שאלה מציקה ביותר לגביי הקיום של אלוהים.... הרחבתי תשאלה נא לקרוא בעמוד הראשון! - עמוד 16 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה מציקה ביותר לגביי הקיום של אלוהים.... הרחבתי תשאלה נא לקרוא בעמוד הראשון!

ORANGEJUICED

Recommended Posts

בנוסף לזה ששאר הדתות ממש משתמשים במעין שטיפת מוח, מהרגע שאתה נולד מחנכים אותך בדרך האלוהם, היא אחת המדינות היותר ליברליות ויותר חופשיות בעולם

תגיד על מה אתה מדבר? בישראל כופים עליך את האמונה עוד מהגן! אנחנו יותר חופשיים ממדינות אחרות? - משעשע ביותר. בכלל איך אתה מסוגל להגיד על מדינה שהדת היא חלק אינגרלי בה חופשייה? כל עוד לא נפריד דת ממדינה המצב ישאר כפי שהוא.

לפותח הדיון, תחשוב לרגע למה פתחת את הת'ארד. אתה שואל את כל השאלות הלא נכונות, באופן עיקבי. אין כאן שום דבר עמוק, הגיוני או מטפיסי. למה השואה קרתה? כי היא קרתה. למה חזיר לא כשר? כי חשבו שכך עדיף לפני אלפי שנים.

כל העסק הזה כל-כך לא חשוב ובאופן אובססיבי כמעט אנשים נוטים להמשיך להתדיין בו. למי איכפת מאלוהים ומהדת? בטח שלא לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 273
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בישראל אולי מחנכים להאמין, אבל ערוצי הטלוויזיה, , רדיו והסביבה בחוץ מראה לך גם את הצד השני, הצד היותר "ריאליסטי" והחילוני,

הרי למה אתה מצפה במדינה שיש בה ערוצי תפילה, ברדיו דיברוים NON STOP על כמה שזה חשוב להאמין באלוהים, שלטים בגודל הפרסומות של CASTRO שאומרים WE BELIVE, SO SHOULD YOU ?!?

שוב, אני מסכים עם דבריך, דת היא חלק אינטגרלי בישראל, אבל עדיין יותר קל להיות פה חילוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מנסח את זה אחרת: יותר קשה להיות פה דתי! היחס לדתיים מזויע לפעמים!!!

לשואל השאלה המקורית, עמוק עמוק בתוך הלב שלך אתה מאמין באלוהים ורואים את זה, אתה שאלת את השאלה כדי לדעת את זה....

אל תחפש תירוצים כדי לשלול את אלוהים וכל הקשור בכך....

אתה מאמין באלוהים גם אם אתה לא ממש מודע לכך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה שהיחס לדוסים כ"כ חרא

בין השאר הוא נובע מכך שהם עלוקות למדינה הזאת

לא משלמים מיסים,חיים על חשבון המדינה, לא מתגייסים וכו'...

כמובן לא כולם,אבל חלק כן

מדינה ליברלית וחופשית?

אנחנו יותר קרובים לאיראן מאשר לארה"ב בקטע הזה...

אם היינו מדינה ליברלית וחופשית,היה מותר למכור חזיר,

חמץ בפסח,לפתוח חנויות בשבת וגם בשבת!

ליברלית וחופשית?

I THINK NOT!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזר לשאלה המקורית

אנשים אמרו פה שה' זו רק דרך שהיתה לאדם העתיק להסביר דברם שהוא לא יכול

וגם היה כאן משהו שאמר איך אתה מסביר את היקום שהוא כזה מדיוק וגוף האדם מורכב ממלא מערכות

אז כך:

היקום מדויק בדרך פשותה מאוד שבתור לומד פיזיקה לשעבר אני יכול להגיד לך שקיים חוק קזה שנקרא צנטרפוגה וכחו המשיכה והצורה שדורשת הכי פחות אנרגיה זה עגול והיחס בין הכוחבים הוא שרירותי בהחלט! אין איזה ציור מדויק שהכוכבים מצירים לנו (עדין אף אחד לא חיבר בין כול הכוכבים  :lol: הוא לא יכל לשים לפחות מספרים  8)) וזה המורכבות של הגלקסיה

המורכבות שלנו זה מסיבה אחת:

א-ב-ו-ל-ו-צ-י-ה

מכיר? זה מן דבר מגניב כזה שגורם להשתבחות הזן!

