מודם סלולארי זול שמתחבר לשקע USB ומאפשר לגלוש באינטרנט באמצעות מחשב נייד - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודם סלולארי זול שמתחבר לשקע USB ומאפשר לגלוש באינטרנט באמצעות מחשב נייד

asta

Recommended Posts

מודם סלולארי זול שמתחבר לשקע USB ומאפשר לגלוש באינטרנט באמצעות מחשב נייד

אנא כנסו ללינק הבא :

http://www.usbid.co.il/product744.aspx

לא ברור לי ,האם צריך לרכוש sim של ORANGE \ CELCOM ?

האם יש צורך להתחייב למסלול ב ORANGE \ CELCOM - או שניתן להשתמש ב-כרטיסי

Pre-paid ? (נכון זה יקר רצח , אולם השימוש הצפוי העיקרי שלי הוא בסך הכול הוא איתור כתובת \בדיקת מיילים ותו לא באותם אזורים שבהם אין רשת חינמית ).

להלן הטקסט שמתאר את המוצר:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד המון עם מודם סלולרי, וכל שנותר לי הוא להמליץ

לי אישית יש אחד של פלאפון, ולחבר טוב שלי יש אחד של סלקום

אני מוצא את המודם של מהיר יותר (2.8 לעומת 2.5)

המשחק העיקרי כאן הוא אזורים עם אנטנות דור 3, כדי שתוכל למצות את המיטב מהמודם (ממליץ לבדוק לפני שקונים אם יש אנטנות באזורים שבהם אתה מסתובב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד המון עם מודם סלולרי, וכל שנותר לי הוא להמליץ

לי אישית יש אחד של פלאפון, ולחבר טוב שלי יש אחד של סלקום

אני מוצא את המודם של מהיר יותר (2.8 לעומת 2.5)

המשחק העיקרי כאן הוא אזורים עם אנטנות דור 3, כדי שתוכל למצות את המיטב מהמודם (ממליץ לבדוק לפני שקונים אם יש אנטנות באזורים שבהם אתה מסתובב)

שמע , המודם שאני מדבר עליו הוא איננו של פלאפון \סלקום \אורנג .

זה מודם שקונים באופן פרטי ולא חייבים להשתעבד לאחת מהחברות הללו לכמה שנים טובות ולשלם מחירים מופקעים .

אני אודה לך ולשאר החברים בפורום אם תוכלו לענות על שאלותיי , כדלהלן :

האם צריך לרכוש sim של ORANGE \ CELCOM ?

האם יש צורך להתחייב למסלול ב ORANGE \ CELCOM - או שניתן להשתמש ב-כרטיסי Pre-paid ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע , המודם שאני מדבר עליו הוא איננו של פלאפון \סלקום \אורנג .

זה מודם שקונים באופן פרטי ולא חייבים להשתעבד לאחת מהחברות הללו לכמה שנים טובות ולשלם מחירים מופקעים .

המודם עצמו עולה גרושים, לא משנה ממי אתה קונה אותו. אבל הוא גם לא שווה כלום, כי אתה צריך מסלול גלישה סלולרי. ומי ייתן לך מסלול סלולרי בארצנו? פלאפון/אורנג'/סלקום בלבד. כלומר, אלא אם כן אתה מתכוון להשתמש במודם בתור משקולת נייר, תצטרך לחתום איתם על חוזה גלישה, קרי להשתעבד לאחת מהחברות הללו לכמה שנים טובות ולשלם מחירים מופקעים, כפי שאתה מכנה זאת. או להשתמש באיזשהו מסלול Pay as you go/Pre-paid (אם קיים) ולשלם מחירים עוד יותר מופקעים.

אגב, החבילה שסלקום מציעה (ללא הגבלת תעבורה ב-130 שקלים לחודש) היא דווקא חבילה אטרקטיבית מאוד, כי אתה מקבל קצב 2.8/384 ב-, ו-2.8/1.2 בחיבור ExpressCard. חבילה ממוצעת של 2.5מגה בכבלים/ADSL תעלה לך 70-80 ש"ח לתשתית ו-40-50 לספק, כלומר מגיעים לאותו המחיר. וזאת בכלל עם קצב העלאה של 256קסל"ש בלבד. מציעה לך העלאה של 1.2 מסל"ש - דבר שאין כיום באף חבילה אחרת בארץ, גם לא ב-10מגה.

