יצא לשוק כרטיס ה-CAPTURE\DVR הראשון שמשתמש ב-פורמט HIGH DEFINITION - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצא לשוק כרטיס ה-CAPTURE\DVR הראשון שמשתמש ב-פורמט HIGH DEFINITION

asta

Recommended Posts

אם אכן מדובר ב25פריימים לשניה ברזולוציה מקסימאלית המחיר הוא מציאה.

אתה חוסך את הצורך בRAID חזק ובכמה דיסקים עם פוטנציאל לבעיות.

אבל, קשה לי להאמין שזה המצב. דחיסה בחומרה , כמו כל צורך בעיבוד, היא יחסית לרוחב הפס - כמות המידע שעליה לעבד. וכמובן ברזולוציה נמוכה כמות המידע ה-ר-ב-ה יותר קטנה.

בנוסף לכך שהמחיר מצחיק יחסית לתועלת (חסר אמונה שכמוני).

שלח אליהם מייל וברר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אכן מדובר ב25פריימים לשניה ברזולוציה מקסימאלית המחיר הוא מציאה.

אתה חוסך את הצורך בRAID חזק ובכמה דיסקים עם פוטנציאל לבעיות.

אבל, קשה לי להאמין שזה המצב. דחיסה בחומרה , כמו כל צורך בעיבוד, היא יחסית לרוחב הפס - כמות המידע שעליה לעבד. וכמובן ברזולוציה נמוכה כמות המידע ה-ר-ב-ה יותר קטנה.

בנוסף לכך שהמחיר מצחיק יחסית לתועלת (חסר אמונה שכמוני).

שלח אליהם מייל וברר.

היות ורק לאחרונה התחלתי להתעניין בכל הנושא הזה של dvr ומדובר בסכום לא זניח לכרטיס (כ-1720 ש"ח כולל מע"מ ומשלוח ) , החלטתי לאמץ את הגישה הספקנית שלך ולבדוק היטב לפני שאני את ההזמנה .

הבדיקה העלתה שאין שום סקירה רצינית של הכרטיס הזה .

מה שעוד יותר תמוהה ,הוא שרוב הקישורים שאני מוצא הם כלל לא באנגלית .

למזלי אני דובר שפות נוספות ,כך שוהצלחתי ללקט שברי אינפורמציה מכל מיני אתרים , אולם האמת היא שאני ממש לא מוכן "לחתום" על מה שאמרתי מקודם על כך שהכרטיס הזה מאפשר ביצוע הקלטה ב-fps של 25 גם ברזולוציה הגבוהה ביותר שלו -704X576

תאמר לי, האם החברה הזאת- NUUO בכלל מוכרת כחברה רצינית ואמינה?

אולי זאת סתם חשדנות לא מוצדקת במוצר חדש שפשוט עדיין לא הספיק לעבור סקירה .

אני מאוד מתלבט ,מצד אחד כל הנושא של דחיסת הוידיאו ישר לפורמט H.264 באמצעות החומרה של כרטיס ה-dvr עצמו ,מאוד מפתה ,שהרי אם זה נכון ,אז סוף סוף ניתן להשתמש במחשב לצרכים נוספים (כמובן בתנאי שהמעבד חזק ושמקצים דיסק קשיח ניפרד עבור קבצי הוידיאו ) וליהנות מרזולוציות גבוהות בהרבה ובנפחי קבצים קטנים משמעותית ,

שלצורך אחסונם אין יותר הכרח להשתמש בדיסקים קשיחים גדולים ויקרים ו\או מערכי RAID.

יחד עם זאת ממש אין לי חשק להיות שפן ניסיונות של מוצרים שעדיין לא הוכיחו את עצמם ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את החברה הספציפית הזו אינני מכיר. מצד אני מעולם לא בניתי מערכת כזו ישירות בעצמי אלא דרך חברות אמצע המתמחות בנושא וגם מהם הזמנתי אי אילו כרטיסים של חברות קקיוניות (את האחריות קיבלתי מהחברת האמצע).

בגלל שהעסק הזה הוא מאד "נישתי" אני משער שכמות הביקורות בכל מקרה פחותה ממוצרים אלקטרונים מוכרים אחרים.

בכל מקרה, לא נהוג ולא רצוי להשתמש במחשב שעליו יושבת המערכת לעבודה יומיומית אפילו עם תוכנות וירטואליזציה בגלל מספר הקריאות הרב של המערכת לHD.