ולא, ה' לא אחרי להשתבחות אלא שרשרת המזון אחראית מי שלא היה לו את כלים לשרוד לא שרד הוא לא הוליד ילדים ולא העביר גנים פגומים\נחותים להמשך הדורות מי שיהיה חזק מספיק מצא לו בת זוג והמשיך את המורשת של ה"מושלמות"

זה גם מסביר איך כול חייה שונה אחד מהשני........נניח נקח ג'ירפה או קיי, יכול (מאוד) להיות שפעם היה לה צוור קצר..........אבל אחד נולד עם צוור ארוך יותר מזה של חבר שלו והשיג יותר עלים והתפתח להיות הזכר השולט כי הוא אכל הכי טוב מכול החברים והעביר בירושה את הגן של הצוור הארוך לאט לאט הם התפלגו ל2 קבוצות שלימים נהיו 2 חיות שונות, קבוצה אחת מעבירה בירושה את הצוור הארוך וקבוצה שניה מעבירה גן אחר, תעות או פאק גני גרם להשתבחות הזן ותרם לשרידה שלו בטבע, מדענים הוכיחו שכולנו התחלנו מחידק שלפי הצרכים המשתנים על פני כדור הארץ התפתחנו ליצורים רב תאים ואותו פאק כמו שהיה אצל הג'רפה היה לכול חייה

ד"א

חומר למחשב חדש:

החידקים שהתחילו להתפתח על פני כדה"א הגיעו מהחלל.....................ומשם המדע עדיין לא מספיק משוכלל להגיד מאיפה, רק שהם הגיעו עם כמה מטאורים......

והיה כתוב בתנ"ך שה' גרם לגשם שמש וכל מני שטויות כאלה ("שמש בגיבעון דום וירח על עמק איליון"  "אל תר ואל מטר......."-לא זוכר את ההמשך)

הרי ידוע היום שאין משהו או משהו שגורם לאקלימים מסוימים לקרות! אלא זרמי אוויר, גובה, לחץ ברומטרי ושאר ירקות וחרטותים שרק חזאים יודעים......

אני יכול להגיד לך שהמדע קטל כול דבר שהמאמינים אמרו וכיום למדע יש שאלות שהמאמינים לא יודעים בכלל איך להשיב להם

וגם כאשר כתבו את התנ"ך לא ידעו בכלל שלפניהם היו דינוזאורים, ולכן הם לא צינו אותם בשום מקום!, לפני התנך תוך 6 ימים ה' הפך גוש סלע ענק לכוכב שוקק חיים, ושאלתי מאמינים לגבי הדינוזאורים והם פשות גימגמו אף בנדאם דתי לא השיב לי עד היום למה הדינוזאורים לא מוזכרים בכלל.

אני חושב שזה רק בגלל שהאדם לא ידע על קיומם אז, כי אם כן אז היה מין חירבוש כזה שה' המית את הדינוזאורים כדיי לפנות לנו מקום אבל התנ"ך כבר נעול ורשום שם שה' התחיל מ-0 אז חבל לכם...............

ואחי לשאלה עם החזיר ברגע שאמרתה שיש לו לב כמו של בן-אדם הבנתי למה אסור לאכול אותו אתה סטרתה את עצמך (אני לא רוצה לאכול לב כמו שלי זה מפחיד!!!! :s05: )

וגם אפשר לראות טוב מאוד לפי תכופת ימי הבניים שהם פוחדים ממדע והם דיכאו אותו וכול מי שעסק במדע הכנסייה פשוט רדפה אותו (היו כמבה אומנים מפורסמים לא אבל אני מתבלבל יכו להיות זה דהווינצ'י לא בתוח) מזה נובע רק דבר אחד

שהקמרים עצמם (אז בכול אופן) לא האמינו ב"שתויות" (זה בכוונה במרכאות- כי יש כאלה שזה לא שתויות) שהם עצמם מספרים כדיי להרוח כסף וכם בסוף הכנסיה היתה הגורם הכי עשיר בעולם הקדום

אני יודע שהמדע הוכיח לי מספיק פעמים שה' לא קיים הדת לא הוכיכה לי אפילו פעם אחת שיש כזה דבר ה' אפילו פעם אחת, חוץ מסיפור כזה שאני בתוח שמשהו לפני איזה 5000 שנה המצא כדיי למשוך תשומת לב, או כסף וכמו כול דבר שמצליח אנשים מנסים לחכות וכך נולדה הנצרות ומוחמד היה האחרון שהמצא דת!

