שאלה מציקה ביותר לגביי הקיום של אלוהים.... הרחבתי תשאלה נא לקרוא בעמוד הראשון! - עמוד 17 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה מציקה ביותר לגביי הקיום של אלוהים.... הרחבתי תשאלה נא לקרוא בעמוד הראשון!

ORANGEJUICED

Recommended Posts

לא הבנתי מה כתבת ברטון

כתבת שהמשפט המטומטם הזה נכון?!?!

מה פיתאום

כתבתי שדתיים לא יודעים מזה הוכחה

הם חושבים שזה שמישהו יודע משהו הופך אותו להוכחה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 273
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהה טוב

פחדתי שגילי המיר אותך בחשאי ;D

ואני גם יכול להצטרף אל הדת החדשה?

אחרי הוודקה שהורדתי אתמול אלוהי הבלהבלה שלך (שכחתי את השם :D)

התגלה גם אליי, או שאולי זה היה כאב ראש גדול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פיתאום

כתבתי שדתיים לא יודעים מזה הוכחה

הם חושבים שזה שמישהו יודע משהו הופך אותו להוכחה ::)

יש לי רק דבר אחד להדיג...........פפחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...........צחוק אחד שווה מגילה שלמה!! (המבין יבין)

עכשיו רצינות יש גם מדענים דתיים.............לא צריך לזלזל, אתה זוכר את האבולוציה שדברתי עליה אז היהדות תפחה את השכל הבן הכי כחם בישיבה קבל את הבת של הרבי = היהדות זו הדת הכי כחמה והכי הגיונית צין כול הדתות, ודיי קשה לשכנע יהודים כמו שרשמתה

ואני גם יכול להצטרף אל הדת החדשה?

אחרי הוודקה שהורדתי אתמול אלוהי הבלהבלה שלך (שכחתי את השם :D)

התגלה גם אליי, או שאולי זה היה כאב ראש גדול?

אתה יכול להצתריף בכייף אני נותן לך תואר חעשפ"א: חמור עבודה שצריך לפרנס אותי  :)

אבל לא נעשה (לפכות לא הילדים לך) ונקבל כסף מהמדינה

שימו לב יש לי משרה פנוייה- אכ"ק: אחרי כספים בקפצ'ייה (קפצ'ייה זה אתר התפילה שלנו- קצ'ימה בחר את השם)

:lol: זה כזה כייף   ;D

, אחי בנוה וודקה בערב חג...........בתח אמא שלך מזה גאה בך עכשיו  ;D אני לא רוצה לראות איך אתם עושים שבת.............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, אני מצטער....

לאחר בדיקה חוזרת, המשפט הנכון הוא:

כל שיש לו קשקשת, יש לו סנפיר. ויש שיש לו סנפיר, ואין לו קשקשת

וזה כבר מוריד מהפרק את כל מה שכתבתם על כרישים וכו'....

אגב, חלק נכבד מהדת זה אמונה, באמונה כל הקטע הוא שאתה מאמין במשהו שאתה לא יכול לבדוק.... אתה מאמין, אתה לא יודע.

ולגבי הוכחות, קודם תמצא לי הוכחה לאבולוציה הזאת ....

לגבי מדינה דמוקרטית - צודק, ראית איפהשהוא שכתוב בחוק לא לאכול חזיר? למען האמת גם אם יש חוק כזה הוא לא מתקיים....

לך ל"טיב טעם" אם אתה מתקשה למצוא בשר חזיר, הם פתוחים גם בשבתות וגם בחגים, תוכלו לקנות הכל, וכמובן לא כשר כפי שאתם רוצים...

יש מגוון שרימפסים טעימים, מומלץ :P (בצחוק כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך שמישהו יוכיח לך "אבולוציה" ?!?!

