הפלה - בעד או נגד? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפלה - בעד או נגד?

Rule The Pc

הפלה - בעד או נגד?  

1004 הצבעות

1. 1. הפלה - בעד או נגד?

Recommended Posts

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הכל יפה ונכון ואני ממש שמח שאנשים נרשמים במיוחד בשביל להגיב לדיונים

אבל לדעתי כל התארד הזה מיצה את עצמו כבר בעמודים הראשונים והכל חוזר על עצמו רק בניסוח שונה ובכמה נקודות חדשות..

הדיון הזה לא ישנה דעות, מי שחושב ככה או אחרת ימשיך לחשוב ככה

אני לא אוהב את הסירטונים האלה כי לדעתי הם שטיפות מוח בדיוק כמו הדגמת מוצר בערוץ הקניות

שהם רוצים להראות משהו לא טוב הם עושים את זה במוזיקה מדכאת, שחור לבן.. המדגים עצוב ומבואס

אבל שהם רוצים להציג את המוצר שלהם הכל צבעוני הבן אדם שמח ויש קצבית

בקיצור כל אחד רואה את הדברים מנקודה אחרת ולכולם יש טיעונים משכנעים ואני מקווה שאם חס וחלילה תכנסו למצב כזה אתם תעשו מה שאתם רוצים לעשות כי רק עם זה תמשיכו בחיים עם פחות ספקות ועל הצד הטוב ביותר (אם תבחרו ככה או ככה העיקר שזה יהיה לפי הדעות שלכם...)

באמת לילה טוב לכולם כבר 3 וחצי... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אל תספמפמו תת'רד...

נ.ב אם תסמנו תסמיילי העצוב :( כמו שמסמנים כתב תראו איך העצוב הופך לסמיילי סיני כועסס

:) :) :) :) :) (תסמנו ותראו כנופיית סינים משוגעת)

אהבתי.... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בעד הפלות, אנשים שבעד הפלות הם רוצחים.

אני כן בעד לאפשר הפלות לנשים שלא רוצות להמשיך את ההריון שלהן כמו שמקובל עד חודש מסוים בו ההריון בשלב לא מתקדם.

תינוק שלא חי עדיין, לא ראה אוויר עולם, לא נושם לבד, לא חושב, לא רואה ואפשר להגיד שלא קיים לא חייב לראות אוויר עולם אם האשה שמגדלת את היצור הזה בגופה לא רוצה ולא מתאים לה... למה ? ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודעת אם אתם יודעים, אבל בישראל, תינוק שעוד לא נולד לא נחשב בנאדם. לפחות בחוק. אם אישה בהריון נרצחת, לא מאשימים את הרוצח ברצח 2 אנשים. מובן שזה לא אנושי לעשות הפלה בשלבי הריון מתקדם אבל סתם נגיד וזה עובר עם פגם מולד ממש רציני אז מה, להשאיר אותו? ישנה רשימה ארוכה של מחלות תורשתיות ופגמים שמסכנים את האובר, לפעמים גם את האם, אז מה? עדיף להשאיר את ילד עם המחלה, להטיל אותו על הרווחה העקומה שלנו? למה להביא ילד עם תיסמונת דאון למשל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב שלא צריך להביא ילדים לעולם בידיע שהם יחיו עם בתפקוד מאוד חלקי כשהם לא עצמאיים ועם נכויות לפעמים קשות מאוד.

זה קשה מאוד גם להורים וגם לילד, כמובן שאם נולד ילד כזה אחרי הכל צריך לדאוג לו ולטפל בו הכי טוב שאפשר אבל אם מראש יודעים שככה יהיו החיים שלו, אני לא הייתי רוצה לגדל ילד כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הפלה בשלבים מוקדמים פחות אכזרית מהפלה בשלבים מתקדמים ..אני בעד הפלה במקרה הצורך !