אני פותח דת חדשה שנקראת קצ'ימה וכול מי שמאמין שיתרום כסף להקמת בית מקדש כדיי שקצ'ימה האיום לא ירדוף אחריו,

הספר יצא בעוד שנה, קצ'ימה (ה' של הדת החדשה) משכפל אותו בהמונים כיום

אני מוכן להתערב שבעוד 2000 שנה אנשים יתפללו לפסלים שלי ואני יחשב כהנביא הראשו של קצ'ימה!  :lol:  ;D  :ladysman:

***אני רוצה להבהיר שאני לא רציני ואין כזו דת לכול מי שבתעות חושב (נו זה כמו שמדווחים על דריברים חדשים ואומרים שהאתר לא לוקח אחריות, זה על אותו עיקרון זה ברור לנו אבל עדיין רושמים  :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את התגובה

אומנם תגובה קצת ארוכה,אבל קראתי כל מילה ומילה

אכפת לך אולי לערוך את טעויות הכתיב המבישות?

יש לי חתול בן 3 שיכול לכתוב יותר טוב מזה

(כי הוא חתול מושלם שיכול לאכול בולדוג ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לדתיים יש הסברים להכל....

גם אם הם הזויים לחלוטין תהיה בטוח שיש להם הסבר

בקשר לדינוזאורים אני אפילו יודע אותו כי כבר אמרו לי אותו כמה פעמים

הם טוענים שהדינוזאורים הם התנינים שאלוהים יצר בבראשית א

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לדתיים יש הסברים להכל....

הם טוענים שהדינוזאורים הם התנינים שאלוהים יצר בבראשית א

ומה עם הדינאוזור (הציפור המעוותת הזאת) המעופף?     היו גם תנינים מעופפים שנכחדו?  :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרגיש בעמדת מיעוט ולא ממש בא לי להתווכח יותר מדי אבל אתם לא שמים לב מה אתם כותבים...

דבר ראשון: מדינת היא מדינה יהודית!!! אם אתם רוצים לדעת תסתכלו במגילת העצמאות...

אנחנו מדינה יהודית וצריכים לכבד את הדת שלנו, אנחנו לא נפתח חנויות בשבת כי אנחנו מכבדים את אלה ששומרים מסורת....

חוץ מזה שבערים אחרות כמו ת"א פותחים בשבת, לפחות חלק....

לגבי המדע והתנגשויות שלו בתנ"ך - שטויות!

להפך, היום המדע מוכיח עד כמה התנ"ך נכון....

חבל שאני לא זוכר הרבה ממה שמישהו אמר לי אבל דבר אחד אני כן זוכר...

בגמרא/משנה היה כתוב "כל שיש לו סנפיר יש לו קשקשת..." או משהו כזה....

היום מדענים שונים ניסו לסתור את זה ואף אחד לא הצליח.....

אתה יודע איזה כוח צריך בשביל להגיד משפט כזה?!

לעבור כל דג ודג בכל העולם, במים מלוחים ומתוקיםף בעומקים שונים ולבדוק אם יש לדג כלשהו סנפיר ואין לו קשקשים?!

מי יכול להגיד דבר כזה?!

אפילו אם הטכנולוגיות של היום אי אפשר לקבוע דבר כזה אבל מדען אחד בדק 30,000 מינים שונים של דגים ולא הצליח לסתור את זה....

היו עוד כמה דברים שכבר ברחו לי מהראש לצערי....

יש תשובות להכל.... צריך לדעת איפה לחפש....

אני בטוח שיש גם פורומים בנושא....

אז בבקשה מכם, אל תשמיצו לפני שאתם בקיאים במשהו... אתם לא בקיאים בתורה ובמשנה ובגמרא בשביל להגיד דברים כאלה וכפי שכבר אמרתי להכל יש תשובה.... צריך לדעת איפה לחפש....

שנה טובה,

ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התנ"ך העולם קיים 5000 (ומשהו) שנים

לפי המדע רק השמש קיימת 5 מיליארד שנה

רוצה לתת הסבר לזה?