אין מה להתווכח פה, זאת עובדה מדעית...ממצאים של המון תקופות זמן על כדור הארץ

שקיים לפחות 15מיליארד שנה (ולא 5, כמו שצויין פה לפני זה, המפץ הגדול התרחש לפני 15 מיליארד שנים...אם יש מישהו

שיכול לתקן אותי אז בבקשה) של שרידים ומאובנים ועצמות של ייצורים שונים...זה שלך למשל יש אגודלים...זאת אבולוציה...

זה שאתה הולך על 2, זאת אבולוציה...אם אתה רוצה הוכחה שאבולוציה זה נכון תפתח כל אינציקלופדיה ותקרא.

בקשר למה שאמרת שמאמינים במשהו וזהו, בלי יותר מדי שאלות...נכון. אבל תסלח לי שזה נראה לי טיפשי להאמין

במשהו לא קיים.

ככה לדעתי באותה מידה טיפשי להתפלל לפסלים או לצלבים. בנוסף לכך אמונה מולידה גם הרבה דברים רעים כגון שנאה, גזענות

וקנאות ככה שלא הייתי ממהר כ"כ להצדיק דתות באשר הן (לא רק את הדת היהודית בפרט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפץ הגדול אולי קרה לפני 15 מיליארד שנה,אין לי מושג מתי

אני אמרתי שהשמש קיימת 5 מיליארד שנה ( איפשהו בין 5.5 ל-4.5 מיליארד ליתר דיוק)

ולכן כדור הארץ אינו קיים יותר מאשר 5.5 מיליארד שנה,אם

אתה רוצה אני יכול לברר בשביל להיות בטוח,אבל אין מצב

שזה יותר מ5.5 מיליארד

והחיים עצמם אני לא חושב שקיימים נגיד יותר ממיליארד שנה על פני כדור הארץ

כי חלק גדול מהזמן שכדור הארץ היה קיים הוא היה בלתי ניתן למחייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, אני מצטער....

לאחר בדיקה חוזרת, המשפט הנכון הוא:

כל שיש לו קשקשת, יש לו סנפיר. ויש שיש לו סנפיר, ואין לו קשקשת

וזה כבר מוריד מהפרק את כל מה שכתבתם על כרישים וכו'....

אגב, חלק נכבד מהדת זה אמונה, באמונה כל הקטע הוא שאתה מאמין במשהו שאתה לא יכול לבדוק.... אתה מאמין, אתה לא יודע.

ולגבי הוכחות, קודם תמצא לי הוכחה לאבולוציה הזאת ....

לגבי מדינה דמוקרטית - צודק, ראית איפהשהוא שכתוב בחוק לא לאכול חזיר? למען האמת גם אם יש חוק כזה הוא לא מתקיים....

לך ל"טיב טעם" אם אתה מתקשה למצוא בשר חזיר, הם פתוחים גם בשבתות וגם בחגים, תוכלו לקנות הכל, וכמובן לא כשר כפי שאתם רוצים...

יש מגוון שרימפסים טעימים, מומלץ :P (בצחוק כמובן)

עכשיו בכלל הטבעתה את עצמך........מה עם נחשנים לתאות ושאר זוחלים?!?!?!

לאף אחד מהם לא ראיתי סנפיר אבל כן ראיתי קשקשת

אבולוציה:

כן ,גש למוזאון או לאנציקלופדיה או שתעשה חיפוש בגוגל את תמצא מספיק הוכחות לזה שיש אבולוציה עם והכול, אפילו תראה נשנל ג'אוגרפיק יש שמה מספיק מידע על זה!

אתה מאמין בפיות? הרי פיות אתה גם לא יכול לבדוק מצאתה משהו שאמר שאין פיות עם הוכחה מדעיות, אבל מצד שאני לא מצאתי אף אחד שאמר שיש פיות אז לפי ההגדרה שלך לאמונה אתה גם מאמין בפיות וחדי  קרן

אולי בכלל חיזרים שלחו לכאן משלחת כדיי להפוך את כדור הארץ לשוקק חיים לניסויי או משהו כזה?

