Doom 3 - הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

אורח voodooman

ראיתי ב-199ש"ח בזמנה מוקדמת את האתר אני לא זוכר חחח אתר ישארלי גם לא ALLGAMES לא FREAK ולא MITOS ולא ARCADIA איזה אתר אחר... הם גם מוכרים HL2 בזמנה מוקדמת 199ש"ח אני לא יודע אם להזמין או לא :-\ כי זה אל ממש נישמה לי אמיתי חחחחח :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תתלוננו כמה שאתם רוצים אבל זכותה של כל חברת לגבות כמה כסף שהיא רוצה על המוצר שלה ואין דבר שאתם יכולים לשנות, ועם כל הדיבורים על המשחק הזה וכמה טוב הוא הולך להיות אז אולי תשקיעו פעם אחת קצת יותר כדי לקבל הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיי אני ממש מבולבל!!

אני לא יודע איך יעבוד על המחשב שלי??

תסתכלו בחתימה מה המפרט ובבקשה תגידו לי לפי מה שידוע לכם על איזו רמת גרפיקה המשחק יעבוד ובאיזה קצב פרימים??

ובקשר למחיר, זה מחיר לא מציאותי!!! עדיף לקנות האלף לייף 2 , משחק יותר טוב, (הרבה יותר!!) ובסופו של דבר גם יותר זול, אירוני לגמרי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו התקנתי III Beta 2

רץ מעולה ברזולוציה של 1024x1280 בתדר רענון 90HZ

המערכת שלי לא מומהרת עכשיו על יכולתיה הגבוהות (255x8.5=2167MHz) , אך סביר ללא תוספת מתחים (כדיי לחסוך בחום נוסף של המעבד).

אין לי איך לבדוק את מהירות הFPS אבל זה רץ דיי מהר וחלק, אז אתם יכולים להירגע..

ד"א המשחק דיי יפה, אהבתי (גם מפחיד -> אבל לא פוחד ממסכי מחשב ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשחק כל כך מצופה שרק ממחירות מוקדמות במחיר רגיל מכסה את ההשקעה אין סיבה להיות כל כך יקר

פה אתה טועה, אם יש לך מוצר מעולה שכולם מאד רוצים, למה למכור בזול? אני יודע שזה מעצבן אבל ככה העולם עובד, ראה מחירים נוכחיים של X800 ו6800 במכירות פומביות ותיראה דוגמה, כשיש ביקוש המחיר עולה לרמות מטורפות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

גם אצלי במחשב סרבר שלי חחח פנטיום 3 800 מה"צ אם 320 מגה ראם וגיפורס 2 טי שהוא גם סרבר וגם משחב של אמא שלי היא משחקת רק סימס אז לא איכפת לי... יש וינדוס 2000 סרבר אם כל העידוכנים והוא עובד נפלא!! :D מת אל מערכת 2000!! הכי יציבה והכי בטוח העד כו... עד שיצא SP2 לוינדוס ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...