ולכרישים,כלבי ים,לוויתנים ודולפינים יש סנפירים

ולאף אחד מהם אין קשקשים

ואני אפילו לא מדען

ולפי מגילת העצמאות, היא גם מדינה דמוקרטית

ואחד מיסודות הדמו' הוא חופש הדת, שבתוכו יש את החופש מ(!!!)דת

ולכן אם אני רוצה לאכול חזיר,אז מותר לי! ואם בא לי פיצה עם בשר

עליה,מותר לי!

ואני לא זוכר שכתוב איפשהו שמותר לשרוף פיצריות כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא שמים לב מה אתם כותבים...

לגבי המדע והתנגשויות שלו בתנ"ך - שטויות!

להפך, היום המדע מוכיח עד כמה התנ"ך נכון....

בגמרא/משנה היה כתוב "כל שיש לו סנפיר יש לו קשקשת..." או משהו כזה....

היום מדענים שונים ניסו לסתור את זה ואף אחד לא הצליח.....

אפילו אם הטכנולוגיות של היום אי אפשר לקבוע דבר כזה אבל מדען אחד בדק 30,000 מינים שונים של דגים ולא הצליח לסתור את זה....

דבר ראשון אתה הוא זה שלא יודע על מה אתה מדבר

1.אתה מצד אחד אומר שאין התנגשויות עם התנ"ך ובתור הוכחה מביא משהוא שבכלל לא נמצא בתנ"ך ::)

2.זה שלא הצליחו לסתור לא הופך את זה להוכחה(לאנשים דתיים יש בעיה רצינית עם הוכחות. הם רואים כל דבר מטופש כהוכחה)

חוצמיזה שהמדע לא בא תמיד לחדש לנו דברים

במדע בניגוד לדת צריך לגבות כל דבר בהוכחות

זה שאני רואה שאלה בגאמטריה והאינטואיציה שלי אומרית לי שהמשולשים האלה חופפים לא הופכת את זה לנכון בהכרח

תבין.. האינטואיציה האנושית(שהתבססה על נסיון של שנים) היא מאד מדוייקת אבל מה לעשות שבלי הוכחה מדעית היא לא שווה הרבה

גם אם לפני 1000 שנים בדקו המוניי דגים וראו שלכל דג -כסכס ולכן הניחו שכך הדבר על כלל הדגים בעולם לא הופך את זה לנכון בהכרח

זאת השערה

אמנם השערה שכניראה נכונה אבל שוב השערה

על המשפט האחרון של פרמה שמעת?

פרמה המציא משפט כלשהו וכתב שמחוסר זמן וכוח או משהו כזה הוא לא ייכתוב את ההוכחה

במשך מאות שנים ידעו ב99 אחוז שהמשפט נכון אבל מה לעשות שלא הצליחו להוכיח אותו

וכל עוד לא הצליחו להוכיח אותו זה לא שווה כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזר לשאלה המקורית

אנשים אמרו פה שה' זו רק דרך שהיתה לאדם העתיק להסביר דברם שהוא לא יכול

וגם היה כאן משהו שאמר איך אתה מסביר את היקום שהוא כזה מדיוק וגוף האדם מורכב ממלא מערכות

אז כך:

היקום מדויק בדרך פשותה מאוד שבתור לומד פיזיקה לשעבר אני יכול להגיד לך שקיים חוק קזה שנקרא צנטרפוגה וכחו המשיכה והצורה שדורשת הכי פחות אנרגיה זה עגול והיחס בין הכוחבים הוא שרירותי בהחלט! אין איזה ציור מדויק שהכוכבים מצירים לנו (עדין אף אחד לא חיבר בין כול הכוכבים  :lol: הוא לא יכל לשים לפחות מספרים  8)) וזה המורכבות של הגלקסיה

המורכבות שלנו זה מסיבה אחת:

א-ב-ו-ל-ו-צ-י-ה

מכיר? זה מן דבר מגניב כזה שגורם להשתבחות הזן!