אוליי במלאכים וקסמים,

גם בזה אתה מאמין? אם לא אז למה אתה מאמין בה' כולם בעלי אותו המשקל מפחינת הוכחה ואמונה........

ובו אני יתן לך עוד דוגמה, החאט הכי גדול (לפחות כך אני הבנתי) זה לעבו אלים\אלילים אחרים, אז למה הערבים שעובדים את אללה והנוצרים שעובדים את האל שלהם (אל הבלבלה  :D) לא מתים?!?!? להפך אוליי הה' שלנו הזניח אותנו וכך הבא לאלים האחרים פתח להשמיד אותנו, הרי זה צריך להיות בדיוק ההפך היתה צריכה להיות שואה לנוצרים כי הם עובדיי אלים אחרים ולא ליהודים שהם עובדי ה' ונניח ולשלות הדתות שהזכרתי הם עובדים את אותו האל (**) אז תמיד יש את הבודהיסטים שמאמינים בבודהה או שבטים באפריקה (ויכול להיות שגם בדרום אמריקה לא זוכר.....) הם עובדיי אלילים אחרים למה להם אין שואה למה אותם ה' לא הורג

יש לך תשובה לזה?

(**תענה שמגוחכת למדיי, מה פתאום לאתו האל יש 3 דתות שונות?!?!**)

אני כבר החזרתי כמה אנשים בשאלה......................

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לסנפיר ולקסקסת המשפט בכלל לא אומר שלכל מי שיש לו סנפיר אז יש לו קסקסת או שלכל מי שיש לו קסקסת יש לו סנפיר

המשפט בסך הכל בא להגיד איזה דגים כשרים למאכל ביהדות

הדגים שכשרים למאכל הם אלה שיש להם גם סנפיר וגם קסקסת

לא היה פה שום הגדת עתידות או איזשהו ידע מפותח של הדוסים באותם ימים

סתם חוק כשרות מטומטם שאוסר אכילת כרישים ונחשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך הרבה שאלות, אני לא מצליח לעקוב....

לגבי המפץ הגדול או האבלוציה או כל ה"דברים" האלה אין הוכחות חד משמעיות...

אתה אומר לי ללכת לחפש בגוגל? סבבה.... אבל לך אתה תחפש בגוגל הוכחות לתנ"ך ותאמין לי שתמצא.

ולגבי המשפט - הוא מדבר כמובן על דגים ולא על זוחלים שונים...

המשנה/גמרא עצמה עוסקת בסימני טהרה לדגים, כלומר איך לזהות אם דג כשר לאכילה או לא והמפשט הנ"ל מתייחס לדגים בלבד אז לא טבעתי בשום מקום :)

ואתה לא הבנת מה זה אמונה, אתה בוחר במה להאמין ובמה לא. אתה בוחר אם להאמין לפיות או לא. אני לא מאמין בפיות כי יודעים שזה לא אמיתי ואין שום דבר מתועד שיוכיח את זה....

ובו אני יתן לך עוד דוגמה, החאט הכי גדול (לפחות כך אני הבנתי) זה לעבו אלים\אלילים אחרים, אז למה הערבים שעובדים את אללה והנוצרים שעובדים את האל שלהם (אל הבלבלה Cheesy) לא מתים?!?!? להפך אוליי הה' שלנו הזניח אותנו וכך הבא לאלים האחרים פתח להשמיד אותנו, הרי זה צריך להיות בדיוק ההפך היתה צריכה להיות שואה לנוצרים כי הם עובדיי אלים אחרים ולא ליהודים שהם עובדי ה' ונניח ולשלות הדתות שהזכרתי הם עובדים את אותו האל (**) אז תמיד יש את הבודהיסטים שמאמינים בבודהה או שבטים באפריקה (ויכול להיות שגם בדרום אמריקה לא זוכר.....) הם עובדיי אלילים אחרים למה להם אין שואה למה אותם ה' לא הורג

יש לך תשובה לזה

שאלת כאן את שאלת השאלות, השאלה הזאת בנוסח אחר כתובה בתנ"ך... ועל זה נאמר "צדיק ורע לו, רשע וטוב לו", גם לזה יש תשובה, אני לא רואה את עצמי כאחד שיכול לספק תשובה משכנעת אבל אם תשאל במקומות הנכונים תקבל תשובה.

