מבחן הסיבולת האולטימטיבי לכפולי הליבה,או סדרת הריאלטי של טום מתחילה בשנית - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחן הסיבולת האולטימטיבי לכפולי הליבה,או סדרת הריאלטי של טום מתחילה בשנית

SOLIDUS SNAKE

Recommended Posts

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן כן, 4 - 0 לאינטל (4 ריסטים)

AMD

Computer is online since 92 h and 29 min

Reboots: 0

INTEL

Computer is online since 6 h and 48 min

Reboots: 4

לא יאומן, הAMD הזה הוא סלע, לא מפסיק לעבוד  :yelclap:

עריכה: גם יש הפרש בטמפ', 10 מעלות

של זה - הכי נמוך - 50, הכי גבוהה - 59, ממוצע - 58

של - הכי נמוך - -55 (?), הכי גבוהה - 76, ממוצע - -19 (?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ה INTEL מתרסק והמון, אבל מפריע לי יותר שלא מפעילים אותו מחדש מייד. לפי הגרף הוא כבר לא עובד לפחות 6 שעות. כמובן בגלל שהוא לא עובד (או שסדרת התוכנות לא רצות) גם תוכנת הניטור לא רצה ומכאן שהגרפים לא מעודכנים... אצל הגרפים תמיד מעודכנים.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לשים לב לא רק להבדלי המעבדים אלא גם להבדלים ביצרניות הלוחות - הלוח של הואמתוצרת של Gigabyte ואילו הלוח של אינטל (שהוחלף) היה גם Gigabyte והוחלף ב עכשיו. אם גם זה יחולף אז כנראה שיש בעיה בכל לוחות ה NF4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האינטל נפל שוב... הפעם כתוב:

Computer is online since 0 h and 16 min

Reboots: 4 (Installing)

אני חושב שזה כבר הלוח השלישי שבו משתמשים - הראשון היה של Gigabyte, השני - לא יודע, אבל היה לו מפזר חום אדום על הגשר הצפוני, ועכשיו השלישי - של . אותי מעניין לדעת מה בדיוק מקור הבעיה - האם יש בעיה בערכת השבבים של ה NF4 לאינטל? האם הלוח לא מצליח להתמודד עם המעבד (מבחינת חום, צריכת חשמל וכד')? או שמה יש בעיה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לשים לב לא רק להבדלי המעבדים אלא גם להבדלים ביצרניות הלוחות - הלוח של הואמתוצרת של Gigabyte ואילו הלוח של אינטל (שהוחלף) היה גם Gigabyte והוחלף ב עכשיו. אם גם זה יחולף אז כנראה שיש בעיה בכל לוחות ה NF4

או לחילופין בעיה חמורה עם המעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או לחילופין בעיה חמורה עם המעבד

אולי המעבד המיס את הלוח... ;D

אגב, מישהו חשב על האפשרות שיש בכלל בעיה עם DDR2? אני מתכוון בתור תקן בכלל - אולי הוא לא מסוגל לעמוד בעומסים כמו ה הרגיל (סיכוי קלוש, אבל בכל זאת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הדברים המעניינים שamd מנצחת את אינטל בכל התוכנות אבל! בקידוד אפילו שהוא נפל 4 פעמים תראו איזה ניצחון אני ממש מוריד את הכובע לאינטל

http://www.tomshardware.com/stresstest/charts.html

פי 10! מדהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הדברים המעניינים שamd מנצחת את אינטל בכל התוכנות אבל! בקידוד אפילו שהוא נפל 4 פעמים תראו איזה ניצחון אני ממש מוריד את הכובע לאינטל

פי 10! מדהים

אתה קופץ למסקנות לא נכונות, זה מן הסתם ענין של תוכנה ולא של חומרה (קשור למתן סדר עדיפות ליישומים השונים).

למרות שההיתרסקויות של משעשעות צריך לחכות לסיכום המבחן של "טום חומרה" כדי לקבל מידע מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פי 10! מדהים

המבחן פה אמור לבחון עמידת מעבד לאורך זמן בעומס עבודה

ולא את הביצועים של התוכנות השונות

משתמש בייתי ממוצע לא מפעיל 4 תוכנות כבדות יחד (לפחות לא שאני נתקלתי בזה)

וחוץ מזה הוא נפל כבר 5 פעמים עלה 4 (עכשיו שוב בתיקונים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק, הרכיבו אותו, רציתי לראות את זה  :-X

עריכה: הוא רץ אבל עם כרטיס מסך אחד

עריכה2: שמתי לב שהטבלאות לא מתעדכנות הרבה זמן, כנראה הם מחכים שהמחשב של אינטל יעלה ואז זה מסביר איך שכשהמחשב של אינטל בשיפוצים המחשב של לא מצליח להשיג אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...