מבחן הסיבולת האולטימטיבי לכפולי הליבה,או סדרת הריאלטי של טום מתחילה בשנית - עמוד 17 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחן הסיבולת האולטימטיבי לכפולי הליבה,או סדרת הריאלטי של טום מתחילה בשנית

SOLIDUS SNAKE

Recommended Posts

נראה לי שה Farcry נפל ב , ולכן ה הצליח לעקוף את ה INTEL בקידוד הדיסק ל MP3 וב DIVX

Lame Encoder

Encoded CDs on Intel System: 68 CDs

Encoded CDs on System: 82 CDs

WinRAR File Compression

Packed RAR archives on Intel System: 427 Archives

Packed RAR archives on System: 564 Archives

Farcry Timedemo

Current Frame Rate on System: 35 FPS at 328 runs

Current Frame Rate on AMD System: 15 FPS at 288 runs

DivX

Encoded Time on System: 10 Minutes

Encoded Time on AMD System: 50 minutes

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אינטל לא מוביל במשחקים,יש לו פחות פעמים.

וזה באמת מולטיטסקינג רציני,עם 4 משימות כאלה אין מקום אפילו לכתבן,עם היו סוגרים למשל את הקידוד ואת הRAR אז הAMD היה מראה מה הוא שווה.

האינטל עשה 327 ריצות לעומת 288 ריצות משחקים של .

ה קודד יותר מהאינטל וגם יותר CD מהאינטל אבל כרגע במחיר של 15 FPS  :P.

מה לעזאזל קורה פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתונים של Farcry לא משקפים כלום - FPS הוא נתון רגעי בלבד, והרי ידוע לכולם שיש טקסטורות שבהם ה FPS הרבה יותר גדול מאשר במקומות אחרים.

את הנתון המדויק לוקחים בסוף הבדיקה - יש קובץ LOG שבו רשום מה ה FPS הממוצע לכל ההרצות, וזה הנתון שבו יש להשתמש.

בנוסף, רשמתי כבר שלדעתי ה Farcry נפל ב , וזה אולי מסביר את מספר ההרצות הנמוך שלו לעומת ה INTEL.

בבדיקה הקודמת, הראו לפי ה LOG שה מריץ את Farcry יותר טוב מאשר ה INTEL (בלי SLI ב התקבלו תוצאות יותר טובומ מאשר ב עם SLI).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לבדוק בכל רגע נתון מה הביצועים של כל מערכת ולהשוות רק חלק אחד של הבדיקה

ניתן לראות בעמוד הזה

http://www.tomshardware.com/stresstest/load.html

שחלוקת העומס נעשת בצורה דינאמית ולכן לא ניתן לקבוע מנצח בתחום יחיד אלא רק בשיקול כל התחומים יחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האינטל עשה 327 ריצות לעומת 288 ריצות משחקים של .

ה קודד יותר מהאינטל וגם יותר CD מהאינטל אבל כרגע במחיר של 15 FPS :P.

מה לעזאזל קורה פה?

עם היית מסתכל על הלוג של ניצול המעבד,הAMD נתן 100% בפאר קרי....כנראה זה מה שהמעיס עליו,עם הוא קרס אז הAMD מהיר יותר בהכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שביטלו לאיטנל את הHT הAMD מקודד יותר מהר ממה שהוא קודד כשהHT של אינטל פעל ? (אבל מריץ FC יותר לאט)

אוקי זה כבר ממש מוזר, לזה באמת שאין לי שום הסבר .

נראה לי שמתעלמים מההודעות שלי בדיון הזה...

כתבתי שכנראה ה Farcry נפל ולכן המעבד היה יותר פנוי לעבוד על שלושת היישומים האחרים. כהוכחה צירפתי את התמונה שמראה שה לא מריץ את המשחק. בינתיים התקלה הזו כבר תוקנה (המשחק הופעל שוב), ואני מאמין שעוד מעט נראה את ה חוזר לשלוט לפחות בקידוד ה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה של הבדיקה הנוכחית היא כבר לא Stress Test אלא לבדוק מה מקור הבעיה בחלוקת העומסים במעבד ה - האם מדובר בבעיה במעבד או במתזמן המשימות של Windows, כיוון שלא ייתכן שהמעבד של כל-כך גרוע בקידוד DivX. לכן כיבו את ה HT של INTEL כדי לעשות את הבדיקה בצורה שווה יותר - 2 מעבדים/ליבות של מול 2 מעבדים/ליבות של ולא מול 4 לוגיים (דבר שעוזר מאד בריבוי משימות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שזה לא יחשב כהקפצה.

פורסם עידכון שביעי, והדבר הכי מעניין בו הוא:

. Intel sent a technician to the THG lab in the afternoon to get detailed information about the motherboard problems we experienced a week ago. After a few test runs, the cause of the failures was found: The boards simply do not work with every memory, which allowed Intel to at least partially reproduce the events. Especially some of our modules - some of which are review samples -do not work with Intel's D955X motherboard.

INTEL שלחו טכנאי למעבדה כדי למצוא את הסיבה לנפילות!!! מסתבר שהלוח של INTEL לא עובד עם כל סוגי ה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורסם עידכון שביעי, והדבר הכי מעניין בו הוא:INTEL שלחו טכנאי למעבדה כדי למצוא את הסיבה לנפילות!!! מסתבר שהלוח של INTEL לא עובד עם כל סוגי ה .

זה נכון תמיד לגבי לוחות אינטל

הלוחות של תמיד יותר "רגישים" לסוגי זכרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורסם עידכון שביעי, והדבר הכי מעניין בו הוא:INTEL שלחו טכנאי למעבדה כדי למצוא את הסיבה לנפילות!!! מסתבר שהלוח של INTEL לא עובד עם כל סוגי ה .

אם אני קונה את הכפול שלהם

אינטל ישלחו טכנאי גם אלי הבייתה לתקן את הבעיות?

או שזה רק כי חצי עולם צופה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הביג דיל? תלך ל KSP, ותבקש והם יגידו לך שהתאימות ללוח האם על אחריותך. ממש לא דבר חדש. בהתחשב שהציפסט חדש, גם התאימות יחסית מוגבלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...