ולא, ה' לא אחרי להשתבחות אלא שרשרת המזון אחראית מי שלא היה לו את כלים לשרוד לא שרד הוא לא הוליד ילדים ולא העביר גנים פגומים\נחותים להמשך הדורות מי שיהיה חזק מספיק מצא לו בת זוג והמשיך את המורשת של ה"מושלמות"

זה גם מסביר איך כול חייה שונה אחד מהשני........נניח נקח ג'ירפה או קיי, יכול (מאוד) להיות שפעם היה לה צוור קצר..........אבל אחד נולד עם צוור ארוך יותר מזה של חבר שלו והשיג יותר עלים והתפתח להיות הזכר השולט כי הוא אכל הכי טוב מכול החברים והעביר בירושה את הגן של הצוור הארוך לאט לאט הם התפלגו ל2 קבוצות שלימים נהיו 2 חיות שונות, קבוצה אחת מעבירה בירושה את הצוור הארוך וקבוצה שניה מעבירה גן אחר, תעות או פאק גני גרם להשתבחות הזן ותרם לשרידה שלו בטבע, מדענים הוכיחו שכולנו התחלנו מחידק שלפי הצרכים המשתנים על פני כדור הארץ התפתחנו ליצורים רב תאים ואותו פאק כמו שהיה אצל הג'רפה היה לכול חייה

ד"א

חומר למחשב חדש:

החידקים שהתחילו להתפתח על פני כדה"א הגיעו מהחלל.....................ומשם המדע עדיין לא מספיק משוכלל להגיד מאיפה, רק שהם הגיעו עם כמה מטאורים......

והיה כתוב בתנ"ך שה' גרם לגשם שמש וכל מני שטויות כאלה ("שמש בגיבעון דום וירח על עמק איליון"  "אל תר ואל מטר......."-לא זוכר את ההמשך)

הרי ידוע היום שאין משהו או משהו שגורם לאקלימים מסוימים לקרות! אלא זרמי אוויר, גובה, לחץ ברומטרי ושאר ירקות וחרטותים שרק חזאים יודעים......

אני יכול להגיד לך שהמדע קטל כול דבר שהמאמינים אמרו וכיום למדע יש שאלות שהמאמינים לא יודעים בכלל איך להשיב להם

וגם כאשר כתבו את התנ"ך לא ידעו בכלל שלפניהם היו דינוזאורים, ולכן הם לא צינו אותם בשום מקום!, לפני התנך תוך 6 ימים ה' הפך גוש סלע ענק לכוכב שוקק חיים, ושאלתי מאמינים לגבי הדינוזאורים והם פשות גימגמו אף בנדאם דתי לא השיב לי עד היום למה הדינוזאורים לא מוזכרים בכלל.

אני חושב שזה רק בגלל שהאדם לא ידע על קיומם אז, כי אם כן אז היה מין חירבוש כזה שה' המית את הדינוזאורים כדיי לפנות לנו מקום אבל התנ"ך כבר נעול ורשום שם שה' התחיל מ-0 אז חבל לכם...............

ואחי לשאלה עם החזיר ברגע שאמרתה שיש לו לב כמו של בן-אדם הבנתי למה אסור לאכול אותו אתה סטרתה את עצמך (אני לא רוצה לאכול לב כמו שלי זה מפחיד!!!! :s05: )

וגם אפשר לראות טוב מאוד לפי תכופת ימי הבניים שהם פוחדים ממדע והם דיכאו אותו וכול מי שעסק במדע הכנסייה פשוט רדפה אותו (היו כמבה אומנים מפורסמים לא אבל אני מתבלבל יכו להיות זה דהווינצ'י לא בתוח) מזה נובע רק דבר אחד

שהקמרים עצמם (אז בכול אופן) לא האמינו ב"שתויות" (זה בכוונה במרכאות- כי יש כאלה שזה לא שתויות) שהם עצמם מספרים כדיי להרוח כסף וכם בסוף הכנסיה היתה הגורם הכי עשיר בעולם הקדום

אני יודע שהמדע הוכיח לי מספיק פעמים שה' לא קיים הדת לא הוכיכה לי אפילו פעם אחת שיש כזה דבר ה' אפילו פעם אחת, חוץ מסיפור כזה שאני בתוח שמשהו לפני איזה 5000 שנה המצא כדיי למשוך תשומת לב, או כסף וכמו כול דבר שמצליח אנשים מנסים לחכות וכך נולדה הנצרות ומוחמד היה האחרון שהמצא דת!

