הפלה - בעד או נגד? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפלה - בעד או נגד?

Rule The Pc

הפלה - בעד או נגד?  

1004 הצבעות

1. 1. הפלה - בעד או נגד?

Recommended Posts

בטח שהן מתפנקות יותרמדי

הן גם _סובלות_ יותר מדי

בחילות, התעלפויות, כאבים ברגליים, כאבים בגב, ריח של חלב מחמיץ (לא צוחק), צורך להשתין כל שעה, דכאון, ומלא כאבים ובעיות אחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תבואו פעם לבית יולדות ותשמעו את היולדות בחדר לידה צורחות "מה עשית לי יא בנזונה!!!" ומכניסות לו עוד שניה אגרוף אז תבינו רק טיפה אבל טיפה מחוויית הסבל הכרוך בנושא הלידה. וגילי, אל תלך להפיל עכשיו את האשמה "מגיע לכן הבחורות בגלל חווה שאכלה את הפרי האסור" כי גם אם הסיפור לא היה בדוי אז למה לדפוק ציבור שלם על משהו שאחת עשתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאשים את האשה בגלל שהיא אכלה את הפרי האסור אני מאשים אותה בגלל שהיא אשה

חח סתם

נו אבל זהו שהן אומרת מה עשית לי.... לא אומרת תראו מה עשינו לי

יאללה סתם שטויות..... אומרים שטחורים זה הדבר הכי קרוב לכאבי לידה והרבה גברים עוברים את זה...... אז אתן לא כל כך מיוחדות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי קרוב בכמה מיילים? אין דבר שמשתווה לזה! בוא נגיד שטחורים כואבים הרבה פחות והם לא נמשכים לאורך תקופה ארוכה כמו הריון (בעוד שלאורך כל ההריון ישנן תופעות לוואי הרחק מנעימות) וטחורים הם גם הרבה פעמים תוצר לוואי של לידה. עוד לא שמעתי אף אחד מבקש שירו בו בגלל שיש לו טחורים אם כי בחדרי לידה... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהמנהג יהיה חקוק בחוק ואז כל אידיוט יחשוב פעמיים לפני שהוא יגיד "קונודם זה לא נוח, אני יוצא בחוץ" (אחרי הציר ה-1 כל פוסטמה תבין שעדיף לשלם 30 שקל בחודש מלשלם הרבה יותר כל החיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ לא קראתי את ה- 14 עמודים.. רק בהתחלה קצת.

לדעתי הטיעון שזה רצח לכל דבר דבילי לטעמי. תחשוב על מיליוני הזרעים שמתחרים להגיע לבייצית הנכספת, כולם מתים בכל מקרה. כשאתה מאונ* אתה גם הורג מיליוני זרעים.

הנקודה שלי היא בגלל שרוב ההפלות מתבצעות בשלב מוקדם של ההריון (חודשיים שלושה אני מניח) ועצם העובדה שהזרע הזה קצת התפתח למשהו שכמעט אפשר לקרוא לו תינוק/עובר לא הופכת אותו עדיין לבן אדם.

מה שרשמתי שנוי במחלוקת, עכשיו כשחושבים על זה - מה בדיוק ההגדרה של משהו חי? באיזה שלב של ההריון זה נחשב לבן אדם לכל דבר ומה בעצם ההבדל המהותי בין זרע לבן אדם בן 25? שניהם יצורים חיים, רק השני יותר מפותח ממנו. אז איך להרוג את השני נחשב לרצח ואת הראשון לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

הרגע קראתי בעיתון שאיזו אחת שנכנסה "בטעות" להירין פחדה שהמשפחה שלה תדע שהיא בהיריןו והיה לה לידה מוקדמת ומתי שהתינוק נולד היא עטפה אותו בניילון וזרקה מהקומה השביעית......

עשכיו מה ההבדל בין זה לבין הפלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...