Doom 3 - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רגע תן לי לשאול את המפתחים

מחר הם יחזירו אימייל

תגיד אנחנו נראים לך מגידי עתידות

תחכה ותראה

כולם פה יכולים להגיד לך "כן זה יריץ אחלה בלה בלה בלה"

ובסוף זה יעבוד חרא על

600*800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אמרו שיעבוד גם על 9600XT אז ברור שירוץ ממש בקלות על 9800XT, אגב, מעבד 64ביט או AXP (בארטון)?

בכל אופן בשני המצבין ירוץ ממש בקלות.

ממש בקלות? לא הייתי נסחף :P . ראה את הבאנצ'מארקים האלו:

http://www2.hardocp.com/article.html?art=NjQyLDQ=

ברזולוציה סבירה בהחלט של 768X1024 כאשר הפילטרים מופעלים במלואם (AAX4, AFX8?) וכאשר הגדרות האיכות הם על HIGH, ה-9800XT מציג ביצועים של 27 פרימיים בלבד. (6800GT מציג 60).

ובהנחה שרובנו נרצה (לא אמרתי נוכל, אבל בטוח שנרצה ;)) לשחק DOOM3 עם פילטרים מלאים והגדרות מקסימליות, ה-9800XT לא ממש יחגוג על המשחק בלשון המעטה. בטח ובטח שלא כרטיס כמו ה-9600XT שביצועיו נחותים בכ-40% מה-9800XT. (משמע כ-19-20 פרימיים לשניה ברזולוציה של 768X1024 בהגדרות מלאות).

ד"א, המחשב שעליו התקבלה תוצאה של 27 פרימיים ל-9800XT הוא מחשב חזק באופן קיצוני: פנטיום 4 3.6 ג'יגה הרץ, 4 ג'יגה זיכרון- 533, ולוח אם חזק במיוחד- i925X. כך שלהערכתי במחשב "רגיל" שכולל משהו כמו מעבד 2.4 בממוצע ו-512 מגה ה-9800XT יפעל על כ-22-23 פרימיים וה-9600XT גם כן בהתאמה. (40%+- פחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב דיי תרגיעו!

מספיק עם שאלות של על מה זה ירוץ, יש מספיק דברים אחרים לדבר על המשחק הזה ולמלא 24 עמודים של נושא.

אני ארגיע את כולכם ואגיד לכם שאלפא (שהרבה יותר כבדה מהמלא [הרבה הרבה יותר] כי היא לא עברה אופטימיזציות), רצה על ה2 גיגה הרץ 9600XT שלי עם X16AF ב40-50 פריימים יציב ברזולוציה 1024*768, אם אתם רוצים אני יכול לשים .

נכון, המודלים לא מושלמים באלפא, אבל להגיד שזה ירוץ על 9800XT ב20 פריימים?

נראה לכם באמת שיוציאו משחק שעלה כמה עשרות מיליונים של דולארים לפתח לשוק כשהכרטיס היחידי שמריץ אותו עולה 3000 שקל (לא כולל מחשב חזק) ויצא לפני חודשיים?

חכו לסופשבוע ותקבלו הרבה בנצ'ים מפורטים יותר.

ביינתים מספיק עם השאלות של "יש לי X מפרט האם זה ירוץ על X רזולוציה ב X פרטים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אתה וגם כל אחד אחר. אל תמהרו כל-כך להחליף את המחשב. דבר ראשון המשחק בכלל לא יצא עדיין, והבנצ'מרקים האלה לא מוחלטים וחבל לבסס על בדיקה של אתר כמה אלפי שקלים. לי יש מעבד של 2.66, 512 ראם 9800 פרו, ולי זה בהחלט מספיק.

ובלי קשר, זה נראה לי מסריח וכמה מונופליסטי ש Id עושים יד אחת עם Nוידיה. כי עד כמה שאולי הם לא מבסוטים עם ATI, או כמה שNוידיה שילמו להם, זה לא הבעיה המסריחה שלי ואני ועוד כמה מאות אלפי אנשים בעולם לא צריכים לשחק את המשחק פחות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדמו הרבה יותר תובעני מהמשחק.

ודווקא באלפא היו חסרים מלא דברים שהפכו את המשחק לקליל.

מזה אני מפחד..... לא הפעלתי בחיים את דום 3 על המחשב שלי. אצל חבר עם 2.4 רדאון 9500 פרו ו-512 מגה (לפי מה שהוא אומר) האלפא פעל על ההגדרות הכי גבוהות כמעט ב-20-25 פריימרים בערך. ההגדרות הכי גבוהות!!

אז המלא בטח יפעל על איזה 4-5 פריימים לשניה חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב דיי תרגיעו!

מספיק עם שאלות של על מה זה ירוץ, יש מספיק דברים אחרים לדבר על המשחק הזה ולמלא 24 עמודים של נושא.

אני ארגיע את כולכם ואגיד לכם שאלפא (שהרבה יותר כבדה מהמלא [הרבה הרבה יותר] כי היא לא עברה אופטימיזציות), רצה על ה2 גיגה הרץ 9600XT שלי עם X16AF ב40-50 פריימים יציב ברזולוציה 1024*768, אם אתם רוצים אני יכול לשים .

נכון, המודלים לא מושלמים באלפא, אבל להגיד שזה ירוץ על 9800XT ב20 פריימים?

נראה לכם באמת שיוציאו משחק שעלה כמה עשרות מיליונים של דולארים לפתח לשוק כשהכרטיס היחידי שמריץ אותו עולה 3000 שקל (לא כולל מחשב חזק) ויצא לפני חודשיים?

חכו לסופשבוע ותקבלו הרבה בנצ'ים מפורטים יותר.

ביינתים מספיק עם השאלות של "יש לי X מפרט האם זה ירוץ על X רזולוציה ב X פרטים"

מסכים איתך לגמרי, לדעתי המשחק יהיה קל הרבה יותר ממה שכולם חושבים.

מזה אני מפחד..... לא הפעלתי בחיים את דום 3 על המחשב שלי. אצל חבר עם 2.4 רדאון 9500 פרו ו-512 מגה (לפי מה שהוא אומר) האלפא פעל על ההגדרות הכי גבוהות כמעט ב-20-25 פריימרים בערך. ההגדרות הכי גבוהות!!

אז המלא בטח יפעל על איזה 4-5 פריימים לשניה חחחחח

אם אצל החבר זה פעל על 9500פרו על פול פילטרים והציג 20-25 פריימים זה אומר שעל 9800פרו זה ירוץ ממש טוב על 4AA 8AF ברזולוציה 1024*768 שאישית זה מאוד מספק, ואני לא חושב שמישהו באמת יראה הבדל נראה לעין בין 16AF ל8AF, אני בכל אופן לא שם לב להבדל, אלא אם כן אני עוצר להתעמק בתמונה ובוהה בה, שבדר"כ במשחק אמורים לשחק ולא לבחון את התמונה יותר מדי, מה שגם המשחק יהיה מפחיד ככה שלא יהיה זמן יותר מדי לשים לב לאיכות תמונה...  ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...