לכן כדאי שתבדוק שוב את הנחות היסוד שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני ממליץ להיכנס לפורום אורנג באתר פוקט יש שם מומחים בנושא גלישה מצאו שיטה ליגלוש דרך פרוטוקול WAP שהוא זול וזה רק פורט 80 ו8080 ואזהרות כי עם יש עם לו גולשים נכון כל מגה זה 9.30 שח ויש כתבה בYNET שמישהוא בבריטניה חויב ב83 אלף דולר ויותר שווה ליקנות טלפון וסים דור 3 וליקנות חבילת גלישה כנס לאורנג בפוקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם האפשרות של גלישה באמצעות Pre-paid ,כלומר לקנות למשל סים של אורנג' או ופשוט לטעון ן אותו (כמו BIG TALK? ?)?

ברור שזאת צורת שימוש יקרה מאוד , אולם היות וממילא מדובר בגלישה של דקה ,שניים לכול היותר בכל פעם לצורך בדיקת מיילים ,אז זה , לא כזה BIG DEAL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום חברה לא נותנת גלישה ללא הגבלה נקודה!

כל חברה מגבילה בצורה מסויימת

אורנג' בדיל שלה נותנת מודם + 5GIGA גלישה

פלאפון - מודם + 10GIGA גלישה

סלקום מודם+מציינת שהיא ללא הגבלה, אך באותיות הקטנות כתוב על הגבלה של 10GIGA ומעבר לכך יש כמה אפשרויות (ניתוק/הוספת עלויות/הורדת מהירות)

אז תפסיקו לחשוב שקיים משהו סלולרי ללא הגבלה

PRE PAID לא יהיה בשום חברה מאחר ששום חברה לא נותנת אופציית גלישה רצינית ללקוחות האלה

בנוגע לגלישה דרך WAP הפריצה קיימת, לא צריך לדבר על זה, ומדצמבר זה יגמר כנראה.

האופציה האפשרית היא לקנות מכשיר דור 3 בסיסי ביותר, ומאחר שאם אתה רוצה מכשיר זול, אתה נתקע עם חבילת גלישה דור 3, אז כשאתה צריך לגלוש תגדיל אותה (או שבאופן כללי תהיה על החבילה של ה100 מגה (אני לא מתייחס לWAP פה))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, אבל מעשית 10גיגה (ואפילו 5גיגה) זה ללא הגבלה, אלא אם כן אתה מוריד 24/7. מי שמוריד 24/7, עדיין עדיף לו מחשב שולחני עם חיבור קבוע פשוט דרך כבלים/DSL וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא תשארו בנושא הדיון ינעל!

הפורום הזה לא נועד לשיחות על פריצות, עקיפות וכיוב'.

ההודעות הרלוונטיות נמחקו. הבא שימשיך בדיון על נושא הWAP או שיסטה שוב מהנושא של הדיון הזה יקבל אזהרה. אל תגידו שלא אמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר, עדיף לפותח התר'ד לקחת מכשיר סלולרי דור 3 פשוט וזול, ולשים את הסים שלו במודם הזה...

אבל מצד שני, המחיר של המודם הזה כמעט זהה למחיר שאורנג' מוכרת

אז צריך לראות אם יש להם במבצע של ה5GIGA הנחה כלשהי על המודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר, עדיף לפותח התר'ד לקחת מכשיר סלולרי דור 3 פשוט וזול, ולשים את הסים שלו במודם הזה...

אבל מצד שני, המחיר של המודם הזה כמעט זהה למחיר שאורנג' מוכרת

אז צריך לראות אם יש להם במבצע של ה5GIGA הנחה כלשהי על המודם

האם מה שאתם אומרים זה שבעצם אין היום אפשרות באף אחת מהחברות לגלוש באמצעות מודם סלולארי וכרטיס sim ניטען ?

האם בכל מקרה יש צורך להיכנס למסלול ארוך ולהתחייב אליו בחוזה (עם כל הכוכביות ,האותיות הקטנות והקנסות ) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון שלי בעבר עם אורנג', ללקוחות PRE PAID אין אפשרות לקבל חבילות גלישה הכוללות אינטרנט

אולי זה ישתנה

במקום לא לקבל תשובות סופיות כאן תתקשר לחברות...

רק לא לפלאפון, כי הם בכל מקרה לא יעזרו לך חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...