מבחן הסיבולת האולטימטיבי לכפולי הליבה,או סדרת הריאלטי של טום מתחילה בשנית - עמוד 9 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחן הסיבולת האולטימטיבי לכפולי הליבה,או סדרת הריאלטי של טום מתחילה בשנית

SOLIDUS SNAKE

Recommended Posts

כשהמעבד של לא מסתדר עם קידודים אז הפנבוי טוען שזאת בעיה של תוכנה

כשהמעבד של אינטל קורס, לא יכול להיות שמדובר בבעית חומרה? (לא של המעבד)

יותר הגיוני שאינטל מוציאה מעבד שלא עומד בעומס וקורס?

תתפלא, אני מסכים, אין לי מושג מה גרם לקריסות של המערכת האינטלית, אני מחכה לסיכום של טום חומרה. כפי שכבר אמרתי, לא מבין למה מבחן המאמץ נערך על לוחות , זה היה צריך להיות על NF4 U מול 955 או 945.

בקשר לקידוד, אני אכן חושב שזה קשור יותר לתוכנה מאשר לחומרה. מעבדי הפרסקוט בפרוש מאותגרים (מילה יפה למפגרים) מבחינת צריכת חשמל/פליטת חום גם אם לא היו קורסים במבחן המאמץ הזה אפילו פעם אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אולי ככה הוא אמור להיות?

ואני לא מסכים איתך בקשר לקידוד....

עם תראה בנצים עם קידוד בנפדר התחרות צמודה מאוד...

זה העניין שקידוד תחת מוליטתסקינג כזה מאוד מאוד קשה לAMD.....לפחות הוא החזיק..

עדיף שיקודד לאט מאשר שימית לוחות אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שפיספס - ישנו עידכון בנוגע ל-Stress Test

http://www.tomshardware.com/cpu/20050603/index.html

משייכים את הקריסות של המערכת מבוססת אינטל, לערכת השבבים :

At this point, here is a brief note from the lab engineers. The actively cooled Northbridge of the GA-8N-SLI Royal becomes unusually hot, so in our opinion the chip set is probably the cause of the crashes. A BIOS update may provide the potential for improvement; the manufacturer promptly sent us one when we requested it. In conjunction with this update, the Intel system was restarted once again.

למערכת מבוססת לא היו קריסות, אך קרתה תופעה מוזרה בהרצת FarCry; לאחר 1,000 הרצות - המערכת פשוט סיימה את היישום על דעת עצמה :

What is interesting is the sequence of events in the case of the system: There was not a single crash in the same period. There has been a correction to the restart counter: many readers interpreted this as a system restart. In practice, the entry "1" stood for the start of the stress test. In order to eliminate misinterpretation, we reduced both counters by this value. Something peculiar happened with the 3D game Farcry though: after running the demo 1000 times, the system abandoned the benchmark on its own, as an analysis of the log file clearly showed.

לא כמו שטענו כמה כאן - המערכת מבוססת פעלה ב-DualChannel :

Several readers presumed that the system only ran in single-channel mode. That is not the case, however, as with newer boards the modules are inserted right next to each other. As a result, both systems run in dual channel mode.

בנוגע להפרש העצום בקידוד ה-DivX :

Another issue was the extremely slow Divx compression on the AMD system. Both AMD and work with the same software and the applications were started in the same order. The system itself determines what priority is assigned to each application. We do not use any software to influence the priorities of the individual applications during processing.

יש עוד כמה נקודות קטנות - אבל זה העיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן מוזר, יש מגמה חדשה במבחן החוזר (וזה לא נאמר בציניות)

פתאום האינטל לא נופל מהAMD בביצועים(ואפילו מוביל), דבר שלא מובן לי

מעניין גם מה הבעיה עם הקידוד (אולי הHT של הP4 בכל זאת עוזר פה)

לפחות הטמפ' נראות יותר הגיוניות עכשיו (הAMD הרבה יותר קר)

מעניין אם יהיו עוד קריסות של האינטל בקרוב (לפי הטמפ' זה קרוב מתמיד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד בודד מול מעבד בודד ה נחנק כשיש מולטיטסקינג כבד. האינטל לא. לכן יתכן וב 4 אפליקציות כבדות לאינטל קל בהרבה בגלל ה HT. מעניין מה יקרה אם ישימו למשל 6 אפליקציות. מעניין גם היה לבדוק בלי HT.

למה הביצועים של ה ירדו ממש לא ברור.

גם בהפרש הטמפרטורות הייתי מצפה להפרש גדול יותר לטובת ה .

טוב - נמשיך לצפות. לא הייתי רוצה להיות כרגע במקום החבר'ה של טום כשחברה של 30 מליארד דולר לשנה יושבת להם על הראש. ואני בטוח שהיא יושבת להם על הראש עם כל המשקל שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן מוזר, יש מגמה חדשה במבחן החוזר (וזה לא נאמר בציניות) פתאום האינטל לא נופל מהAMD בביצועים(ואפילו מוביל)

למיטב זכרוני זה די דומה למה שהיה קודם. אגב, ידוע תחת איזו מערכת הפעלה המבחן מבוצע, XP או x64?

שוב, מבחני ביצועים היו ויהיו לרוב, זה בעיקר מבחן מאמץ לחומרה.

הפרש הטמפרטורה הוא 10 מעלות, מכובד מאוד. תפעיל את האתלון 64 X2 ב 2 גיגה הרץ שזה מה שמקביל פחות או יותר לפרסקוט ב 3.2 גיגה הרץ ותקבל הפרש טמפרטורה ענק.

כעת צריך להמשיך את המבחן לפחות עוד 100 שעות, כמספר השעות שמערכת ה פעלה ללא קריסה.

ה  "AMD נחנק" - אני חושש שזה יותר ענין של מערכות הפעלה מאשר חומרה, הייתי רוצה לראות את כל מבחני ריבוי המשימות מתבצעים רק על x64 שהיא בבסיסה מערכת הפעלה לשרתים בניגוד ל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרש הטמפרטורה הוא 10 מעלות, מכובד מאוד. תפעיל את האתלון 64 X2 ב 2 גיגה הרץ שזה מה שמקביל פחות או יותר לפרסקוט ב 3.2 גיגה הרץ ותקבל הפרש טמפרטורה ענק.

איך הגעת ל 10 מעלות? ה עובד בסביבות ה 55 מעלות והאינטל - ב 90 מעלות. זה אומר שה INTEL חם יותר ב 35 מעלות (!) מאשר ה . בקצב הזה יקבלו את הלוח שלהם כגוש פלסטיק מותך...

מצד שני יכול להיות שהחיישן של הלוח מזייף, אבל לא יתכן שעד כדי כך - קודם המעבד של עבד בעומס ב 70 או 75 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...