פרמידות.. איך לעזאזל!?!? - עמוד 8 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרמידות.. איך לעזאזל!?!?

tom123

Recommended Posts

אה הבנתי את הדרך שלך למציאת דת......חיפשת דת שתאים לך לאורח חיים. כמו שקראתי שם החיים הם בשביל להנות ועוד כל מיני מסרים יפים....

אפשר לומר שחלק ניכר מהעולם ב"דת" שלך והם ככל הנראה מגדירים את עצמם חסרי דת...(קראתי ברפרוף יכול להיות שחלק ממה שכתבי פה שגוי או אפילו הכל).

אתה צריך להתאים את האורח חיים שלך לדת ולא את הדת לאורח חיים שלך...טוב בלי שאלות נחזור לפרמידות.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תיארוך פחמן התאים את תקופת הפירמדות לזמן המצרים פחות או יותר

תיארוך פחמן מצריך חומר אורגאני, השתמשו בחומרים שנמצאו בחלל הפרימידה, בדיקות תיארוך יותר מדוייקות(משהו על ספיגה של חלקיקי ניוטרינו בלע בלע) מגדירות את גיל הפרימידה הגדולה של גיזה ושל הספינקס לכ10000 לפנה"ס כלומר לפני כל תרבות מצרית שהייתה, ומה שעוד כן ידוע שלפי בדיקות אולטרה הראש האמיתי של הספינקס היה אריה, ולא בן אדם, ועוד מה שכן שנתגלה פתח מתחת בתחתית הספינקס ששקוע מתחת לחול בעומק לא קטן, ולכן עדיין לא מצאו שיטה להגיע אליו ללא סכנה לשקיעת המבנה עצמו.

יש פרימידת קטנות יותר שנקראות פירמידת מדרגות, הן לא בצורה פרימדה אלא בצורה של ריבועים שכל אחד קטן מהשני, מונחים אחד על השני. אותם התחילו לבנות רק אחרי שהפירמידות האמיתיות נבנו וזה הוכך, קומפלקס הפירמידות של גיזה הוא מיוחד פרמידה אחת ענקית ו3 קטנות יותר וכולן בנות כ12000 שנה. הפירמידות הקטנות יותר נבנו מאבנים מקומיות, וגם צבעם שונה, הפירמידות המקוריות נבנו מאבנים שנחצבו במרחקים גדולים מאוד של עשרות קילומטרים ממיקום הפירמידה, ונבנו במדרגות קטנות מאוד, ואז "סויידו" עם תרכובת שכן מאוד דומה לבטון, או לייתר דיוק ליציקה של lime stone, ומזאת נוצר שיפוע חלק, היום השכבה הזאתי כבר בלויה ורק חלקים ממנה נשארו רובם בקצוות הפירמידה, שרחוקות מנזקים סיבבתיים כמו סופות חול.

הסטונהנג' גם הוא נבנה בסביבות ה10000 שנה" לפני הספירה, ולכן הרבה אנשים חושבים שהם נבנו ע"י אותה תרבות. יש סיכוי גדול מאוד שהייתה תרבות לפני 12000+ אלף שנה, של בני אדם או של זן אחר שהתפתח על כדור הארץ, יש מספר של מדענים שטוענים שאנחנו לא הזן האינטליגנטי הראשון שהתפתח על פני כדור הארץ. שהושמדה בצורה רצינית, איינשטיין פעם אמר שהוא לא יודע באיזה נשקים ישתמשו במלחמת העולם השניה, אבל בשלישית הוא אמר שהוא יודע, ואלו יהיו מקלות ואבנים, מי אמר שזה לא קרה? אני לא יודע מי בנה את קומפלקס הפירמידות של גיזה והספינקס אם אלו היו חייזרים, זני של דינוזאורים איטליגנטיים, או של בני אדם מאוד טיפשים(והכוונה לא למיצרים, אלא למה שאחנו עכשיו - בום) אבל מה שבטוח שהמיצרים הקדמונים לא בנו את הפירמידות האמיתיות, הם בנו מספיק מבנים מרשימים אבל הפירמידות שהם בנו, היו חיכוי עלוב למקורי, כל הפירמידות נבנו מלאות, ונחצבו בהן החללים רק בסוף בנייתם, החללים שנחצבו בפירמידה הגדולה נחצבו 5000 לאחר סיומם.

ולמי שאמרה בקשר לגלילי עצ, ולשימון, כן זה אפשרי אבל על אדמה צפונית קשה וקפואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיארוך פחמן מצריך חומר אורגאני, השתמשו בחומרים שנמצאו בחלל הפרימידה, בדיקות תיארוך יותר מדוייקות(משהו על ספיגה של חלקיקי ניוטרינו בלע בלע) מגדירות את גיל הפרימידה הגדולה של גיזה ושל הספינקס לכ10000 לפנה"ס כלומר לפני כל תרבות מצרית שהייתה, ומה שעוד כן ידוע שלפי בדיקות אולטרה סאונד הראש האמיתי של הספינקס היה אריה, ולא בן אדם, ועוד מה שכן שנתגלה פתח מתחת בתחתית הספינקס ששקוע מתחת לחול בעומק לא קטן, ולכן עדיין לא מצאו שיטה להגיע אליו ללא סכנה לשקיעת המבנה עצמו.

