הפלה - בעד או נגד? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפלה - בעד או נגד?

Rule The Pc

הפלה - בעד או נגד?  

1004 הצבעות

1. 1. הפלה - בעד או נגד?

Recommended Posts

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יכול לרצות!

אני גם בררן..........

שמענו עליך...

בכל מקרה, קצת מוזר לי לראות אותך אומר את כל הדברים האלה וברור לי שמישהו (מורה הדת שלך, אולי, מי שזה לא יהיה שמטיף לך) מכניס לך את זה למוח כי אני לא חושב שאתה היית מפתח דעה שכזו בעצמך בשל הקיצוניות שלה וכדומה. תגיד, שמת לב שבתגובות שלך אתה מאשים אך ורק את הבחורה ולא את הבחור בעניין ההריון, זאת אומרת, אתה מטיל אוטומטית את כל האשמה על האישה וזה נראה לי דבר פסול לחלוטין, התמונה שמצטיירת לי פה לפי התגובות זה שכשזה קורה פשוט נוטשים את האישה ומשאירים אותה לעצמה, ועוד אז מאשימים אותה שהיא עושה הפלה. בכל מקרה, הסוגיה הזו היא דילמה נורא קשה שאני בטוח שכל אחד שיתעמק בה יקרע מבפנים, כיוון שאכן מדובר בקטילה של עובר, תינוק שהוא דם מדמך ובשר מבשרך, שזה כשלעצמו חוויה מאוד קשה לעבור (לפחות בשבילי, בתאוריה) אבל יש מקרים שבהם פשוט, בשבילי - אני מעדיף פשוט לנסות שלא לחשוב עליהם ולא להפעיל את שיקול הדעת, כי אני "יודע" מה חינכו אותי לעשות, ואני ממש, אבל ממש לא רוצה להפעיל שיקול דעת בנושא הזה (רגשות אשמה, מישהו?). אני בעד לגליזציה של הפלות בתנאי שזה לא יעשה בקלות דעת, זאת אומרת שצריכה להעשות הגשת בקשה ועמידה בפני אדם שיסבירו לו את המצב וכמובן גביה של תשלום עבור השירות, משהו כמו 200 שקל - רק כדי שאנשים לא ישתמשו ב"זכות" הזאת בתור אמצעי מניעה רטרואקטיבי ("לא התחשק לי לשים קונדום" וכו'). רק שתדע שגם ככה אנשים לא ממהרים לעשות את זה כי יש לזה פוטנציאל של פגיעה בפוריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, קצת מוזר לי לראות אותך אומר את כל הדברים האלה וברור לי שמישהו (מורה הדת שלך, אולי, מי שזה לא יהיה שמטיף לך) מכניס לך את זה למוח כי אני לא חושב שאתה היית מפתח דעה שכזו בעצמך בשל הקיצוניות שלה וכדומה.

בדיוק מה שאני חשבתי.

בכל מקרה תאמינו לי שכל מי שטוען שהפלה תהיה בשביל בנות במקום אמצעי הגנה אתם ממש טועים.

אני בטוח שזה לא ממש כיף להן לעבור את כל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שהפלה זה אירוע מאד טראומאטי ובארץ הפלות הן חוקיות לגמרי אם כי אחרי חודש שני לא מקובל לעשות הפלה אלא אם התגלה פגם בעובר. כל בחורה עוברת תהליך לפני ההפלה בו מסבירים לה את ההשלכות ואת האפשרויות העומדות לפניה. זה לא שוק, טוב, תעשי או תמסרי לאימוץ. זה עסק רציני פה. בהרבה מדינות בארה"ב למשל, הפלות אינן חוקיות. במדינות אחדות נערה, קטינה, שנכנסת להריון חייבת את אישור ההורים (תראו לעצמכם איזו פאדיחה ועוד התגובה של המשפחה לא תמיד מבורכת). אולי בגלל זה יש שם כל כך הרבה ילדים שמתגלגלים ברחובות. בגלל יופי-הנפש הזה של הפלה זה רצח אבל הם לא חושבים על ההשלכות של מה קורה לילד הזה. לא כל ילד מאמצים אותו והוא מתגלגל במערכת. אחרים מאמצים אותם ומחזירים אחרי כמה זמן והם עוברים את זה פעמים רבות מדיי ומפתחים בעיות נפשיות כתוצאה מכך. אחרי גיל 18 הם לבד בעולם ואין להם תכנית חסכון לקולג' או משהו כמו שהורים שם בד"כ דואגים שיהיה לילדים שלהם. אין להם כלום ואני בטוחה שהם אומרים לעצמם כל יום "אני לא ביקשתי להיוולד". אני אמרתי את זה לעצמי ולאמא שלי לא פעם והחיים שלי לא גן עדן אבל הם כן בהשוואה לילדים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאני מאשים רק את הבחורה אבל זה החלטה רק שלה אם לעשות הפלה או.......

ואני יכול להגיד על הגבר? זה כבר בחוק שהוא חייב לפרנס את הילד......................

אשמתו גם אבל אין לו שום החלטה בהפלה..... הוא יכול להכריח אותה אבל בסוף החלטה שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם אתם הייתם נושאים אותו 9 חודשים בבטן, עם קרסוליים נפוחות, כאבי גב, בלי לשתות אלכוהול 9 חודשים ולא לעשן כל ההריון וגם עוד בזמן הנקה, לעבור 36 שעות של צירים ולידה (במקרה הטוב נורמאלית אבל יש מקרים של לידת עכוז ושכל העסק שם למטה נקרע או שצרייך לעשות חתך ואז לשים שם גם תפרים וכו' וכו'), לישון שעתיים בלילה אחרי שהוא נולד, אז בכיף - אתם תחליטו. עכשיו כשאני חושבת על זה, אם גברים היו אלו שהיו נכנסים להריון, אוכלוסית העולם היתה הרבה אבל הרבה יותר מצומצמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תודה

אבל זה לא חדש שנשים מתפנקות יותר מדי בזמן ההריון

חוצפן! בוא נראה אותך גבר! "מתפנקות...". >:(

מה אנחנו בהמות עבודה שלא צרייך להיות אכפת לאף אחד פה אם אנחנו בהריון או לא ולהגיד "טוב נו, שתרים את הספה רגע, התגלגל לי שקל מתחת, מקסימום הפלה טבעית". נשים בימינו "מתפנקות" הרבה פחות, במיוחד בעבודה, שם הן מנסות לעשות את המקסימום שלהן ומעבר מהחשש שיפותרו כי המעסיקים לא רוצים להוציא אותן לחופשת לידה ולשלם עליה.

אז עם כל הכבוד - סתם ת'פה, חכם בלילה. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...