המערכת בהחלט תעבוד, וטוב.

בבניה נכונה של המערכת כבר ישתלם לך לקנות מחשב נוסף לשימושי היומיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את החברה הספציפית הזו אינני מכיר. מצד אני מעולם לא בניתי מערכת כזו ישירות בעצמי אלא דרך חברות אמצע המתמחות בנושא וגם מהם הזמנתי אי אילו כרטיסים של חברות קקיוניות (את האחריות קיבלתי מהחברת האמצע).

בגלל שהעסק הזה הוא מאד "נישתי" אני משער שכמות הביקורות בכל מקרה פחותה ממוצרים אלקטרונים מוכרים אחרים.

בכל מקרה, לא נהוג ולא רצוי להשתמש במחשב שעליו יושבת המערכת לעבודה יומיומית אפילו עם תוכנות וירטואליזציה בגלל מספר הקריאות הרב של המערכת לHD.

המערכת בהחלט תעבוד, וטוב.

בבניה נכונה של המערכת כבר ישתלם לך לקנות מחשב נוסף לשימושי היומיום.

שמע ידוע לי שבמערכות dvr לא מקובל לעשות שימושים נוספים , אולם יש לזכור שכמעט כל מערכות ה-DVR שנרכשות ,מותקנות בעסקים קטנים לצורך כיסוי תחת ועקב דרישות חברות הביטוח ולכן ב-99 אחוז מהמקרים מדובר על מערכות חלשות ומיושנות מבוססות לוחות 945 ומעבד e-2180 (וזה עוד במקרה הטוב ) שאפילו לצרכים משרדיים ,כבר לא קונים.

אולם הצרכים והאילוצים שעומדים בפני שונים מהותית .

ישנם אילוצים כספיים ובעיקר אילוצי מקום (שהרי מחשב נוסף דורש גם מקום לאיחסונו ).

במקרה שלי מדובר גם בחומרה שונה מהותית ,גם מהאספקט של המערכת וגם מבחינת כרטיס ה-dvr עצמו ,

שהרי מדובר בכרטיס חומרתי שמקטין למינימום את העומס על המעבד ועל הדיסק הקשיח (להזכירך שימוש ב-h.264 מאפשר יצירת קבצים קטנים בהרבה ).

על כן נישאלת השאלה ,האם בכל זאת ניתן לעשות במערכת dvr שימושים נוספים במידה ומראש קונים מעבד חזק ורב ליבות שמיצטיין במולטי טסקינג כמו -Q9450 +דיסק קשיח מהיר +זיכרון רב של 8 גיגה +מערכת הפעלה אידיאלית ל-MULTI-TASKING כמו - 64BIT ULTIMATE ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם מחשב חלש בהרבה ממה שציינת ואפילו עם כרטיס MPEG המחשב יעבוד יופי.

הסיבה הראשית שבגינה משתמשים במחשב יעודי היא שכל תקלה/נפילה (גם אם אינה בתוכנת של ההקלטה) מצריכה עבודה כלשהי והפעלה מחדש של מערכת ההפעלה/מחשב וזוהי בעצם השבתה של ההקלטה.

אם הבעיה הזו מינורית מבחינתך אז ,כמובן, שעניין ההפרדה מינורי לצרכייך.

* האמת היא שרוב ההקלטות נעשות לא בשביל חברות הביטוח אלא לשם הגנה ותיעוד אמיתי. הבעיה בשוק שמעטות החברות שממש מתמקצעות בתחום (רובן בנויות מאנשי אלקטרוניקה עם אפס ידע במחשבים) ובנוסף הלקוחות אינם מבינים גדולים כך שזה נראה כמו שזה נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם מחשב חלש בהרבה ממה שציינת ואפילו עם כרטיס MPEG המחשב יעבוד יופי.

הסיבה הראשית שבגינה משתמשים במחשב יעודי היא שכל תקלה/נפילה (גם אם אינה בתוכנת של ההקלטה) מצריכה עבודה כלשהי והפעלה מחדש של מערכת ההפעלה/מחשב וזוהי בעצם השבתה של ההקלטה.

אם הבעיה הזו מינורית מבחינתך אז ,כמובן, שעניין ההפרדה מינורי לצרכייך.