אני פותח דת חדשה שנקראת קצ'ימה וכול מי שמאמין שיתרום כסף להקמת בית מקדש כדיי שקצ'ימה האיום לא ירדוף אחריו,

הספר יצא בעוד שנה, קצ'ימה (ה' של הדת החדשה) משכפל אותו בהמונים כיום

אני מוכן להתערב שבעוד 2000 שנה אנשים יתפללו לפסלים שלי ואני יחשב כהנביא הראשו של קצ'ימה!  :lol:  ;D  :ladysman:

***אני רוצה להבהיר שאני לא רציני ואין כזו דת לכול מי שבתעות חושב (נו זה כמו שמדווחים על דריברים חדשים ואומרים שהאתר לא לוקח אחריות, זה על אותו עיקרון זה ברור לנו אבל עדיין רושמים  :lol:)

אכלה תגובה אחי...

ועם תגיד את זה לאיזה דתי.. הוא יהיה עטום פשוט ולא יהיה מוכן לקבל על עצמו..!!

בכל מקרה מזל שיש אנשים כמוני וכמוך.. הכוונה להגיוניים.... הרי שאלוהים באמת לא קיים.. ואלה ששולטים בדת יודעים את זה טוב טוב!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה כתבת ברטון

כתבת שהמשפט המטומטם הזה נכון?!?!

הרי מה שכתבתי מפריך את זה!

לכריש יש סנפירים,אתה מסכים איתי?

לכריש יש עור חלק ואין לו קשקשים,נכון?

נובע מכך... המשפט הזה הוא בולשיט

וגם דולפינים ולוייתנים וכלבי ים ופינגיווינים ובטוח עוד

הרבה חיות שאני לא מכיר קיימות שיש להן סנפירים

אך אין להן קשקשים

אלא אם כן אתה מגדיר סנפיר כמין "איבר" שיש עליו

קשקשים,ואז המשפט הזה הוא נכון,אבל מטומטם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התנ"ך העולם קיים 5000 (ומשהו) שנים

לפי המדע רק השמש קיימת 5 מיליארד שנה

רוצה לתת הסבר לזה?

ולכרישים,כלבי ים,לוויתנים ודולפינים יש סנפירים

ולאף אחד מהם אין קשקשים

ואני אפילו לא מדען

הוצאתה לי את המילים מהפה.........חחח ואפשר להמשיך את הרשימה.............

דבר שני לא אמרתי שכול דבר שכתוב בתורה זה שקרי ולא נכון, כי יש עובדות שאין מה לעשות הם פשות שם שם, כמו בית המגדש שיש את הכותל המערבית שנותן הוכחה חותחת לזה שיש כזה דבר בית מקדש.........אבל ברגע שהתנ"ך מתחיל להתעסק עם הדברים האלה, ה' כמעת יוצא מהתמונהולא מתערב כמו שהתערב בברשית שמות ויקרא מדבר ודברים..........שם ה' היתה דמות ראשית ופתאום הלב הפלא ה' מדבר רק עם נביאים, וזה גורם לי לחשוש אוליי לנביאים האלה היה אינטרס להגיד את המ שהם אמרו.............ההה? אוליי זה כמו היום שעל כול נבואה הם קבלו כסף, הרי לא קשה לשכור משהו שיעמוד מאחורי איזה הר ויעשה איזה וונאבי קסם וכולם יתלהבו.......גם אם תשימו לב החל מתכופת הנביאים רמת הקסמים ירדה בצורה נוראית אפילו למסיבה לילדים קטנים לא היתי מזמין אותם!!  :D

אבל למשל הר סיני, יצאו 5 משלחות בין לאומיות לחפש אותו ו כלום, 0, זירו, נאדה, נט'ינג, אף אחד לא יודע אם בכל קיים כזה דבר הר סיניי, אין לזה הסבר,

אני הבנתי שלפי הדתיים (שמעתי את ז בתור שמועות) שבשנת 2000 פריז תושמד והמשיח יבא................השנה שנת 2004 כמעת 5 המשיח לא בא ואם הוא יבא אז הוא יוכל לבקר במגדל אייפל............. (רק חבל שאני לא זוכר איפה אמרו לי את זה זה מזה מעצבן!!!!)

ואנשים באמת אף אחד לא מעוניין לתרום לדת החדשה שלי?!?! איזה בעסה אתכם, נו יהיה מגניב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...