Doom 3 - הדיון הראשי - עמוד 92 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

תשמעו... זה ש- GAMER נתנו לדום 3 94, זה בגלל שבאמת מגיעה לו. השקיעו במשחק הזה. מאוד מאוד מאוד השקיעו בו.

וזה שהוא קיבל 94 וה"ל 2 96 - כבר מעיד על כמה ה"ל 2 הולך להיות (משהו בסגנון ה-"אדיר!!!!")...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

השקיעו במנוע המון, במשחק כמעט כלום, משחק יבש ומשעמם שאחרי חצי שעה לא נותן כלום. חשוך לגמרי, ומפחיד פשוט לא כיף לשחק בו. האינטליגנציה של המפלצות כמעט ולא קיימת, הם מסתמכים על זה שפשוט לא תראה אותן ברוב המקרים, והם יתחבאו לך באיזה תעלת אוורור או פינה חשוכה. זה לא FarCry עם הAI המעולה, שלומד. על דרגת קושי גבוהה הם לכל הרוחות עושים לך מארבים, והAI balance גאוני פשוט. בDooM3 אתה לא מרגיש כלום, אתה פשוט מנסה לצפות מאיזה פינה תקפוץ עליך המפלצת הבאה. בFarCry יש הרגשה של הצייד והניצוד, וכל היופי שאתה בדרך כלל לא יודע מי מהם זה אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, לא כיף לשחק נגד מפלצות. בFC כל כך נהניתי מהחלק הראשון, שאתה נלחם נגד השכירי חרב, וכל כך שנאתי את החלק השני שאתה נלחם במפלצות, עד שלא היה בא לי לסיים את המשחק. FC היה כיף בטירוף, לתכנן התקפה על מחנה, לשלב התגנבות יחד עם התפרצות בפיצוצים, השטח הפתוח שאיפשר גם לחשוב קצת ולא רק בדק לך את האינסטינקטים. אז העלילה קצת דבילית (לא יודע מה איתכם, אני לא הייתי סומך בגרוש על אחד שאני רק מדבר איתו בפלאפון והוא אומר לי מה לעשות ומשכנע אותי שהוא בעדי), לא נורא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, לא כיף לשחק נגד מפלצות. בFC כל כך נהניתי מהחלק הראשון, שאתה נלחם נגד השכירי חרב, וכל כך שנאתי את החלק השני שאתה נלחם במפלצות, עד שלא היה בא לי לסיים את המשחק. FC היה כיף בטירוף, לתכנן התקפה על מחנה, לשלב התגנבות יחד עם התפרצות בפיצוצים, השטח הפתוח שאיפשר גם לחשוב קצת ולא רק בדק לך את האינסטינקטים. אז העלילה קצת דבילית (לא יודע מה איתכם, אני לא הייתי סומך בגרוש על אחד שאני רק מדבר איתו בפלאפון והוא אומר לי מה לעשות ומשכנע אותי שהוא בעדי), לא נורא...

העלילה מאוד מעניינת, לפי איך שתארת את דוייל, אני מבין שלא התקדמת הרבה, אחרי המפלצות יש עוד מספיק שכירי חרב, ואחרי זה יש את האליטות חיילים שנראים כאילו נלקחו מFF הסרט... אבל כל אחד והטעם שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

DoomConfig.cfg :

r_mode "-1"
r_customwidth "1920"
r_customheight "1200"
r_aspectratio "2"

לא בטוח לגבי הגרשיים (שכחתי איך נראה הקובץ)

Console - (CTRL+ALT+`) :

g_fov X

כאשר X הוא בין 100 ל-130 (90 בברירת המחדל). שחק עם זה עד שיראו את ה-HUD מתפרס על כל המסך - נסה 120 בתור התחלה.

כנראה שאופציה זאת תפעל רק דרך הקונסולה (ALT+CTRL+`), הבנתי ש- ID עשו שאם תכניס את הפקודה לקובץ זה לא ישפיע

(משיקולי משחק פייר ברשת) אבל אני לא בטוח אז תנסה ואם זה לא משפיע מהקובץ פשוט תפעיל את זה ידנית כל פעם שאתה נכנס למשחק.

מקורות:

http://doom.freakygaming.com/pc/action/doom_3/tutorials/running_doom_3_in_widescreen.html

http://www.hardforum.com/showthread.php?t=787406

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

לאחר שאני נמצא בשלב השלישי, אחרי שאני יוצא מדלת החמצן, ולאחר שאני הורג את כל המפלצות, נשמעת הודעה בכריזה לחזור ל- mars city, וכך גם מראה לי ה-pda. כשאני בדרך חזרה לפתע אחת המפלצות עושה חור בדלת והיא ננעלת ואי אפשר לפתוח אותה ולחזור ל- mars city. מה צריך לעשות הלאה?

מצורף בזאת תצלום מסך.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה יכל להיות קצת יותר טוב אם היה בו קצת אור :-[

לא רואים שום דבר מהגרפיקה שם.

אגב כשאתה אמור לחזור ל MARS CITY, אתה מדבר על הקטע שהוא צריך להחזיק תנשימה שלו ולרוץ ממקום למקום לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את המשחק ואת חבילת הרחבה

ואז אני נכנס למשחק ומופיע לי

doom 3 cd key in invalid

the cd key in located on your cd jewel case

ויש לי שם ליכתוב סי די קי

מה לעשות ניסיתי לכתוב סי די קי של המשחק וזה לא הולך ?

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...