Doom 3 - הדיון הראשי - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הונאה. לדוגמה אצל HL2 אתה מקבל את המשחק עצמו + CS:Source + TF2 (ששניהם משחקים משובחים בפני עצמם) ב- 50 ש''ח פחות.

גם תזכור את האלו שקיבלו קופון חינם ל- HL2 :) יצא להם דיל משתלם במיוחד.

עוד נושא: מה אתם אומרים על המולטיפליירים של שני המשחקים?

של HL2 הולך להיות מדהים ללא ספק, בגלל כל המודים והשחקנים המסורים שכבר התמכרו...

לעומת זאת דום 3 מוקבל רק ל- 4 שחקנים וזה משחק יחסית חדש (וכבר מאוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתלהב כ"כ מדום 3, אבל מ-HL2 בהחלט כן! למרות שאני לא בטוח ביכולת של הגרוטאה הזקנה שלי להריץ את HL2 כמו שצריך, אבל לא משנה מה, אני אקנה את HL2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח אקנה את HL2 אבל זה הולך לעלות 300 שקל?!?!? :o :-[ :'(

ומאיזו סיבה בדיוק דום הולך לעלות 350 שקל?

זה מחיר מטורף! הצרכן אמור לקבל 2 עותקים של דום3 במחיר הזה כי כאילו מה כ"כ מיוחד במשחק הזה חוץ מזה שהוא משתמש בטכנולוגיות הכי חדשות ונועד כדי לקרטע על כל מחשב שקיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את DOOM3 אני משיג ב-FTP או אימיול...אבל HL2 אני מתלבט........

אני מקווה שזו התגובה האחרונה בסגנון "האם אשלם 300 ש"ח עבור המשחק או איך אוכל להשיג את המשחק בדרכים נלוזות".

תשמרו את העניינים הלא חוקיים לעצמכם.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמעתי יותר לכיוון של 300 על שניהם...

שדרך אגב נקבע ע"י המפיצה אקטיביזן וזה לא רק בארץ (70 דולר בחול)

לפחות סגה הורידה את ליין הספורט שלה ל20 דולר...

אני מקוה שזה לא יפתח מגמה שמשחקי פעולה של עשר שעות יעלו יותר יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר המשחק בארה"ב (נקבע של ידי אקטיביזון) הוא 55$, בארץ המשחק גם נקבע ע"י החברה על 299 ש"ח, מי שרוצה לעשות הזמנה מוקדמת ולקבל את המשחק בישראל ב3 באוגוסט (ע"י פריק) צריך לשלם 349 ש"ח.

המחיר הגבוהה הוא פשוט בגלל העלויות הכרוחות בפיתוח משחק כזה אשר עברו את ה10 מיליון $, רק לאחרונה דיבר ג'ון קארמק על העובדה שמשחקים נעשים יותר ויותר כמו הפקה הוליוודית וחייבים לפתור את בעיית הפיראטיות אחרת המחיר לצרכן ימשיכו לעלות מאחר ומעט יותר אנשים קונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הם מטורפים? 350 שקל, אפילו עם זה שווה את הכסף! זה לא מחיר מוצדק למשחק מחשב, אבל ממש לא!

גם ככה רובנו צריכים לשדרג את המחשבים שלנו, שזה עולה לא מעט כסף! ועכשיו גם המחיר הלא קטן?

אני לא חושב שזה יהיה המחיר של המשחק, תאמת לא ניראה הגיוני! ניראה לי עם ישאר מחיר כזה, הרוב יורידו אותו מהאינטרנט!

זה לא הכי כחם לדעתי המחיר הזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שהמנהלים לא יקרעו לי תצורה אחרי זה,אבל אני מרגיש אני חייב להגיד את זה!

מזה 350 שקל!!!!!!! במקום לקנות את המשחק אני "אשיג" אותו ואקנה ב-350 שקל עוד 256מגה במהירות 3200! מזה החוצפה הזאת!!! 2 משחקים כאלה ואפשר לקנות מעבד חדש!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן ארוך זה לא תירוץ...

הוא לא הראשון עם כזה זמן ארוך (גם ארבע שנים ברוטו זה לא כל כך הרבה זמן)

ETM עלה 20 מיליון דולר ונמכר במחיר רגיל

האלף לייף 2 עלה לפי השמועות קרוב ל40 מיליון ועדיין (לפי ההזמנות המוקדמות) עולה מחיר רגיל

למשחק כל כך מצופה שרק ממחירות מוקדמות במחיר רגיל מכסה את ההשקעה אין סיבה להיות כל כך יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...