תראו מה צה''ל עושה !#$ בתובה לקאסמים - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראו מה צה''ל עושה !#$ בתובה לקאסמים

ExploiT

Recommended Posts

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני שעמתי סיפורים מדוד שלי וחברים שלו וזה נראה בדיוק כמו בלאק הוק דאון שהם נמצאים בלב שכונה עוינת ככה זה נראה ובגלל זה אני הולך עוד שנתיים להתרחק מקרבי וללכת למשהו יותר בטוח אבל עדיין אני חייב לנקום במחבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל האבנים בעזה זה הרוב אבני בטון \ אבני גיר

ויש להם משקל סגולי יותר נמוך משל פלדה אשר משמשת לזריקה באולמפידת ולכן יותר קשה לזרוק אותה

עכשיו אם אתה לא כזה בטוח אז מה אתה רוצה להגיד לי שהם במרחק 5 מטר מהם ?

ואם אתה כזה בטוח שזה לא פוגע \ אמיתי תעמוד 5 דקות בגנין עם מדים של צה''ל לבדך עם m4 אני רוצה לראות מה אתה עושה ואני חותך לעצמי תיד אם אתה לא פותח בירי לכול כיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שהבנים לא מגיעות, אני רק אומר שאבנים במשקל 5 קילו לא מגיעות ממרחק 60 מטרים.

בטלביזיה מראים רק אבנים בגודל כף יד או קצת יותר גדולות.

זה רק כדי להוכיח שחלקכם מספרים סיפורים באופן מאוד מאוד מוגזים (בעצם רק אחד ממכם). :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסיתי, אבל אני מאמין שזה אפשרי להעיף כמה קילוגרמים בודדים ל-50 מ' עם קלע..

אה, ובקשר לנושא המקורי של הת'רד - אני אישית די מרוצה מהתגובה של צה"ל לירי הקסאמים, עובדה - זה הרתיע את ארגוני הטרור. חיסולים, הפגזות והפצצות הם תגובה הולמת על הקסאמים שנורו לעבר שדרות. מה ציפיתם שיקרה? שצה"ל יחזור לעזה? שנזרוק עליהם פצצת אטום? בחייכם... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות, אבל זה בטח ידרוש מיומנות כלשהיא (אי אפשר פשוט להרים ולזרוק).

אולי הם יכולים לבנות קטפולטה כזאת שתזרוק אבנים ענקיות למרחק מגגות של בתים.

הם יכולים גם לזרוק פגרים או עץ בוער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסיתי, אבל אני מאמין שזה אפשרי להעיף כמה קילוגרמים בודדים ל-50 מ' עם קלע..

למקרה שאתה לא יודע מה זה, אז זה הדבר הזה שאתה שם בתוכו אבן, מסובב ומעיף... זה מאפשר לפתח אנרגיה קינטית עצומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות, אבל זה בטח ידרוש מיומנות כלשהיא (אי אפשר פשוט להרים ולזרוק).

אתה מוזמן בכל רגע נתון להפסיק להוכיח שמעולם לא היית שם.. :)

המיומנות שלהם מטורפת. ילדים בני 12 משחילים לך אבנים ממרחק של 100 מטר לתוך חרך ירי בגודל 20-30 ס"מ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...