יצא לשוק כרטיס ה-CAPTURE\DVR הראשון שמשתמש ב-פורמט HIGH DEFINITION - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצא לשוק כרטיס ה-CAPTURE\DVR הראשון שמשתמש ב-פורמט HIGH DEFINITION

asta

Recommended Posts

עד כה כל כרטיסי ה- DVR שהתיימרו לתמוך ב- H.264 עשו זאת בתוכנה (כלומר העומס של דחיסת הוידיאו נפל על המעבד הראשי ).

לאחרונה יצא לשוק כרטיס שעושה זאת בחומרה ,כלומר לכרטיס עצמו יש מעבדעצמאי יעודי משלו שעושה זאת בעצמו , כך שלא מוטל עומס משמעותי על המעבד הראשי וניתן לעשות במחשב שימוש נוסף להרצת יישומים כבדים מבלי שהם יבואו על חשבון התפקוד האופטימאלי של מערכת ה-dvr (כמובן בתנאי שמקציבים לצורך איחסון קבצי הוידיאו דיסק קשיח ניפרד ).

יתרון נוסף הוא שבזכות הדחיסה החומרתית לפורמט h.264 נוצרים קבצים קטנים בהרבה ,כך שיש פחות עומס כתיבה על הדיסק הקשיח ,

נדרש פחות נפח אכסון וכתוצאה מכך פחות שחיקה של הדיסק הקשיח.

http://securitybestbuy.com/store/index.php?main_page=index&cPath=57_59

האם לדעתכם הכרטיס הזה מצדיק את מחירו ? (420 דולר לכרטיס תומך ב-4 מצלמות ) ?

האם ידוע כאן למישהו אם הכרטיס הזה מיובא לארץ ?

אם לא אז האם האתר הזה מוכר לכם כאמין (עד כמה שהבנתי הוא שולח לארץ )?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה שקשורה לנושא...

קניתי השבוע כרטיס מסך ATI HD4850 של שאמור לתמוך ב- x.264 ובכל להוריד את העומס מהמעבד.

האם התקנת הדיסק (שהגיע עם הכרטיס) וכל התוכנות שבו תגרום להורדת העומס באופן אוטומטי כאשר אני מפעיל קובץ x264? או שאני צריך לבצע הגדרות מסויימות בכרטיס המסך על-מנת שאוכל להינות מפיצ'ר זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה שקשורה לנושא...

קניתי השבוע כרטיס מסך ATI HD4850 של שאמור לתמוך ב- x.264 ובכל להוריד את העומס מהמעבד.

האם התקנת הדיסק (שהגיע עם הכרטיס) וכל התוכנות שבו תגרום להורדת העומס באופן אוטומטי כאשר אני מפעיל קובץ x264? או שאני צריך לבצע הגדרות מסויימות בכרטיס המסך על-מנת שאוכל להינות מפיצ'ר זה?

לא קשור לנושא .

אני מדבר על דחיסת וידיאו ל-h.264 ואילו אתה מדבר על פריסה .

מישהו כאן מוכן להתייחס לשאלותיי בבקשה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודאי שמעת על חברת Pinnacle המשווקת פתרונות משולבים (או בנפרד) של תוכנה וחומרה לכל מה שנוגע לעיבוד מדיה דיגיטלית.

לחברה יש מוניטין טובים והכרתי לפי כשנה וחצי חבר מהעבודה שקנה את אחד הפתרונות הנ"ל כדי לאחסן את כל הסרטים שצבר במהלך השנים

ואת צילומי הווידיאו של נכדיו ואם לא ניחשת, אזי הוא פרש לגמלאות לא מכבר וזה התחביב הראשי שלו.

בכל אופן השתמש בקישור הבא

http://www.pinnaclesys.com/PublicSite/us/Products/Consumer+Products/Home+Video/Studio+Family/Studio+MovieBox+Plus+version+11.htm

המציע פתרונות שונים, ניתן כמובן ליצור קשר עם החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לנושא .

אני מדבר על דחיסת וידיאו ל-h.264 ואילו אתה מדבר על פריסה .

מישהו כאן מוכן להתייחס לשאלותיי בבקשה ?

או.קיי, אבל בתור אחד שמבין אתה יכול לענות לי בקצרה על השאלה בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודאי שמעת על חברת Pinnacle המשווקת פתרונות משולבים (או בנפרד) של תוכנה וחומרה לכל מה שנוגע לעיבוד מדיה דיגיטלית.

לחברה יש מוניטין טובים והכרתי לפי כשנה וחצי חבר מהעבודה שקנה את אחד הפתרונות הנ"ל כדי לאחסן את כל הסרטים שצבר במהלך השנים

ואת צילומי הווידיאו של נכדיו ואם לא ניחשת, אזי הוא פרש לגמלאות לא מכבר וזה התחביב הראשי שלו.

