Doom 3 - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח voodooman

מי אמר שיש לי הרבה כסף חחחח אני לא אמרתי שאני יקנה את זה ישר ביחד :-\

אני יקנה קודם 3 אחרי חודש חודשיים HL2 ואז שיצא STALKER גם אותו ואז גם SIMS 2!!

וסימס 2 באמת שווה את הכסף והוא באמת יהיה משחק קטלני :D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי חצי מהתרד(מהסוף להתחלה) המחיר נראה לי ממש מוגזם בגלל זה לא קונים פלסטיישן כי משחק שלו עולה 350-400 שקל(עזבו צרובים בצד) ועכשיו גם משחקי המחשב התחילו לעלות מה קרה בסוף כול החברות יעשו את זה ואז במחיר של 6 משחקים קונים מחשב שלם.

הטענה שהפירטיות מורידה את המחירות היא נכונה אבל דרך הפעולה לא, בגלל שהפירטיות לוקחת חלק עצום מהשוק להעלות את המחירים? ככה רק מגבירים את הבעיה למה בעצם הפירטיות חוגגת בגלל המחירים המופרכים האלה אם יורידו את מחירי המשחקים יותר אנשים יקנו אותם זו דעתי לפחות.

דרישות המערכת נראות לי בסדר גמור לדעתי עדיף ללכת בכיוון של קניית על פני קניית כרטיס מסך מכיוון שבלי 512 מגה אין כול סיכוי לשחק במשחק הזה ולא משנה עם איזה כרטיס מסך וכול תוספת תשפיעה מאוד.

אני רק רוצה שהמשחק יצא כבר ומקווה שהמחיר ירד לאיזור ה250 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Doom_III_Manual-FAGDOX

NFO

Size: 1 File

Release date: 07/31/2004

Type: Manual

Here is the manual for all the whiners waiting for the fucking iso or downloading non-working clones while others play the real thing, a good chance to learn to read while you wait.

Your regular fags.

http://www.yousendit.com/d.aspx?id=07B4E71F3A67F7B471F7983755A8227E

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה שלי: תזמינו מאמאזון בריטניה, שם אפשר לעשות פרי אורדר לדום 3 והאלף לייף 2, בחמישים ליש"ט, שאני לא בטוח מה המדד כרגע, אבל גם אם לוקחים את זה לכיוון ה8.5 שקל לכל ליש"ט, עדיין יוצא לכם כל משחק בקצת מעלה 200 שקל.

אז גם מקבלים את זה לפני וגם בפחות כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...