מבחן הסיבולת האולטימטיבי לכפולי הליבה,או סדרת הריאלטי של טום מתחילה בשנית - עמוד 12 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחן הסיבולת האולטימטיבי לכפולי הליבה,או סדרת הריאלטי של טום מתחילה בשנית

SOLIDUS SNAKE

Recommended Posts

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה היה הכינוי שהדביקו באתר של תום לפריקים של AMD?

chiptroopers?  אתם קבילים.

עומר - תודה, לא התעדכנתי בזה, אתה יכול להוריד את SSE3 מהרשימה של דברים שאפשר להוריד בשביל "להשוות" תנאים :-)

cyber - אילו השערות ושטויות זרקתי? לך תקרא את האתר של תום, הנפילות היו באשמת הציפסט ולא המעבד, לפי האתר עצמו...

ירח אפל - לא רשום באיזו שעה העידכון ללוח, אז אין לי מושג אם הנפילות האחרונות הן מלפני שהוחלף או אחרי, אם ידוע לך במדויק אנא שלח לי לינק לגבי זה.

ושוב פעם, אם תסתכלו בהודעה שלי, ציינתי שגם אני חושב שהמעבד הוא הבעייתי... (לאו דווקא כל הסידרה, ייתכן שהוא פשוט קיבל אחד לא טוב).

סמאלול - המטרה של המבחן היא גם ביצועים של המעבד (אחרת הם לא היו רושמים תוצאות), להגביל את הכח של אחת המערכות בגלל הזיכרון זה פשוט טיפשי.

וכן, נראה שהציפסט של נוידיה לא ממש מתאים לעבודה, ובינתיים לא יהיו לאנשים פתרונות ל- עם כרטיסים של נוידיה. מה שכן, אם אתה רוצה , אתה רוצה לשחק במשחקים, ואז אין ממש סיבה לקנות גם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cyber - אילו השערות ושטויות זרקתי? לך תקרא את האתר של תום, הנפילות היו באשמת הציפסט ולא המעבד, לפי האתר עצמו...

את זה אני כבר יודע, אבל אתה לא יכול לדעת אם זה באמת אשמת הצ'יפסט, או שאינטל סתם מתבכיינים, הנה גם עם לוח שלהם וצ'יפסט מתאים הם עדיין ממשיכים ליפול בכמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה אני כבר יודע, אבל אתה לא יכול לדעת אם זה באמת אשמת הצ'יפסט, או שאינטל סתם מתבכיינים, הנה גם עם לוח שלהם וצ'יפסט מתאים הם עדיין ממשיכים ליפול בכמות.

אינטל מתבכיינים? זה שכותב את הכתבה אמר שזה הלוחות אם.. מה הקשר לאינטל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמאלול - המטרה של המבחן היא גם ביצועים של המעבד (אחרת הם לא היו רושמים תוצאות), להגביל את הכח של אחת המערכות בגלל הזיכרון זה פשוט טיפשי.

וכן, נראה שהציפסט של נוידיה לא ממש מתאים לעבודה, ובינתיים לא יהיו לאנשים פתרונות ל-SLI עם כרטיסים של נוידיה. מה שכן, אם אתה רוצה SLI, אתה רוצה לשחק במשחקים, ואז אין ממש סיבה לקנות אינטל גם ככה.

אל תנסה לכתוב את הניק שלי בעברית, עדיף באנגלית (הוא פשוט מורכב מהשם שלי).

כמו שרשמתי כבר פעמיים - אי אפשר להפעיל DDR עם כפול ליבה של INTEL, אבל אם כן היה ניתן, זה היה עדיף, בעיקר מכיוון שהמטרה היא לבדוק איזה מעבד עדיף ולא איזה זיכרון עדיף, וככל שהתנאים יהיו זהים (למעט המעבדים עצמם), ההבדלים בין המעבדים יהיו ברורים יותר (לכן גם ניסו להשתמש ב NF4-SLI עבור 2 המעבדים).

ניסו מספר לוחות NFORCE4 עד שהתייאשו ועברו ל955

החליפו 5 לוחות עד עכשיו - הראשון של Gigabyte, השני של EPOX - לא עמד במתחים ונשרף אחרי 10 דקות, ו 3 של - השניים הראשונים לא הסכימו לקבל את המעבד כפול הליבות של .

עם הלוח הנוכחי (ה ASUS), ה קרס 3 פעמים ומאז הגבירו את מהירות סיבוב המאוורר של המעבד.

אגב, מישהו יכול להסביר למה אחרי 9 בערב (שעון גרמניה) עדיין יש להם אור מהשמש?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תנסה לכתוב את הניק שלי בעברית, עדיף באנגלית (הוא פשוט מורכב מהשם שלי).

כמו שרשמתי כבר פעמיים - אי אפשר להפעיל עם כפול ליבה של , אבל אם כן היה ניתן, זה היה עדיף, בעיקר מכיוון שהמטרה היא לבדוק איזה מעבד עדיף ולא איזה זיכרון עדיף, וככל שהתנאים יהיו זהים (למעט המעבדים עצמם), ההבדלים בין המעבדים יהיו ברורים יותר (לכן גם ניסו להשתמש ב NF4- עבור 2 המעבדים).

הזיכרון הוא חלק מן הכח של המעבד... באותה מידה כמו שהשאירו את המהירות באס אותו הדבר...

העובדה גם שלא משתמשים באותו ציפסט מסביר כי זה לא יכול להיות "תנאים" שווים ...

אתה לא יכול לבדוק מה החוזק של המעבד אם אתה מגביל אותו, הוא מיועד לעבוד עם הזיכרון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...