בכל אופן השתמש בקישור הבא

http://www.pinnaclesys.com/PublicSite/us/Products/Consumer+Products/Home+Video/Studio+Family/Studio+MovieBox+Plus+version+11.htm

המציע פתרונות שונים, ניתן כמובן ליצור קשר עם החברה.

תודה אבל אתה מדבר על כרטיס לכידה ואילו אני מדבר על כרטיס DVR שמשתמשים בו ליצירת מערכות של במעגל סגור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה שקשורה לנושא...

קניתי השבוע כרטיס מסך ATI HD4850 של SAPPHIRE שאמור לתמוך ב- x.264 ובכל להוריד את העומס מהמעבד.

נידמה לי שכדאי להנות באופן מלא מיכולת הפריסה החומרתית שיש בכרטיסי ati יש צורך בנגן מתקדם שיודע לנצל זאת היטב , כמו הגירסא האחרונה של power dvd.

[br]פורסם בתאריך: 18.07.2008 בשעה 22:53:07

חוזר על שאלתי:

עד כה כל כרטיסי ה- DVR שהתיימרו לתמוך ב- H.264 עשו זאת בתוכנה (כלומר העומס של דחיסת הוידיאו נפל על המעבד הראשי ).

לאחרונה יצא לשוק כרטיס שעושה זאת בחומרה ,כלומר לכרטיס עצמו יש מעבד DSP יעודי שעושה זאת בעצמו , כך שלא מוטל עומס משמעותי על המעבד הראשי וניתן לעשות במחשב שימוש נוסף להרצת יישומים כבדים מבלי שהם יבואו על חשבון התפקוד האופטימאלי של מערכת ה-dvr (כמובן בתנאי שמקציבים לצורך איחסון קבצי הוידיאו דיסק קשיח ניפרד ).

יתרון נוסף הוא שבזכות הדחיסה החומרתית לפורמט h.264 נוצרים קבצים קטנים בהרבה ,כך שיש פחות עומס כתיבה על הדיסק הקשיח ,

נדרש פחות נפח אכסון וכתוצאה מכך פחות שחיקה של הדיסק הקשיח.

http://securitybestbuy.com/store/index.php?main_page=index&cPath=57_59

האם לדעתכם הכרטיס הזה מצדיק את מחירו ? (420 דולר לכרטיס תומך ב-4 מצלמות ) ?

האם ידוע כאן למישהו אם הכרטיס הזה מיובא לארץ ?

אם לא אז האם האתר הזה מוכר לכם כאמין (עד כמה שהבנתי הוא שולח לארץ )?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי שלא הבנתם את השאלה . ולכן עד כה לא קיבלתי תגובות ענייניות .

אני אתן דוגמא שתבהיר את העניינים:

יש כרטיסי פקס מודם ב-50 ש"ח שלמעשה משמשים בעיקר כמתווך פיזי בין המחשב קו הטלפון ובתכלס מי שעושה את העבודה זה תוכנה שרצה על המעבד הראשי .

לעומת זאת יש כרטיסי פקס מודם ב-300 ש"ח (בעיקר החיצוניים שבהם ) כמו של( u.s.r (us robotics שיש להם מעבד עצמאי על גבי המודם עצמו והוא זה שעושה את העבודה מבלי להטיל עומס על המעבד הראשי .

אופן העבודה של כרטיס dvr הוא בעצם קבלת אותות וידיאו אנלוגיים ,המרתם לאותות דיגיטליים ודחיסתם לפורמט מסויים .

הדחיסה יכולה להיות תוכנתית בעיקר ולהתבצע באמצעות המעבד הראשי ,או לחילופין באמצעות מעבד יעודי עצמאי על כרטיס ה-dvr עצמו .

מטבע הדברים כרטיס dvr מהסוג השני יעלה הרבה יותר ,אולם לא יטיל עומס משמעותי על המעבד הראשי ויאפשר לעשות בו שימוש למטרות נוספות , כך שבסופו של דבר ,עדיף להשקיע בכרטיס dvr חומרתי שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

"קניתי השבוע כרטיס מסך ATI HD4850 של שאמור לתמוך ב- x.264 ובכל להוריד את העומס מהמעבד." - מאיפה הסקת שהוא אמור ?

----

"אני אתן דוגמא שתבהיר את העניינים:

יש כרטיסי פקס מודם ב-50 ש"ח שלמעשה משמשים בעיקר כמתווך פיזי בין המחשב קו הטלפון ובתכלס מי שעושה את העבודה זה תוכנה שרצה על המעבד הראשי .

לעומת זאת יש כרטיסי פקס מודם ב-300 ש"ח (בעיקר החיצוניים שבהם ) כמו של( u.s.r (us robotics שיש להם מעבד עצמאי על גבי המודם עצמו והוא זה שעושה את העבודה מבלי להטיל עומס על המעבד הראשי .

