תראו מה צה''ל עושה !#$ בתובה לקאסמים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראו מה צה''ל עושה !#$ בתובה לקאסמים

ExploiT

Recommended Posts

אם זה לא ברור לך, אני לא בדיוק קורא מחשבות.. ואני לא יכול לדעת מה כל בן אדם חושב אצלו במוח..

מה שאני יודע זה מה שאני רואה בתקשורת. ומה לעשות, זה מה שהגופים של השמאל בארץ אומרים (חברי הכנסת של השמאל, גופים מסויימים בתקשורת [לונדון את קשינבאום...], וכל מיני סופרים לייצנים שהתקשורת מביאה בשביל שיזרעו שינאה נגד ישראל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז בוא אני אגלה לך משהו - השמאל הוא שהמציא את החיסולים הממוקדים והוא זה שמקום המדינה עד שנת 77 נלחם בטרור באמצעים דומים למה שקורה היום. אם כבר אתה מתעקש להתייחס לכל מיני סופרים אז גם אני יכול להגיד לך שיש אנשי ציבור ימנים שהם בעד חיסול של מדינת והקמת מדינת הלכה. ההבדל בינינו הוא שאני לא חושב שכל הימנים חושבים כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר לי את זה? תמיד טענתי את זה אבל כל הזמן חלק מחברי הכנסת הימנים החליטו שזו השיטה ורק ככה נחסל את הטרור

ההבדל ביני לבינך הוא שאתה טוען שאי-אפשר לחסל את הטרור עם סיכולים ממוקדים אלא רק באמצעים פוליטיים, בעוד שאני אומר שאי-אפשר לחסל את הטרור רק עם חיסולים ממוקדים, אלא שיש להפעיל עוצמה צבאית עזה ובלתי נפסקת (ארטילריה כבדה ולא הכנסת חיילים לשטח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מה אכפת לי מי "המציא" את זה? מה שמעניין אותי זה מה שקורה בהווה.

ב. חיסולים ממוקדים הם חלק מגישה הומנית שלמה, שגרמה לאלפי חיילים הרוגים מהצד שלנו.

גרמה לאלפי חיילים הרוגים?!?! אתה מתכוון שהטרור גרם את זה והיה גורם את זה בלי השיטה הזו או כל שיטה פיזית אחרת. ואיזה פיתרון אתה מציע? ולהכניס אותם לתאי גזים כמו שהציע פה מישהו בפורום הוא לא פיתרון ריאלי או אנושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרמה לאלפי חיילים הרוגים?!?! אתה מתכוון שהטרור גרם את זה והיה גורם את זה בלי השיטה הזו או כל שיטה פיזית אחרת. ואיזה פיתרון אתה מציע? ולהכניס אותם לתאי גזים כמו שהציע פה מישהו בפורום הוא לא פיתרון ריאלי או אנושי.

אם היו נלחמים בטרור בצורה רצינית ולא רק באמצעות חיסולים ממוקדים, אז היו לנו הרבה פחות נפגעים.

איפה ראית שמישהו כאן הציע להכניס את הפלשתינים לתאי גזים? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרמה לאלפי חיילים הרוגים?!?! אתה מתכוון שהטרור גרם את זה והיה גורם את זה בלי השיטה הזו או כל שיטה פיזית אחרת.

לא יא מצחיק.

הייתי מנסה להסביר לך (כניסה רגלית לג'נין בחומת מגן וביצוע מעצרים ידניים, במקום פשוט לרסס את הבית עם מסוק קרב, למשל) אבל אתה במילא לא תצליח \ לא תרצה להבין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסיק מסקנות בעצמך וחבל. אני באתי כדי להקשיב אך אתה בתגובה מתבצר בעמדתך ויורד על כל מי שלא חושב כמוך. חבל.

ל-BORG - היה פה מישהו שאמר זאת אך נראה לי שזה נמחק. הנה קישור שם MoRtZkInG מצטט מישהו שאומר דברים כמעט דומים:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=70088.msg605412#msg605412

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה קישור שם MoRtZkInG מצטט מישהו שאומר דברים כמעט דומים:

אתה יודע שזה היה בציניות, כן?

*התכוונתי שמה שמור אמר היה בציניות

המצוטט באמת ניראה כמו ילד בן 8*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...