ד"א כתבת שהחזרת כבר כמה אנשים בשאלה - לא הייתי רוצה להיות במקומך -אתה חוטא ומחטיא שזה יותר גרוע.... לשיקולך....

אני בטוח שאתה בנאדם טוב שמחפש את האמת אבל פשוט לא מוצא את הכיוון הנכון....

ועוד דבר אחרון - מישהו כתב ששום דבר טוב לא יוצא מדת ואמונה אז תתפלא לדעת שעשו מחקר וגילו שאנשים מאמינים מחלימים יותר טוב מאנשים לא מאמינים... והמאמר מתכוון לאו דווקא ליהדות... האמונה מחזקת את האדם ונותנת לו תקוות ועוזרת לו להתמודד עם בעיות - זה בטוח והוכח...

למי שיש את הספר "מיקוד 2004" בלשון יוכל לקרוא את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח התראד - יש לי את התשובה לכל שאלות שלך. אבל אני אתן אותה רק אם תצליח לתת הגדרה ל - "מהו אלוהים?".

אם תצליח למצוא הגדרה נכונה ומקיפה אתה תגיע לתשובה בעצמך.

בכל מקרה תן לי לתת לך טיפ - החשיבה שלך נובעת מחשיבה של המאה ה 14 ולא מחשיבה של המאה העשרים. כיום כאשר מביטים על הסטוריה דתית מנקודת מבט מודרנית יותר לא מתעלמים מהגורם האנושי. דבר שאתה עשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולגבי המשפט - הוא מדבר כמובן על דגים ולא על זוחלים שונים...

המשנה/גמרא עצמה עוסקת בסימני טהרה לדגים, כלומר איך לזהות אם דג כשר לאכילה או לא והמפשט הנ"ל מתייחס לדגים בלבד אז לא טבעתי בשום מקום :)

מזתומרת לא טעית

לא רק שטעית גם בלבלת פה את הביצים

אתה אמרת איזה פלא זה שלפני אלפיי שנים היהודים ידעו שלכל דג כסכס או משהו כזה וזה בכלל לא מה שהמשפט אומר

המשפט בסך הכל בא להגיד מה כשר ומה לא

כלומר היהודים לא ידעו על זה שום דבר

הם בסך הכל ידעו מה לאכול ומה לא

לא היה להם שמץ של מושג אם לכל הדגים עם הסנפיר יש כסכס או ההפך

בקיצור בלבלת לכולנו תשכל ויצאת ג'וחא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד דבר אחרון - מישהו כתב ששום דבר טוב לא יוצא מדת ואמונה אז תתפלא לדעת שעשו מחקר וגילו שאנשים מאמינים מחלימים יותר טוב מאנשים לא מאמינים... והמאמר מתכוון לאו דווקא ליהדות... האמונה מחזקת את האדם ונותנת לו תקוות ועוזרת לו להתמודד עם בעיות - זה בטוח והוכח...

למי שיש את הספר "מיקוד 2004" בלשון יוכל לקרוא את זה.

כן לשמחתי יש לי את המיקודית (לצערי אין לי למכור.........)

וגם לדבר הזה יש הסבר מדעי:

א-נ-ד-נ-ל-י-ן (או איך שלא רושמים את זה)

יש לך למה לחיות אז לפסיכולוגיה יש השפעות גם על המצב הפיזי של האדם, הוכחה עשו ניסויי ונתנו לקבוצה של אנשים זריקה המכילה כדוריות דם לבנות כך נמשך הניסויי שבוע וביום האחרון ניתנה להם מים, ואתה יודע מה קרא: הגוף הגיב כאילו קיבל את הכדוריות דם האלה

עוד ניסויי שערכו זה לקחו קבוצה של אנשים ונתנו להם לשתות אמרו להם שיש שמה אחוז מסוים של אלכהול (לא זוכר בדיוק כמה) ולחצי השני הביאו משקאות חריפים אמיתים!