אופן העבודה של כרטיס dvr הוא בעצם קבלת אותות וידיאו אנלוגיים ,המרתם לאותות דיגיטליים ודחיסתם לפורמט מסויים .

הדחיסה יכולה להיות תוכנתית בעיקר ולהתבצע באמצעות המעבד הראשי ,או לחילופין באמצעות מעבד יעודי עצמאי על כרטיס ה-dvr עצמו .

מטבע הדברים כרטיס dvr מהסוג השני יעלה הרבה יותר ,אולם לא יטיל עומס משמעותי על המעבד הראשי ויאפשר לעשות בו שימוש למטרות נוספות , כך שבסופו של דבר ,עדיף להשקיע בכרטיס dvr חומרתי שכזה."

אם זה עולה 400$ עדיף פשוט להשקיע במעבד יותר נורמלי שיכול לעמוד בעומס הזה ולעשות עוד משהו (למשל Q9450, בהנחה שהתוכנה תומכת בזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רצוי לבדוק את איכות ההקלטה לפני הקניה.

לא יודע מה הצרכים שלך בדיוק אבל יכול להיות שבשימוש בכל כניסות הטלויזיה איכות התמונה והתנועה תהיה זוועתית.

לפי הפירוט באתר הוא מאפשר 100 פריימים לשניה אך לא מצויין באילו רזולוציות.

בהנחה ומדובר ברזולוציה הנמוכה המצויינת שהכרטיס מאפשר, הקלטה באיכות סבירה ברזולוציה של 352x288 (איכות -VCD) כנראה תוריד את המספר בפקטור של 4.

משמע - אם אתה משתמש ב-4 מצלמות ,איכות התמונה תהיה 6 פריימים לשניה פר מצלמה.

אם תרצה ללכת על איכות מלאה של כבר יהיה מדובר על 2 פריימים לשניה.

לא ממליץ להשתמש בפחות מ-8 פריימים לשניה פר כאשר הסביר הוא 12 (כמובן שהאידיאלי הוא 24 פריימים לשניה פר מצלמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רצוי לבדוק את איכות ההקלטה לפני הקניה.

לא יודע מה הצרכים שלך בדיוק אבל יכול להיות שבשימוש בכל כניסות הטלויזיה איכות התמונה והתנועה תהיה זוועתית.

לפי הפירוט באתר הוא מאפשר 100 פריימים לשניה אך לא מצויין באילו רזולוציות.

בהנחה ומדובר ברזולוציה הנמוכה המצויינת שהכרטיס מאפשר, הקלטה באיכות סבירה ברזולוציה של 352x288 (איכות -VCD) כנראה תוריד את המספר בפקטור של 4.

משמע - אם אתה משתמש ב-4 מצלמות ,איכות התמונה תהיה 6 פריימים לשניה פר מצלמה.

אם תרצה ללכת על איכות מלאה של כבר יהיה מדובר על 2 פריימים לשניה.

לא ממליץ להשתמש בפחות מ-8 פריימים לשניה פר כאשר הסביר הוא 12 (כמובן שהאידיאלי הוא 24 פריימים לשניה פר מצלמה).

כוונתך לא ברורה , אם מחלקים את ה-FPS הכולל למספר המצלמות בפועל מקבלים 25 (100 לחלק ל-4 ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובות חברה ?

לא קשור לנושא , אבל אם אתם מבינים בלוחות אם או בכרטיסי dvr או במודמים סלולאריים אודה לכם מאוד אם תגיבו בפוסטים הבאים שלי :

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=348767.msg3014522#msg3014522

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=349034.msg3016672#msg3016672

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

25 פריימים ברזולוציה הנמוכה ,נכון.

אבל זו רזולוציה של פלאפון סלולרי מהדור הלפני קודם, לא תוכל לזהות תנועה בוודאות.

אתה זקוק לפחות לרזולוצית טלויזיה.

שמע מתוך כל מה שקראתי , אני מבין שהיות ומדובר בכרטיס העובד בחומרה אז ה-FPS הינו קבוע גם לרזולוצייה הניתמכת הגבוהה ביותר שהיא

רזולוציית שהיא - 704x576 .

שים לב שכל שאר כרטיסי ה-DVR בשוק ,כולל הטובים שבהם כמו GEO-VISION מאפשרים לכול היותר רזולוצייה של VGA כלומר 640X480 , שהינה לכול הדעות

רזולוצייה נחותה משמעותית .

אגב ב- GEO-VISION (ואני מניח שגם בשאר הכרטיסים המבוססים על דחיסה בתוכנה ) ,ה-FPS המקסימאלי מיתייחס לעבודה ברזולוצייה הנמוכה ביותר -352x240 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...