אוף טופיק קטן - שאלתי רב (ואני אנטי דת בעקרון) אם מותר לעשות הפלה - הוא אומר רק ב14 יום הראשונים

ואני תוהה מדוע הדת אוסרת על שז"ל (שפיכת זרע לבטלה) = אוננות בעוד שהדת עצמה "מתירה" להפיל תוך 14

יום בעוד שהזרע לבטלה הוא בן פחות מ14 יום (בן כמה דקות).

בקשר להמתת חסד - אני חושב שצריך דחוף לאשר המתות חסד במדינה ! יש לאימא שלי קרוב היא הלכה לבית חולים

לבקר אותו עם שאר המשפחה...לחולה ז"ל היה סרטן שתקף תריאות שלו שיתק אותן ולכן היה מונשם דרך המכונה (שכחתי את שמה) הסרטן התפשט ועלה למעלה לגרון ושיתק גם תאזור הזה. הבן אדם הזה כבר לא יכל לדבר סבל מכאבים לבסוף אחרי זמן רב שידעו שאין סיכוי שיחיה העבירו אותו למחלקה סופנית ממנה "חוזרים הבית" רק מתים :-\ עדיף שאני לא אתאר בדרך שאימא שלי תיארה אבל הפואנטה שהבן אדם שהה במצב קטסטרופה והיה על מורפיום (משכך כאבים חזק) עד למותו. במקום שהסובלים ימשיכו לסבול ואם יודעים שאין סיכוי להציל אותם ואם רצונם בכך אז לפי דעתי עדיך שיבצעו המתת חסד... עצוב מאוד לשמוע שאיזה זקן או מסכן סובלים ולא ממיתים אותם מאשר הידיעה שאיזושהי אישה הולכת להפיל עכשיו - אותי אישית המקרה הראשון מעציב בהרבה יותר ...

היית שואל את הרב גם את זה...

בוא אני אגיד לך שזה גם חושבים על הזרע שהו באמת בן אדם לפונטציאל וגם יש טיעונים שאומרים שזה גורם לבן אדם כל הזמן לכעוס שזה גם אסור לפי ההלכה (כן כן לא כולם עושים אבל זה אסור...)

ויש הרבה שיקולים וזה כמה דפים ארוכים מאוד על זה משולחן ארוך שאני ממש לא אצטט לפה כי אין לי כח.......

קראתי מה שNICE N FLUFFY כתבה.... (לקח לי זמן)... טוב אין לי מה להגיד כל כך על זה... מה שכן אולי חבר שלך יכניס אותך להיריןו תעשי הפלה ואז תכתבי פה מה דעתך......

ד"א מי חבר שלך מפה? PHP DUDE?

ולקח לי זמן להגיב כי הייתי בחופשה בצפון.......

וזהו באמת הדיון מיצה את עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינך חושב אולי לרב אין תשובה לכל?

בינתיים זה כל אחת וזכותה על גופה ועוברה וכמו שכבר אמרתי 20 פעם - אל תגיעו לדילמות האלו, פשוט תשתמשו באמצעי מניעה, רצוי 2 בו זמנית. כך גם תימנעו מהריון וגם ממחלות מדבקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית שואל את הרב גם את זה...

בוא אני אגיד לך שזה גם חושבים על הזרע שהו באמת בן אדם לפונטציאל וגם יש טיעונים שאומרים שזה גורם לבן אדם כל הזמן לכעוס שזה גם אסור לפי ההלכה (כן כן לא כולם עושים אבל זה אסור...)

ויש הרבה שיקולים וזה כמה דפים ארוכים מאוד על זה משולחן ארוך שאני ממש לא אצטט לפה כי אין לי כח.......

קראתי מה שNICE N FLUFFY כתבה.... (לקח לי זמן)... טוב אין לי מה להגיד כל כך על זה... מה שכן אולי חבר שלך יכניס אותך להיריןו תעשי הפלה ואז תכתבי פה מה דעתך......

[glow=red,2,300]ד"א מי חבר שלך מפה? PHP DUDE?[/glow]ולקח לי זמן להגיב כי הייתי בחופשה בצפון.......

וזהו באמת הדיון מיצה את עצמו

מה אני קשור לזה?

אבל עם אתה שווה תשאירי לי PM ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...