יש פרימידת קטנות יותר שנקראות פירמידת מדרגות, הן לא בצורה פרימדה אלא בצורה של ריבועים שכל אחד קטן מהשני, מונחים אחד על השני. אותם התחילו לבנות רק אחרי שהפירמידות האמיתיות נבנו וזה הוכך, קומפלקס הפירמידות של גיזה הוא מיוחד פרמידה אחת ענקית ו3 קטנות יותר וכולן בנות כ12000 שנה. הפירמידות הקטנות יותר נבנו מאבנים מקומיות, וגם צבעם שונה, הפירמידות המקוריות נבנו מאבנים שנחצבו במרחקים גדולים מאוד של עשרות קילומטרים ממיקום הפירמידה, ונבנו במדרגות קטנות מאוד, ואז "סויידו" עם תרכובת שכן מאוד דומה לבטון, או לייתר דיוק ליציקה של lime stone, ומזאת נוצר שיפוע חלק, היום השכבה הזאתי כבר בלויה ורק חלקים ממנה נשארו רובם בקצוות הפירמידה, שרחוקות מנזקים סיבבתיים כמו סופות חול.

הסטונהנג' גם הוא נבנה בסביבות ה10000 שנה" לפני הספירה, ולכן הרבה אנשים חושבים שהם נבנו ע"י אותה תרבות. יש סיכוי גדול מאוד שהייתה תרבות לפני 12000+ אלף שנה, של בני אדם או של זן אחר שהתפתח על כדור הארץ, יש מספר של מדענים שטוענים שאנחנו לא הזן האינטליגנטי הראשון שהתפתח על פני כדור הארץ. שהושמדה בצורה רצינית, איינשטיין פעם אמר שהוא לא יודע באיזה נשקים ישתמשו במלחמת העולם השניה, אבל בשלישית הוא אמר שהוא יודע, ואלו יהיו מקלות ואבנים, מי אמר שזה לא קרה? אני לא יודע מי בנה את קומפלקס הפירמידות של גיזה והספינקס אם אלו היו חייזרים, זני של דינוזאורים איטליגנטיים, או של בני אדם מאוד טיפשים(והכוונה לא למיצרים, אלא למה שאחנו עכשיו - בום) אבל מה שבטוח שהמיצרים הקדמונים לא בנו את הפירמידות האמיתיות, הם בנו מספיק מבנים מרשימים אבל הפירמידות שהם בנו, היו חיכוי עלוב למקורי, כל הפירמידות נבנו מלאות, ונחצבו בהן החללים רק בסוף בנייתם, החללים שנחצבו בפירמידה הגדולה נחצבו 5000 לאחר סיומם.

ולמי שאמרה בקשר לגלילי עצ, ולשימון, כן זה אפשרי אבל על אדמה צפונית קשה וקפואה.

מה שאני אוהב בזיוני שכל של אנשים פה (סליחה על השפה אבל אני בעבודה ועצבני) זה שקל בצורה מעוררת רחמים להפריך אותם.

http://www.c14dating.com/int.html לך תקרא קצת על CARBON DATING (רמז חפש את הרשימה של חומרים שעשו להם בדיקות כאלה. רמז נוסף Pottery? לא חומר אורגאני).

אפשר ללכת ולמצוא לינקים שיפריכו את הטענות שלך אחת אחרי השניה אבל אני לא אבזבז את הזמן שלי ב-4 לפנות בוקר. לעומת זאת אתה מוזמן להביא לינקים שיחזקו את דבריך. מה זה? אין? מפתיע.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה אתר שמכיל את התאוריה: http://www.uiowa.edu/~anthro/webcourse/lost/sphinx/ התארוך החדשני נערך לפני כשנתיים ע"י חוקרים גרמניים, השיטה הזאתי עדיין בחתיוליה, אבל האנשים שיצרו אותה טוענים שהיא מדוייקת, וביינתיים תיארוך על דברים שגילם ידוע יותר מאמת זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"תיאוריה" היא עבודה של סטודנט שמגיע בסוף למסקנה שה"ספינקס יותר עתיק ממה שחשבנו" היא סברה מוטעית ככל הנראה.

לפני שנתיים? הלינק לאתר שסיפקת מדבר על 1998.

תן לינק לבדיקה החדשה בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הבדיקה החדשה סופר בתוכנית בNG, אני מחפש לינק אליה, ולאחר בירור תיעוד פחמן 14, אפשר לערוך על חומרים אנאורגאניים, אבל הבדיקה של חומרים ארגאניים היא הכי מדוייקת, וזה עדיין לא מוכיח את גיל הפירמידות. כיוון שתעוד לאבנים עצמם אי אפשר לעשות, כלי חרס מכילים בתוכם מים, וכנראה פחמן ועוד מקורות, וכל עוד הפירמידות לא עשויות מחרס אני לא רואה שום דבר רלוונטי בהודעה המזלזלת והילדותית שלך, גיל הפירמידות נקבע לפי השאריות הכי קדומות שאפשר היה לתארך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דרך לתארך את האבנים... הם לא משהו שיצרו ואני לא מכיר שום תיאוריה שיכול לאמר מתי חצבו אבן ממקומה כי פיזית היא הייתה קיימת באותה צורה גם לפני

אם השאריות הכי קדומות בפנים הם בני 3000 שנה למה לחשוב שהפירמידה נבנת בתקופה אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטח הפנים של הלבנה היה במגע עם האוויר בעוד ששאר האבן לא.

אפשר אולי לקדוח קידוח בקוטר קטן להוציא חומר מתוך הלבנה ולהשוות את מצבו לחומר שעל פני הלבנה.

חשיפה של כמה אלפי שנים לאוויר משפיעה על כל חומר אני מאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל הבעיה אם תארוך של חומרים אורגניים היא שיכול להיות שהפרעונים השתמשו בפירמידות שלא הם בנו - ולכן החומרים האורגניים שהם שמו שם לא יצביעו על התאריך של המבנה עצמו (אני לא אומר שזה המקרה, אני רק מציע מה הבעיה בזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...