* האמת היא שרוב ההקלטות נעשות לא בשביל חברות הביטוח אלא לשם הגנה ותיעוד אמיתי. הבעיה בשוק שמעטות החברות שממש מתמקצעות בתחום (רובן בנויות מאנשי אלקטרוניקה עם אפס ידע במחשבים) ובנוסף הלקוחות אינם מבינים גדולים כך שזה נראה כמו שזה נראה.

אני מיתכוון לשלוח EMAIL לחברה.

בכל מקרה , אני מעוניין לשמוע דעות של חברי פורום נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להלן נוסח המייל שאני אשלח לחברה .

"

I WOULD LIKE TO KNOW WHAT IS THE ACTUAL FPS IN THE EACH OF THE SUPPORTED RESULOTION AS FOLLOWS

352x288

528x384

704x576

"

האם ישנם טעויות בניסוח , והאם לדעתכם כדאי לשאול שאלות נוספות טרם ההזמנה ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לברר לאילו מערכות הפעלה יש תמיכה

תראה בקטע הזה אין בעייה .

החברה מצהירה ב-ספסיפיקציה באתר שלה שהכרטיס תומך במערכות ההפעלה הסטנדרטיות :

Windows 2000 / Windows XP / Windows 2003

ראה:

CB-5004 Hardware Compression Card

Main Feature:

4chn Video Input ( Multiple Card )

Display & Recording Rate:120fps (NTSC) , 100fps (PAL)

Remote Live view, playback , control and DDNS function

Intelligent motion detection for each cameras

Compression Format: H.264

Intelligent motion detection for each cameras

SPECIFICATION

Video Input (s): 4 Cameras Compression Format: Hardware Compression H.264

Audio Input (s): 4 Channel Available I/O Card: N/A

Maximum Cards: 4 Cards Available I/O Box: Supporting

Display Rate: 120fps (NTSC) / 100fps (PAL) Hardware Watchdog: N/A

Recording Rate: 120fps (NTSC) / 100fps (PAL) Dimension: 154 (W) x 95 (H) mm

Video Resulution: NTSC: 176x120; 352x240; 528x320; 704x480

PAL: 176x144; 352x288; 528x384; 704x576

SYSTEM MINIMUM REQUIREMENTS

OS Supported: Windows 2000 / Windows XP / Windows 2003 Display: ATI Radeon 9200, nVIDIA FX-5200, 945 / 965, or above (ATI recommended)

CPU: Pentium 4 2.8 GHz Mother-board: Intel 945 or 965 chip, Chipset recommended

RAM: 512MB HDD

חוזר על שאלתי ממקודם:

להלן נוסח המייל שאני אשלח לחברה .

"

I WOULD LIKE TO KNOW WHAT IS THE ACTUAL FPS IN THE EACH OF THE SUPPORTED RESULOTION AS FOLLOWS

352x288

528x384

704x576

"

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה בקטע הזה אין בעייה .

החברה מצהירה ב-ספסיפיקציה באתר שלה שהכרטיס תומך במערכות ההפעלה הסטנדרטיות :

Windows 2000 / XP / 2003

תודה

מה עם , וויסטה 64BIT ?

מה זה התוכנה הישנה הזאת...

אם כבר לקנות כרטיס אז שיהיה משהו שתומך במה שקיים כבר כמה שנים טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה שהוא ירצה להתקין ויסטה?

הרי גם בעוד 10 שנים אין סיבה שמחשב יעודי עם 2000 לא יהיה מספיק לתוכנה שכל השימוש שלה הוא לכידת .

I WOULD LIKE TO KNOW WHAT IS THE ACTUAL FPS IN THE EACH OF THE SUPPORTED RESOLUTIONS AS FOLLOWS

352x288

528x384

704x576

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה שהוא ירצה להתקין ויסטה?

הרי גם בעוד 10 שנים אין סיבה שמחשב יעודי עם 2000 לא יהיה מספיק לתוכנה שכל השימוש שלה הוא לכידת וידאו.

המינימום שזה מראה זה שהחברה שיצרה את זה לא לוקחת ברצינות את נושא התמיכה לכרטיסים שלהם.

מחר יצא 7 ומה אז ? לקנות כרטיס שאין לו תמיכה במערכות הפעלה חדשות (כבר לא ממש חדש) זה לא רציני.

מה אין כרטיסים אחרים טובים לא פחות, שכן יש להם תמיכת תוכנה טובה יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...