מבחן הסיבולת האולטימטיבי לכפולי הליבה,או סדרת הריאלטי של טום מתחילה בשנית - עמוד 11 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחן הסיבולת האולטימטיבי לכפולי הליבה,או סדרת הריאלטי של טום מתחילה בשנית

SOLIDUS SNAKE

Recommended Posts

5:0 במאה השעות הראשונות עד להתחלת המבחן מחדש

3:0 ב22 השעות הראשונות אחרי התחלת המבחן מחדש

בקיצור מי שרוצה מחשב שגם יחזיק מעמד אסור לו לקחת את המחשב כפול הליבה של אינטל

ועוד זה מעבד שנשלח על ידי ולא נקנה בחנות...

הרבה יותר גרוע, נחשפה כחברה שדוחפת לשוק מוצרים שפשוט לא עובדים, הפרשייה הזאת רק מתחילה, "טום חומרה" ימשיך לנסות כל דבר אפשרי כדי שהמערכת של תעבוד כמה שעות רצוף לפני שייאלץ לומר את המסקנה הבלתי נמנעת לכאורה - הפרסקוט הוא מעבד נפל וכפול הליבה מטיפוס פרסקוט הוא פשוט הונאה. זה עוד יכול להיגמר בביטול המוצר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא שאתה רואה את המעבד הזה בכל חנות, הם יודעים בדיוק את המגבלות של המעבד הזה וגם היצתרונות שלו.

אני אישית לא חושב שהוא יצא לשוק ויהיה זמין בצורה מסחרית רחבה, אין מעבד רציני עד המרום\יונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאתה רואה את המעבד הזה בכל חנות, הם יודעים בדיוק את המגבלות של המעבד הזה וגם היתרונות שלו.

אני אישית לא חושב שהוא יצא לשוק ויהיה זמין בצורה מסחרית רחבה, אין מעבד רציני עד המרום\יונה

אחרי המבחן הזה באמת מטומטם מי שיקנה את כפול הפרסקוטים. אני מסכים שאינטל יודעת בדיוק מה כפול הפרסקוטים שלה שווה.

אני הייתי רוצה לראות מבחן מאמץ דומה גם לכפול פרסקוטים ב 3 גיגה הרץ במארז נורמלי, ואותו דבר לפרסקוט רגיל ב 3.6 ג"ה, אני לא בטוח שהתוצאות יהיו שונות, בסקירות שונות במבחני מאמץ הם הראו היתנהגויות דומות, כל מעבדי הפרסקוט מהקצה העליון הם הונאה אחת גדולה במקרה הרע ובמקרה הטוב עונש למי שקונה אותם.

יש מעבד רציני, אתלון 64.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היו מריצים את המבחן הזה בישראל (ישראל הרבה יותר חמה מאירופה, והקיץ עוד לא התחיל...), האינטל היה מתרסק הרבה יותר פעמים (בהנחה שהטמפרטורה היא הגורם להתרסקויות), ויש לי ספק האם גם ה היה רץ בצורה חלקה כמו במבחן הזה.

זה לא שאתה רואה את המעבד הזה בכל חנות, הם יודעים בדיוק את המגבלות של המעבד הזה וגם היצתרונות שלו.

יתרונות - טוב בקידוד וידאו.

חסרונות - לא יציב (איתחול במהלך הקידוד ידפוק את הקידוד ובכך למעשה יבטל את היתרון היחיד הנראה ממבחן הזה).

חטיבת הניידים של INTEL עשתה עבודה הרבה יותר טובה מאשר חטיבת המעבדים השולחניים, ואני מאמין שחטיבת ה DESKTOP פשוט תיסגר ותוחלף בחטיבת הניידים, שתתכנן בנוסף גם מעבדים למחשבים שולחניים.

הרבה יותר גרוע, אינטל נחשפה כחברה שדוחפת לשוק מוצרים שפשוט לא עובדים, הפרשייה הזאת רק מתחילה, "טום חומרה" ימשיך לנסות כל דבר אפשרי כדי שהמערכת של אינטל תעבוד כמה שעות רצוף לפני שייאלץ לומר את המסקנה הבלתי נמנעת לכאורה - הפרסקוט הוא מעבד נפל וכפול הליבה מטיפוס פרסקוט הוא פשוט הונאה. זה עוד יכול להיגמר בביטול המוצר הזה.

הייתי רוצה לראות את המערכת של INTEL עם זיכרון DDR, בשביל השוואה יותר מדוייקת למעבדי ה , ומעבד אחר, כדי לשלול באגים במעבד.

עריכה: אם אני לא טועה, כפולי הליבות של INTEL תומכים רק ב DDR2 לא? - ערכות השבבים שתומכות בכפולי הליבות לא תומכות ב רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה יותר גרוע, נחשפה כחברה שדוחפת לשוק מוצרים שפשוט לא עובדים, הפרשייה הזאת רק מתחילה, "טום חומרה" ימשיך לנסות כל דבר אפשרי כדי שהמערכת של תעבוד כמה שעות רצוף לפני שייאלץ לומר את המסקנה הבלתי נמנעת לכאורה - הפרסקוט הוא מעבד נפל וכפול הליבה מטיפוס פרסקוט הוא פשוט הונאה. זה עוד יכול להיגמר בביטול המוצר הזה.

