונא ערבים וככה אבל אצלי זה נראה מאוד הגיוני לפתוח באש על דמות לא מזוהה שרצה אלי

5-חבל שאני לא ראש ממשלה, המצב היה נראה אחרת.

1-לא, אני לא חבר שלך אז תשלוט על עצמך.

2- לא, אין לך מושג מה היה שם, כן, אתה מדבר שטויות בקילו.

וגם העובדה שנראה לך שהאפשרות היחידה שיש היא לירות ולהרוג מראה שיש לך המון הבנה בנושא אחרי שעות של סיריוס סאם במחשב.

3-ואתה משחק סיריאוס סאם.

4- אתה לא מטורף, רק תזכור שהמחבלים הם הדמויות שנראות כמו אנשים בערך, לא אלה עם הזנב והקנפיים שיורים כדורי אש מהפה.

5-ללא ספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה קצת מידע

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3149671,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3149859,00.html#n

http://www1.idf.il/DOVER/site/mainpage.asp?sl=HE&id=7&docid=46134.HE

ואני בטוח שהחיליים לא ירו כי היה בא להם לעשות מטווח

ועוד משהו אחי אתה צריך איזה עזרה מפסיכלוג שיגמול אותך מסאריוס סאם (זה חרא משחק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...