כולם יצאו שיכורים! אבל את זה ניתן לזייף עשו בדיקה וגילו שקצב העברת המידע במוח אכן יורד בצורה ניכרת ואפילו היו אוטות שקריים

התענה שלי מהסיפור הזה זה שהאמונה זה דבר פסיכולוגי בלבדזה לא שה' בא וריה אותו אלא הוא ריפה את עצמו והוא מאמין שה' ריפה אותו וזה נקרא לשקר לעצמך

ד"א זה שהחזרתי כמה אנשים בשאלה זה לא היה בכוונה,נכנסנו לוויכוח (כמו פה בפורום) וזה מה שיצא אחיר שבוע התברר לי שהו חזר בשאלה אז הבנתי שאני גם אחרי לזה

יש חוק שאמזכיר משהו שהו לא בכוונה? חחחח  :lol: :lol: :lol:

ואחיח הענין הזה עם הקשקשים יצאת מזה חלק  ;D כי בהתחלה אתה אמרתה שעבר חוקר דג דג ולא מצא דג ללא קשקשים נוותר לך הפעם, אבל אם תחזור לתגובה שלך אתה תראה שתעיתה,

ואתה לא הבנת מה זה אמונה, אתה בוחר במה להאמין ובמה לא. אתה בוחר אם להאמין לפיות או לא. אני לא מאמין בפיות כי יודעים שזה לא אמיתי ואין שום דבר מתועד שיוכיח את זה....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ואיך אתה יודע שה' הוא אמיתי?!?!?!?!?!?!?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזתומרת לא טעית

לא רק שטעית גם בלבלת פה את הביצים

אתה אמרת איזה פלא זה שלפני אלפיי שנים היהודים ידעו שלכל דג כסכס או משהו כזה וזה בכלל לא מה שהמשפט אומר

המשפט בסך הכל בא להגיד מה כשר ומה לא

כלומר היהודים לא ידעו על זה שום דבר

הם בסך הכל ידעו מה לאכול ומה לא

לא היה להם שמץ של מושג אם לכל הדגים עם הסנפיר יש כסכס או ההפך

בקיצור בלבלת לכולנו תשכל ויצאת ג'וחא

עייפתי מלהתווכח, במיוחד בגלל יחס של אנשים כמו בציטוט הנ"ל....

אתם יכולים להגיד ש"הוא ברח כי אין לו מה להגיד" - זה ממש לא נכון.

אני עם הדיון הזה סיימתי.

המשך דיון נעים. איש באמונתו יחיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אין שום דבר מתועד שיוכיח את זה"

חוץ מספר ארוך,משעמם וחסר עובדות והוכחות,

איזה "הוכחה" יש לך לקיום האל?

ובאמת עשית סבטוחה עם הקטע עם המשפט הזה

פעם הבאה תגיד רק משפטים שקשורים למה שאתה

מנסה להראות, כי הבאת את זה בתור "שהם יודעים הכל"

ויצאת קצת ט**ש...

ו-3dvg צודק לחלוטין בקשר להשפעה הפסיכולוגית

של המוח על הגוף, אם תיתן לאדם אספירין כשכואב

לו הראש או פלסבו (מה שנקרא-תרופת דמה[סוכרייה למשל])

רוב הסיכויים הם שתראה את אותן השפעות (הפסקת כאב הראש)

אומנם אם תנסה על בן אדם אחד זה לא בטוח, אבל אם תיקח

קבוצה גדולה של אנשים,סטטיסטית זה יעבוד

וזה לא בגלל שהם מאמינים באלוהים....

ואהבתי את ההגדרה של grey matter, (ניק טוב אגב)

אם תצליח להגדיר את אלוהים, נוכיח לך אם הוא קיים או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...