חחחחח.. מר דרמה. אתה יותר טוב במלודרמות והגזמות מעיתונות קיצונית.

אני מציע לכל רואי השחורות לאינטל לקרוא את העידכון באתר... האשמה נפלה על הציפסט של , לא על המעבד של .

הקטע המצחיק, שאני באמת הייתי בודק אם הבעייה היא במעבד, אבל אתם סתם זורקים שטויות באוויר וממציאים תאוריות וארמגדונים שונים לאינטל במקום.

הכי אהבתי, את ההצעה של אחד האנשים פה להגביל את הכוח של המערכת של אינטל בשביל "להשוות" אותה לזאת של .. למה לא ביקשת שיבטלו את הHT? הרי זה מוסיף עוד שני מעבדים וירטואלים... לדעתי אפשר גם להיפטר מSSE3, ואם אפשר, להאט את מהירות הבאס לזו של וגם את הקלוק לזו של ... בשביל תנאים "שווים" :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לכל רואי השחורות לאינטל לקרוא את העידכון באתר... האשמה נפלה על הציפסט של , לא על המעבד של .

הקטע המצחיק, שאני באמת הייתי בודק אם הבעייה היא במעבד, אבל אתם סתם זורקים שטויות באוויר וממציאים תאוריות וארמגדונים שונים לאינטל במקום.

הכי אהבתי, את ההצעה של אחד האנשים פה להגביל את הכוח של המערכת של אינטל בשביל "להשוות" אותה לזאת של .. למה לא ביקשת שיבטלו את הHT? הרי זה מוסיף עוד שני מעבדים וירטואלים... לדעתי אפשר גם להיפטר מSSE3, ואם אפשר, להאט את מהירות הבאס לזו של וגם את הקלוק לזו של ... בשביל תנאים "שווים" :kopfpatsch:

לAMD יש SSE 3,

ועכשיו המבחן הוא על לוח 955/945 הישר מהפס שלהם,שלא יתבכינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לכל רואי השחורות לאינטל לקרוא את העידכון באתר... האשמה נפלה על הציפסט של NVIDIA, לא על המעבד של אינטל.

אתה מדבר על ה60 שעות הראשונות

מאז הלוח הוחלף ללוח

והחילו מבחן חדש עם צ'יפסט של אינטל

ועדיין הוא קורס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר אמרתי בעבר

כנראה שיש בעיה עם הקירור סטוק, הוא פעל על 1.5K-2K סל"ד

מה שגרם למעבד להתחמם מעבר למה שהוא אמור

כרגע המאוורר על והטמפ' הרבה יותר נורמלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק עם אני לא יקום מחר בבוקר וימצא שהאינטל הספיק לקרוס עוד פעם פעמיים..

ואני מספק אם אני לא אקום מחר בבוקר ואגלה שהוא צלה את הסוקט או משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר אמרתי בעבר

כנראה שיש בעיה עם הקירור סטוק, הוא פעל על 1.5K-2K סל"ד

מה שגרם למעבד להתחמם מעבר למה שהוא אמור

כרגע המאוורר על והטמפ' הרבה יותר נורמלית

והוא עדיין קורס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב למהירות המאוורר של INTEL - בסביבות ה 4000RPM, והטמפרטורה של המעבד ירדה ל 70 מעלות. אותי מעניין לדעת האם החליפו את המאוורר, שעידכנו את ה או משהו דומה כדי להביא לשינוי הזה.

צריך לבחון את המערכת כאשר היא עובדת במקסימום, אך בתנאים שווים ככל האפשר. להוריד את המהירות של ה או לבטל את ה HT הן בכלל לא אפשרויות - מדובר ביתרונות שקיימים בכל המעבדים של וכל מי שיקנה מעבד כזה "יהנה" מהן, ולכן אסור לבטל את ה HT או להוריד את המהירות.

אני רשמתי שאולי כדאי להשוואת את המערכות כאשר שתיהן עובדות עם זיכרון DDR (אם הוא נותן ביצועים טובים ב , אין סיבה שלא יעשה את אותו דבר עבור ה INTEL, זה גם היה מבטל את הזיכרון כגורם אפשרי לקריסות), אבל אח"כ רשמתי שאני לא חושב שאפשר להפעיל מעבד כפול ליבות עם זיכרון , פשוט כי ערכות השבבים שכן תומכות ב לא תומכות בכפולי הליבה (תקנו אותי אם אני טועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא קרס מאז שהסל"ד עלה

שימו לב שזה מאוורר מקורי של , ואם הייתה בעיה במאוורר, עדיין אחראית.

אל תשכח גם שבלוח הקודם המערכת קרסה גם כאשר המעבד היה ב 70 מעלות.

אגב, אם לקריסה בלוח הקודם אחראי ה Chipset של nVidia, זה אומר שערכת השבבים הזו (NF4 SLI עבור P4) לא יציבה עבור מעבדים כפולי ליבה של , וזה אומר שאם זה לא יתוקן מי שיקנה מעבד כפול ליבה של לא יוכל להשתמש ב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...