Doom 3 - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

עם 9600PRO ומעבד 2 ג'יגה המשחק יקרטע מאוד. בשביל לשחק ברמה סבירה תאלץ לשחק בלי פילטרים בכלל ובהגדרות בינוניות. תראה את הבאנצ'מארים שנעשו עם 9800XT שחזק ביותר מ-50% מהכרטיס שלך ועם מעבד 3.2 וג'יגה ותסיק מכך כמה פרימיים אתה אמור לקבל. (חצי בערך ממה שהתקבל בבאנצ'מארקים על 9800XT).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח voodooman

ומה אם שני מסכים?

יש לי שני מסכים 17 אינץ...

MAG 786FD

LG FLATRON 795FT PLUS

איך זה יהיה אם שני מסכים טוב או רע אל המחשב שלי?

מפרט מעודכן הוא:

MOBILE BARTON 2400MHZ 12X200

2X256MB DDR333@400 CAS 2.5/3/3/11

9700PO 400@368

איך זה היה טוב לא?

אני מצפה לפחות ל-1024@768

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא הבנת את כוונתי... אם תיקח 19" ותעבוד ברזולוציה של 800 על 600 ואפילו 1024 על 768, אתה תראה את התמונה מגורענת, תראה את הפיקסלים. זה קטן מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שיש לי 19 אינצ אז באמת ההבדל בין 800 ל 1024 הוא עצום (אין לי מושג למה דווקא שם)

וכל המערכת על oc על הגבול כך שאני מקווה שזה יעזור.

דווקא הבטא עבדה לי טוב כשאני הולך מסביב (בעצם זה היה על רזולוציה של 800 לפי הזכור לי :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא הבנת את כוונתי... אם תיקח 19" ותעבוד ברזולוציה של 800 על 600 ואפילו 1024 על 768, אתה תראה את התמונה מגורענת, תראה את הפיקסלים. זה קטן מדי.

בגלל זה אני לא רוצה מסך 19 אינץ'... והרבה כאן בפורום מתעקשים לקנות מסך כזה ואין לי מושג למההה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא,כל משחק נראה טוב יותר ב 19 אינצ עם תצוגה מצויינת ;)

דרך אגב ראיתם את הכתבה שעשו ב techtv-g4 על דום? משהו כמו 15 דקות! ויש שם המון הסברים על פתוח המשחק וכאלה.

הייתי נותן לינק אבל אני מאמין שזה לא חוקי אז תמצאו לבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה שודר בטלויזיה זה חוקי ואם נצפה באותו השידור במחשבינו האישיים זה יהפוך את זה ללא חוקי?... נו באמת...

אשמח אם תשתף אותנו, בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

http://www.teamradeon.com/

תראו בכתבה הראשונה תגובת ATI בקשר לבנצ של דום 3! ;)

ATI response:

"Hi Richard - this is a non issue - 3 isn't even available yet, and we all know that some of our competitors use partial precision where possible. We expect to have updated drivers available in the coming weeks."

UPDATE: "...And btw, let's not lose sight of the fact that ATI performance isn't relatively poor at all. I think Kyle himself said that even the X800pro delivered 'great' performance, and Carmack said in the HardOCP article that there's more to consider than just frame rate. The frame rate difference even today is so minor, it's impossible to tell without diagnostic tools - ie: the end user experience isn't affected. And with ATI you get full-precision enabled all the time - we don't do PP (on R3XX and R4XX) like some of our competitors. It's also important to note that most of today's games play faster on ATI hardware, and you can expect that to extend to other 'big title' games expected this summer. Chris"

Chris Hook

טוב אני יעלה את ז ה לפה חח ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

http://www.beyond3d.com/forum/viewtopic.php?t=14359

מגיע עוד בנצ לדום 3 בין מספר כרטיסים וחלקם יש לנו!!

GF3, TI4600, 5800, 5900, 6800, 680GT, 6800U are all coming this week. As well as 8500, 9600XT, 9800Pro, X800Pro, X800XT.

ויש אולי עוד כמה שלא רשמו אבל גם להם יהיה בדיקה אז לא לקנות כרטיס חדש עדיין לחכות לזה!! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...