רק בגללכם קניתי AMD תכנסו - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רק בגללכם קניתי AMD תכנסו

YOU123

מי יותר טוב AMD או אינטל באמינות ובביצועים  

723 הצבעות

1. 1. מי יותר טוב AMD או אינטל באמינות ובביצועים

Recommended Posts

תודת תודה רציתי בהבתחלה לקנות כמובן אינטל כמו כל נובי  שחושב שאינטל יותר טובב מאז שקניתי אותו המחשב טס 3500עושה צחוק מאינטל  והכל בזכותכם תודה תודה עכשיו אני צרייך תעזרה שלכם חבר שלי רוצה לקנות מחשב כמו שלי והא רוצה לקחת 3200 מגהרץ בבקשה שלחו לי מבחני ביצועים של המעבד מולו תודה כדי להוכיח לו תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

מי אמר לך ש AMD עושה צחוק מהאינטל? תסתכל פה:

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/athlon64-90nm_10.html

זו רק דוגמה. האינטל מעבד מצויין, גם ה . בדברים מסויימים האינטל חזק יותר ובדברים אחרים ה . ה לא טוב כמו שחלק מהאנשים פה עושים ממנו, והאינטל לא גרוע כמו שחלק מהאנשים פה עושים ממנו. בתור חברות, אינטל רווחית, מצליחה והרבה הרבה יותר גדולה מ ו AMD נאבקת על מנת לשרוד.

קנית מחשב מצויין, אבל זה לא עושה את חרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אמד כרגע מזיינת לאינטל את הצורה תראו כמה המניות של החברה שוות עכשיו לעומת לפני כמה שנים!!

אני מוכרח להגיד דבר חשוב אחד אינטל טובים יורת בקידודים של סרטים וכדו... ואמד יותר טובים למשחקים ממעבדי אינטל תראו

AXP ו-64 נגד P4C או P4B או L775

כמובן אני מדבר על AXP האחרונים שלעומת המתחרה הנגדי שלהם טובים יותר למשחקים ויש גם קטעים שהם טובים יותר לקידודים!!

אבל בכלל קנתה איזה חברה לא זוכר את שמה וכל מעבד מאז K5 הוא של אותה חברה שאמד קנתה פלוס שיפורים קטנים של החברה אמד שקנתה אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD מעבדים פשוט יותר טובים! בלי בעיות חום, עם מחירים עדיפים על אלה של ועדיפים עשרות מונים במשחקים על .

ותחשבו על זה, הם בכלל לא עובדים בשיא הכוח! שיצא ה-64 ביט אדישן הוא ישאיר לאינטל רק עפר בכל תחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכלו על דוחות הרווח של שתי החברות ואז תבינו שאתם מדברים שטויות. אינטל רווחית בצורה פנומנלית ו שורדת.

AMD מעבדים פשוט יותר טובים! בלי בעיות חום, עם מחירים עדיפים על אלה של ועדיפים עשרות מונים במשחקים על .

תלוי מה אתה עושה. למשחקים כן, לדברים אחרים - שטויות.

עריכה: ו BOSE זה דרק של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכלו על דוחות הרווח של שתי החברות ואז תבינו שאתם מדברים שטויות. אינטל רווחית בצורה פנומנלית ו שורדת.

תלוי מה אתה עושה. למשחקים כן, לדברים אחרים - שטויות.

תגיד אתה סוכן של אינטל או משהו?? אני מקווה עכשיו שלא תגיב בכל הודעה של אוהד כי יהיו עוד הרבה כאלה.

עריכה: וסתום תפה שיהיה לך אוזן מזויינת אז תדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשכרה שטויות

ברור שאינטל יותר רווחית מ אבל מעניין למה, תראה לעזאזל כמה חנויות מוכרות מוצרים שלהם ומפרסמות אותה

לך לכל בנאדם ברחוב הוא לא ידע מזה ורק אינטל מקורי זה טוב. זה בגלל שחנויות עובדות רק עם אינטל כי היא מקבלת רווח יותר גדול

אבל כרגע מרוויחה יותר מהם והמעבדים שלהם כרגע פשוט יותר טובים

רוב האוכלוסיה קונה מחשב למשחקים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה סוכן של אינטל או משהו?? אני מקווה עכשיו שלא תגיב בכל הודעה של אוהד כי יהיו עוד הרבה כאלה.

עריכה: וסתום תפה שיהיה לך אוזן מזויינת אז תדבר.

כן, אני המנכ"ל של העולמית ובגלל המצב הקשה שלנו באתי ל HWZONE כי אנחנו על סף פשיטת רגל בגלל ההמלצות שלכם. בבקשה תעזרו לי. :-*

ו BOSE זה אחלה . סתם צחקתי. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב בלינק יש השוואה בין אחד המעבדים הכי חזקים של אינטל ה 3.4 ל 64 3500 שגם הוא כמובן חזק אבל מה היה קורה אילו היו שמים ת חזקים ביותר של ה- 3800,4000 fx53/55 מי אז היה מנצח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני המנכ"ל של העולמית ובגלל המצב הקשה שלנו באתי ל HWZONE כי אנחנו על סף פשיטת רגל בגלל ההמלצות שלכם. בבקשה תעזרו לי. :-*

ו BOSE זה אחלה . סתם צחקתי. :hi:

ברכותיי, זוהי ההודעה הכי מפגרת שנתקלתי בה  :yelclap:

אם אתה מתעקש לדעת למה בחתי ב- אז סבבה.

אני מעדיף לקנות מחשב ולשחק בו מאשר לקודד בו כמו איזה אידיוט.

אני רוצה להנות ממנו במשחקים ולא לקבל בינוניות.

אני לא רוצה לקנות לו מאוורר ב-200 שח אפילו שאני לא צריך OC.

וגם אם אני מקודד וגיימר בו זמנית אז מה איכפת לי לחכות עוד דקה בקידוד (הרי זה לא יהרוג אותי) כי אח"כ אני יהנה הרבה יותר במשחקים.

ותגיד למי בכלל איכפת מהמצב הכלכלי של החברות??? איכפת לנו מאיכות המעבדים וכרגע המעבדים של הרבה יותר טובים. כנראה שהתכנון של הרבה יותר טוב אם מעבד 1.8 מזיין (סליחה על המילה) מעבד 3.0  מתוצרת בכל התחומים של המשתמש הממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתדע לדבר יפה , אז תדבר.

דיבורים כאלה רק הורסים את תרבות הדיון בדיונים , אז בבקשה לשמור על הפה.

המילה "מזויינת" במקרה זה היא לא קללה.

אוזן מזויינת היא אוזן שיכולה להבחין בצלילים ואיכויות שאוזן רגילה לא תבחין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...